Přejít na obsah

ORIENT RA-AB0F10N19A


papun

Doporučené příspěvky

Tak jsem našel lupu doma. Je to rýpnuté do mínusu. Zkoušel jsem to malinko leštit, ale je to stejné. Muselo by se to brousit a pak zase leštit a na to kašlu - doma na to nemám a dávat to nikam nebudu. Otázka jak by to pak dopadlo a hlavně kolik by to vůbec stálo. V praxi to skoro vidět není. Jinak jsou super. Jsem zvědavý jak budou přesné. Ale napřed se musí zaběhnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tristary se obecně pohybují někde kolem/od 2500,-, ale jiné modely, než je ten tvůj. 

Mám trochu obavu, že Orient má ty hodinky napuštěné nějakým matrošem, moje OS se taky ne a ne pustit ruky už skoro měsíc. To se mi ještě u žádných hodinek nestalo, ani u Bulovy Lunar Pilot, ani u Seiko Bottle capů, ani u žádných jiných. Vždycky tak max. týden nebo dva a šly dolů. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, papun napsal:

Helveti je má za 4.400,- myslím. Takže špatná cena to není. A mám z nich celkově moc dobrý pocit. Zjistuju, že ty nejlevnější hodinky mi dělají největší radost.

poměr radost/cena holt funguje a s dokonalostí hodinek má tendenci klesat
Já osobně bych z nóbl hodinek za 200 litrů měl strach a ne 100x větší radost ;o)
Nikomu to neberu, ale jsem holt z prostých poměrů a umím se radovat z mála.
(Je to taková z nouze ctnost, a to "z mála" by má drahá taky asi okomentovala jinak ;o)
 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...