Přejít na obsah

Tesařský úhelník Swanson Speed Square


papun

Doporučené příspěvky

před 1 hodinou, orol napsal:

Od pohledu se mi Swanson nelíbí. 

Je tolik jiných, určitě lepších a nepochybuji, že i přesnějších:......

Já ho mám a je skvělej, mám i několik dalších, ale swanson je nejlepší. Papun měl holt smůlu na blbej kus

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 49
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@orol tak jsem to zkousmal a nejvíc mě asi zaujal DeWALT DWHT25228-0.   https://www.exkalibr.cz/dewalt-dwht25228-0-uhelnik_d100332.html

Což je sice větší verze 300 mm, ale líbí se mi, že má ty drážky po půl centimetru v největším rozsahu. Jako ty abych mohl strčit tužku a tahem po hraně kreslit čáru. A jelikož má být i jako vodítko pily, tak se délka bude hodit. Cena rozumná. A jestli to kur.... bude zase křivé, tak mě šlehne:D a už nic nedělám, nikdy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No takže jsem napsal na oba obchody, že to chci vrátit. A jeden obchod už teď napsal, že vraceli várku asi 30 ks bo byly špatné a že si mysleli, že už to je vyřešené. No a pokud výrobce dodrbal nějakou větší várku, tak je dost možné že do ČR došel nějaký velký balík od dovozce, který to pak dal dělí menším prodejcům. A třeba díky tomu je to z obou obchodů na prd. Možná taky ne. Každopádně to moc důvěry ve značku nedává a čeká za ty peníze právě výstupní kontrolu a kvalitu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, papun napsal:

No takže jsem napsal na oba obchody, že to chci vrátit. A jeden obchod už teď napsal, že vraceli várku asi 30 ks bo byly špatné a že si mysleli, že už to je vyřešené. No a pokud výrobce dodrbal nějakou větší várku, tak je dost možné že do ČR došel nějaký velký balík od dovozce, který to pak dal dělí menším prodejcům. A třeba díky tomu je to z obou obchodů na prd. Možná taky ne. Každopádně to moc důvěry ve značku nedává a čeká za ty peníze právě výstupní kontrolu a kvalitu.

Tak asi jsem na tom stejně, když ho položím na to Tčko tak se opravdu malinko houpe v podélné diagonále mezi pravý a levým rohem..
Co ti napsali, můžeš to poslat zpátky a uznají to jako reklamaci? Já už jsem prošvihl tu dvoutýdenní dobu na vracení bez důvodu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, viders napsal:

Tak asi jsem na tom stejně, když ho položím na to Tčko tak se opravdu malinko houpe v podélné diagonále mezi pravý a levým rohem..
Co ti napsali, můžeš to poslat zpátky a uznají to jako reklamaci? Já už jsem prošvihl tu dvoutýdenní dobu na vracení bez důvodu.

Ti může být fuk, žes prošvihl 14 denní lhůtu, tohle je jednoznačná závada kterou mělo zboží už v okamžiku koupě, to by museli uznat i po 23 měsících. Můžou být rádi že po nich nebudeš chtít náhradu za pokuvvenou práci :-)... "tolikrát jsem to měřil a furt je to křivý..."

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtěl jsem koupit ten DeWALT, ale pak jsem si uvědomil, že má strany 30 cm. Což je už dost velké. Jako dobré na velké věci, ale jako takový příruční pomocník velké. Ten menší Dewalt má zbytečně malý rozsah pro ,,čáry tužkou" no a tak mi z toho vychází ten červený Milwaukee ,který má asi 17,5 cm a navíc má dělění po dvou milimetrech, což je samozřejmě lepší než u většiny po pěti milimetrech. Tak snad už to bude to pravé ořechové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tom Milwaukee je zase blbé, že tu stupnici  tu vnitřní hipp a comon či jak se to jmenuje má v imperialech. Což nechápu proč. Na druhou stranu stejně to asi v životě potřebovat nebudu. Ale je to zvláštní. Když se osvědčí, tak ideální by bylo ho potom doplnit tím velkým DeWALT na větší věci.

Každopádně Milwaukee dorazí asi zítra nebo v pátek, tak určitě pak pireferuju.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@viders tak Milwaukee je doma. Je to o 1000 procent lepší. Žádné houpání. Pravítka jsou naprosto přesné. Ta dvoumilimetrová stupnice je defakto dokonalá, protože celkem jednoduše mezi trefim ten chybějící milimetr, takže můžu rozmerovat s přesností na milimetr. Ty diry na tužku jsou perfektně opracované. Na rozdíl od Swanson, který byl jen hrubý výlisek, nebo odlitek, či co to bylo.

Jediné z čeho mám malinko strach, že se bude šoupat ta červená barva, ale třeba ne. Ukáže čas.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...