Přejít na obsah

UPGRADE březen 2022


Doporučené příspěvky

  • adasek připnul téma
V 22. 3. 2022 v 11:04, Radek124 napsal:

Chyba přihlašování 2S119/1 je v tom (od předchozího upgradu) pořád 🥴

To je ten problém se Safari? Můžu se pro jistotu zeptat

  • verze Safari?
  • vzhled aktivní v době přihlášení a vzhled nastavený ve tvém profilu?

Já to teď vyzkoušel s aktuálním desktopovým Safari 15.4 a přihlášení funguje.
Podle mě kdyby šlo o problém na naší straně (fóra, pluginu), tak by se s tím ozývalo víc lidí.
To že to začlo ve chvíli minulého upgrade akorát znamená, že se od té doby začaly kontrolovat ty CSFR tokeny.
Pro představu - to CSRF znamená jenom to, že na přihlašovací stránce součástí formuláře je XYZ123 (pokaždé jiný náhodný řetězec)
a po kliknutí na "Přihlásit se" se zkontroluje, že tam je XYZ123. Slouží to, aby se nemohl podvrhovat přihlašovací formulář.

Důvod proč se ti ta chyba objevuje bych hledal v něčem co ti modifikuje provoz. Může to být i jiný plugin než adblock, může to být antivir, může to být nějaká proxy která je součástí připojení. Provoz se dá prohlížet ve vývojářských nástrojích a například simulovat ty dotazy pomocí řádkového nástroje curl, porovnávat s funkčními, atd. Občas to ale může být dost dlouhá detektivní práce. Nejspíš je tedy nejsnazší workaround - použít jiný prohlížeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mám dotaz, možná blbý návrh, ale nebylo by lepší řazení stránek témat sestupně, místo vzestupně? Jde o to, že mnohá témata už mají stránky 247, 248... Málo kdo si k tomu sedne od začátku. V takových tématech většinou zalovim tak 4 stránky dozadu od posledního, abych se dostal do obrazu a musím jít komplikovaněji přes poslední stránku a pak skákat na předchozí. Hlavně na mobilu je to trochu kostrbatější.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 25. 3. 2022 v 18:49, Snekofon napsal:

Mám dotaz, možná blbý návrh, ale nebylo by lepší řazení stránek témat sestupně, místo vzestupně? Jde o to, že mnohá témata už mají stránky 247, 248... Málo kdo si k tomu sedne od začátku. V takových tématech většinou zalovim tak 4 stránky dozadu od posledního, abych se dostal do obrazu a musím jít komplikovaněji přes poslední stránku a pak skákat na předchozí. Hlavně na mobilu je to trochu kostrbatější.

To mi přijde jako zajímavý nápad - a překvapuje mě, že to Invision Forum samo o sobě neumožňuje konfigurovat.
Překvapivě je to součástí motivu vzhledu. Teoreticky bych tedy mohl udělat experimentální vzhled kde by to tak bylo.
Prakticky ale každý další vzhled je pak trochu pakárna na udržování... takže asi záleží jestli by měl zájem i někdo další.
 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, mám už docela dlouho problém s rozlišením těch prvních 2 tlačítek, když najedu na uživatele....
image.png.b4d046177f01e2b1704dba841b7ea2b1.png

ono Poslat zprávu, nebo Napsat zprávu (což je však zřejmě Najít obsah, resp. /content).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 8. 4. 2022 v 12:23, ismit napsal:

Ahoj, mám už docela dlouho problém s rozlišením těch prvních 2 tlačítek, když najedu na uživatele....
image.png.b4d046177f01e2b1704dba841b7ea2b1.png

ono Poslat zprávu, nebo Napsat zprávu (což je však zřejmě Najít obsah, resp. /content).

To je super připomínka, bohužel to řešení je trošku složitější - protože anglicky se jim to tam vejde ("Message", "Find Content", "Ignore"); bojím se že v češtině to rozumně krátkým jedním slovem nezvládnu. Možná ikonky? Ale muselo by se to pak nejspíš řešit zásahem do vzhledu... prostě komplikovaný.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V noci ze soboty 9.4. na 10.4. jsem forum aktualizoval na nejnovější verzi 4.6.12.
Řešit by to mělo problém se špatnou rotací některých fotek při nahrávání; další změny viz https://invisioncommunity.com/release-notes/

Prosím hlaste případné (hlavně nově objevené) nedostatky.
Zvlášť náš překlad fóra do češtiny je původním autorem neudržovaný, ale objevené chybky můžu celkem snadno opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Mne to tedy nefunguje. Ani zakladni sledy, ani vlastni.

A jeste jedna zajimava vec. Mam nastaveno upozornovani na nove prispevky v prodejni sekci, mela by se mi poslat notifikace na email. Do 13.11.2021 vse fungovalo v pohode, od tohoto data emaily prestaly chodit. Nijak jsem to neresil, protoze jsem nemel na Mag a na hodinky obecne moc casu. Vcera mi najednou z niceho nic dorazily 3 emaily o novinkach v prodeji. A od te doby zase nic (pritom tam vidim par novych prodeju i dnes). Nevim, jestli to taky nekdo pozoruje, ale hlasit se to musi :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...