Jump to content

Maurice Lacroix Aikon #tide

quest987

Recommended Posts

Za mě super, akorát škoda toho quartzu a cenovky... vejít se do 400chf, už zadávám kupón Greta10 do obj.😁

• 2 months later...

Mrknul jsem se ně na webovkách u Dušáka:

Popis produktu

Připravte se na to, že budete oslněni! Maurice Lacroix představuje nejzářivější a nejfunkovější řadu hodinek, které jsou k mání v celé řadě oslnivých barev. Maurice Lacroix AIKON #tide jsou stvořeny k tomu, abyste si jich všimli. A co je nejlepší, hodinky AIKON #tide přispívají k tomu, aby oceány byly zase o něco čistší. Za to vděčí revoluční technologii, která přeměňuje vyhozený plastový odpad na hodinky švýcarské kvality.
Maurice Lacroix AIKON #tide mají stejné atributy jako ostatní členové rodiny AIKON, ale jsou tvořeny recyklovaným plastem #tide z oceánu v kombinaci se skleněnými vlákny. Výsledný kompozitní materiál je dvakrát tvrdší než standardní plast, pětkrát odolnější a má výrazně nižší uhlíkovou stopu. Luneta, pouzdro, korunka, spona i další části tohoto nového modelu jsou vyrobeny z tohoto kompozitního materiálu. Na výrobu jednoho modelu hodinek a jejich na míru vyrobeného obalu, 100 % tvořeného z #tide ocean material®, je potřeba 17 lahví. To je řešení, které je výhodné pro všechny.

Takový dlouhý elaborát a přitom stačilo napsat: Popis produktu: recyklované petflašky. :( A neberte to za tu cenu ....  21.900,-Kč.

• 1 month later...

Záleží na barvě, některé jsou od 17.8k :)) Ale stejně je to moc, zvlášť když Aikony v baterce a oceli ve 42mm stojí nové 23. To fakt nevidím jediný důvod si za 18-22k koupit plasťáky. Bejt Tidy za desítku, tak si myslím, že to hypem hravě strčí do kapsy všechny nedostupný MoonSwatche, dneska jsem se na ně díval v Koscomu a až na tu cenu mě bavily. Škoda...