Přejít na obsah

Casio


Doporučené příspěvky

Zdravím, hledám něco od Casia v řadě G shock ale vzhledem ke stavu mojich oči nechci digi, ale analog. Mám tedy představu analog, čistý ciferník bez subcifrů, rádiem řízené a solary. Existuje vůbec tato kombinace? Já nic kloudného nenašel. Diky za rady

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

CASIO G-SHOCK Radiocontrolled Solar GAW-100B-1A2ER

Pánské hodinky CASIO G-SHOCK Radiocontrolled Solar GAW-100B-1A2ER

Tohle mi přijde docela přehledné, ale je fakt, že Casio v řadě G-Shock vyloženě jednoduchý ciferník nemá. Co třeba nějaký Eco-drive od Citizenu? Třeba v titanu a s radio controled má docela slušný výběr. Nejsou to ale tooly jako G-shocky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Roman-ZA napsal:

pise, ze nema dobre oci a nechce subcifry, tak nie som si celkom isty, ze toto je dobra volba pre neho. 

See the source image

Zároveň píše že chce GShock.... Takže je to malinko oxymoron, tyhle mi přijdou proti ostatním super přehledný... Jestli máš lepší, klidně je trumfni, jinak nechápu smysl toho příspěvku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, skodna napsal:

Zdravím, hledám něco od Casia v řadě G shock ale vzhledem ke stavu mojich oči nechci digi, ale analog. Mám tedy představu analog, čistý ciferník bez subcifrů, rádiem řízené a solary. Existuje vůbec tato kombinace? Já nic kloudného nenašel. Diky za rady

Tohle neexistuje, nejblíž tomu jsou ty GAW viz výše. RC mají tak můžeš koukat na ručky a zbytek ignorovat, půjdou vždy přesně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@orol má, ale u nás je nekoupíš a taky mají ke G-Shockům docela daleko. To už pak záleží na každém, čemu dá přednost. Já mám Oceanus rád, pamatuji doby, kdy se daly koupit i u nás, ale to už je spousta let. Něco podobného najdeš i u Tissotu, soláry má i Seiko, ale to už bychom v tom udělali hodně velký zmatek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, orol napsal:

Tissot rádiem řízený?

Ne promiň, rádiem řízené ne, ale T-Touch soláry. Já bych osobně šáhl po těch Citizenech, mají fakt slušný výběr, dostupné ceny, dají se koupit i u nás, ale jak koukám, @skodna to odložil nebo stornoval, takže vlastně už nic.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nestornoval, jen jsem to odložil a čekám až to uzraje. Ty citizeny jsou sice co do výbavy celkem OK půl na půl, jen se trochu nehodí na moje aktivyty a činnost, co vykonávám každý den. Raději preferuji něco na hrubou práci.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...