Přejít na obsah

Tissot Quadrato


N4M

Doporučené příspěvky

Ahojda, úplným omylem jsem na ně narazil na webu. Jak se vám líbí? Má je tady někdo?

 

Chronograph

Sapphire crystal

Stainless steel case

Day/date display

Black leather band

Automatic movement VALJOUX

Water resistant 100M

41.5 mm diameter

15.25mm thickness

 

Toť vše, co jsem k nim zjistil.

post-1608-1227824871.jpg

post-1608-1227824876.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Mi se to libi, je to neco jineho, trochu to vypada jako tistak. Pravda je ze trochu padaj na pravou stranu, mohli udelat cifernik obracene, bylo by to vyvazeno tlacitky. Ale jak rikam, za me ano.

 

rozumím tomu dobře, že by si je koupil a nosil ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Ano typicke hodinky pro luzry. :thumbsup_anim:

 

he he - tohle se přeci nikomu nemůže líbit a nebo jsem fakt zralý na odstřel - tohle bych nedal na ruku ani svému největšímu nepříteli

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Návštěvník YPO
Uznavam, na "zivych" fotkach vypadaji divne ...

 

... to je o umění jak vylepšit číselník za každou cenu jinak by to bylo asi OK - stroj dobrý - pouzdro nevím ... možná, že nejsem ta správná cílová skupina na Tissot kejkle :)

 

 

edit: to uchycení řemenu je také skvost

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... to je o umění jak vylepšit číselník za každou cenu jinak by to bylo asi OK - stroj dobrý - pouzdro nevím ... možná, že nejsem ta správná cílová skupina na Tissot kejkle :)

edit: to uchycení řemenu je také skvost

Mi zase to pouzdro prijde divny, hranaty, nevim. Navic jsou to asi obludy velky (lepsi fotku jsem na ruce nenasel).

t2yl4.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsících...

Naprosto souhlasim, je to hnus velebnosti. Myslim, ze moc kusu neprodali:-) To by se ale mohlo zmenit u noveho modelu. Je to od oka stejne pouzdro, ale cifernik je hazi o dve tridy vys. Pro srovnani prikladam fotku mych oblibenych Edoxu, na kterych jsem mel vzdycky problem s kaucukovym remenem a poutovou upravou pouzdra. U tehle hodinek obe vyhrady absentuji. Uvidime, jak budou vypadat nove Tissotky nazivo. Pro me jsou zatim prekvapenim mesice a pokud prijdou s cenou okolo 20 tis. Kc i jasnym nakupem.

Quadrato_Valjoux-thumb-450x531-2878.jpgEdox-Classe-Royal-Chronograph.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...