Přejít na obsah

Co na ruku ke kulatinám?????


Doporučené příspěvky

před 4 minutami, RomanRZ21 napsal:

:) děkuju za tipy. Alpiny mám v hledáčku, ale cenovka 82 je prostě mimo :) A Longiny jsem tam měl taky, jen jinou barevnou kombinaci .) Dobrý výběr :)

 

4400 zlotých je ale cca 25tis českých pokud mluvíme o hodinkách z mého odkazu. 😏

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 42
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mrkni na Werenbach, pokud bys chtěl hodinky s příběhem. Do pátku mají výprodej, a třeba model Soyuz se vejde do rozpočtu i s výpalným. Průhled skrz skafandr kosmonauta, ciferníky z plátu lunárního modulu... A SW-200 uvnitř.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Bembeg napsal:

4400 zlotých je ale cca 25tis českých pokud mluvíme o hodinkách z mého odkazu. 😏

:) nemluvíme o těch, který si poslal. Jsou super. Měl jsem možnost podobný koupit za 10 se snímačem tepu, ale....... Já mluvil o těhle :)

https://www.hodinky-koscom.cz/alpina-startimer-pilot-heritage-manufacture-limited-edition-al-709sr4sh6-k0058496

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, Bembeg napsal:

:) Jj, znám a měl jsem na ruce, to jsou už pořádný kladiva :)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, RomanRZ21 napsal:

Díky, to je dobrý nápad, ale nějak nevím, co by se na hodinkách běžně v obchodech dalo tak efektivně předělat :) Máš nějaké srovnávací fotky??? Díky

Vymenit mineral za safir, rucky, cifr, popr lunetu, signovanou korunku.. miliony dilu dle tveho prani. Budes mit potapky v automatu, ktere preferujes a navic sve vlastni a jedine. Podivej se na instagram Prazskeho hodinarstvi. Fotky pridam az mi prijdou moje Padi Pepsi. Ted na tom kluci pracuji👌😂

@V prve rade vyber hodinky ktere se ti libi. Zelvy budou k uprave uplne TOP nejvic. Rikam, 12,13 tis za nove Seika. Uprava nevim 3,4,5.. zalezi na tobe co si povymyslis a tah ze StrapCode. Za 20 dohromady BEST Seika na cely zivot. Takhle bych to udelal ja.. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Postal80 napsal:

Vymenit mineral za safir, rucky, cifr, popr lunetu, signovanou korunku.. miliony dilu dle tveho prani. Budes mit potapky v automatu, ktere preferujes a navic sve vlastni a jedine. Podivej se na instagram Prazskeho hodinarstvi. Fotky pridam az mi prijdou moje Padi Pepsi. Ted na tom kluci pracuji👌😂

@V prve rade vyber hodinky ktere se ti libi. Zelvy budou k uprave uplne TOP nejvic. Rikam, 12,13 tis za nove Seika. Uprava nevim 3,4,5.. zalezi na tobe co si povymyslis a tah ze StrapCode. Za 20 dohromady BEST Seika na cely zivot. Takhle bych to udelal ja.. 

To je vážně super nápad :) Díky moc Mrknu se  na to. Možná nechám jen vylepšit svoje samuraje šedivý :) ale nějaký želvy někde sehnat a pak jim to dát. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ještě jednu poznámku...sice je nemám,  ale než soláry, vždycky mi přišlo zajímavější pojetí kombinace baterky s mechanikou (dobíjení baterky rotorem při pohybu ruky). Takže ač ten výběr je slabší, tak Seiko Kinetic. Třeba ke kulatinám si umím představit něco z modelů Premier. Ale potápky to fakt nejsou 😄

SNP159P1-2.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 19 hodinami, Chronopetr napsal:

Já ještě jednu poznámku...sice je nemám,  ale než soláry, vždycky mi přišlo zajímavější pojetí kombinace baterky s mechanikou (dobíjení baterky rotorem při pohybu ruky). Takže ač ten výběr je slabší, tak Seiko Kinetic. Třeba ke kulatinám si umím představit něco z modelů Premier. Ale potápky to fakt nejsou 😄

SNP159P1-2.jpg

Kinetic jsem taky zvažoval, ale když se podíváš na nabídku?????? Hned zjistíš, že je to prostě průser a z nějakýho důvodu se od toho odchází. Ale proč????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, RomanRZ21 napsal:

Kinetic jsem taky zvažoval, ale když se podíváš na nabídku?????? Hned zjistíš, že je to prostě průser a z nějakýho důvodu se od toho odchází. Ale proč????

Taky mě to udivilo, že z takového boomu zbývá v podstatě jen tato jediná série Premier, která snad ještě žije. Jinak možná udržují pár základních modelů... Nevím, asi to vedle soláru vyhodnotili jako slepou kolej. Švagr má jedny kinetic GMT v pvd úpravě asi 5 let, dává jim zabrat a šlapou skvěle a nedá na ně dopustit. A co mě nejvíc udivuje, tak stav té pvd úpravy. Z metru se pořád jeví jak nové hodinky. Až zblízka jsou ty šrámy vidět. Ocel už by byla dožvýkaná a rozhodně by šrámy byly petrnější než tady.

Ale víš co, quartz strojky to jsou dle mého kvalitní a pokud myšlenka dobíjení rotorem úplně uvadne, bude to za x let možná raritka, což se k výročním hodinkám hodí 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 45 minutami, Chronopetr napsal:

Taky mě to udivilo, že z takového boomu zbývá v podstatě jen tato jediná série Premier, která snad ještě žije. Jinak možná udržují pár základních modelů... Nevím, asi to vedle soláru vyhodnotili jako slepou kolej. Švagr má jedny kinetic GMT v pvd úpravě asi 5 let, dává jim zabrat a šlapou skvěle a nedá na ně dopustit. A co mě nejvíc udivuje, tak stav té pvd úpravy. Z metru se pořád jeví jak nové hodinky. Až zblízka jsou ty šrámy vidět. Ocel už by byla dožvýkaná a rozhodně by šrámy byly petrnější než tady.

Ale víš co, quartz strojky to jsou dle mého kvalitní a pokud myšlenka dobíjení rotorem úplně uvadne, bude to za x let možná raritka, což se k výročním hodinkám hodí 😉

Asi ano, ale asi ty hodinky chceš nosit a ne je mít v šuplíku, co kdyby někdy :) Ale myšlenka dobrá :) Druhá věc je ta, že když se ti to rozbije, je to prakticky neopravitelný nebo strašně drahý. No jo, tak uvidíme, co ze mě nakonec vypadne za rozhodnutí :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, RomanRZ21 napsal:

Asi ano, ale asi ty hodinky chceš nosit a ne je mít v šuplíku, co kdyby někdy :) Ale myšlenka dobrá :) Druhá věc je ta, že když se ti to rozbije, je to prakticky neopravitelný nebo strašně drahý. No jo, tak uvidíme, co ze mě nakonec vypadne za rozhodnutí :)

Tak nevím, asi by servis nutně nemusel být výrazně dražší než v jiných případech quartz/solár... snad jen při výměně dílů by se asi hůř sháněly. Docela by mě zajímal názor mistních znalců, co se kolem těchto strojků odrhrává, jaká je životnost, rizika. Zkusím pohledat v jiných vláknech.

Ale samozřejmě kupovat je do šuplíku je blbost :-). Nic, nejsem žádnej propagátor kinetic, byla to jen myšlenka ;-). Dal jsem toto vlákno sledovat, tak doufám, že budeš vítězky sdílet. 😀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, Chronopetr napsal:

Tak nevím, asi by servis nutně nemusel být výrazně dražší než v jiných případech quartz/solár... snad jen při výměně dílů by se asi hůř sháněly. Docela by mě zajímal názor mistních znalců, co se kolem těchto strojků odrhrává, jaká je životnost, rizika. Zkusím pohledat v jiných vláknech.

Ale samozřejmě kupovat je do šuplíku je blbost :-). Nic, nejsem žádnej propagátor kinetic, byla to jen myšlenka ;-). Dal jsem toto vlákno sledovat, tak doufám, že budeš vítězky sdílet. 😀

Jasne, musim to vyresit, ale jak rikam jeste jsou to dva mesice a stat se muze uplne cokoli. Treba te Omega Swatch je dobra blbina :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 22. 3. 2022 v 14:49, Void napsal:

Pridavam se ke speedtimerum, bral bych je hned. A na chronu jsem je videl pod 18 a da se domluvit na zajimave cene.7682e0a391b6f02a3a7cd4cf57cda7d6.jpg

Ke speedtimerům. Na chronoshopu jsem je v komisi viděl dokonce za 13, ale už jsou pryč a pak jsem si je zkoušel a opravdu jsou mi malé. Ale jinak jsou fakt krásný. Ale na menší ruku. Já bych byl rád, aby byly vidět. A tím, že většinou střídám Jungy, pilot Bulovy a Samuraje, tak mluvím o větších hodinkách. Asi nejmenší mám 41mm Kronaby. Ale jinak fakt super hodinky.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...