Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

před 18 minutami, Violoncello napsal:

Každopádně představa, že Rolex udělá fúzi s Tudor (neideální příměr) a vydá Suby quartz v plastu, by mě vedla k prodeji mých Subů. Představa, že širokospektrálnímu "publiku" vysvětluji, že nemám ty pověstné plasťáky, by mě odradila od jistého puncu výjimečnosti, za kterou jsem při nákupu R zaplatil. Jak se cítí majitelé Moonů?

Jo, je to psaný horkou hlavou, ale přesto.

Já třeba Moony mám a přijde mi to v pohodě. Kdybych neměl Swatch butiky kde budou tak daleko, klidně bych si kvůli tomu udělal výlet :D

Myslím, že jde hlavně o to zpropagovat Omegu u mladý generace (sakra, teď si připadám staře), který by jinak byla šumák a v budoucnu si díky tomu koupí třeba plnotučný Moony. Za mě fajn cesta, lepší než AT ála OP, co jsou ale stejně jako Entry Level hodinky za raketu.

A že by někdo ze Speedmaster fans kvůli tomu prodal svý Moony? Nemyslím si, spíš budou chtít všech 11 :)) A jestli se díky tomu objeví v inzerci hromada Moonů, tím líp a jdu rozbít prasátko :D

Edit: plus je dobře, že tohle jsou quartz.

Upraveno uživatelem VojtaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 907
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Mne je uplne jedno kto koho a ako kopiroval, aku downsizeovanu verziu vydal apod. Je to ich znacka a mozu si s nou robit co uznaju za vhodne. Mam aj suby, aj moony, aj ine modely od roznych znaciek a ked niekto z firiem alebo ich matiek kto tieto hodinky vyraba bude vydavat verzie za par korun na zabavu s odkazom na historicke modely znacky ako napriklad teraz alaska tak len do toho. A vcera som sa potesil, ze aspon prvykrat v zivote budem mat dovod vojst do swatch butiku :D:D:D:D

A aj keby som mal doma vsetkych 11 tak to ako vnimam moje moony to vobec nezmeni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, VojtaB napsal:

Já třeba Moony mám a přijde mi to v pohodě. Kdybych neměl Swatch butiky kde budou tak daleko, klidně bych si kvůli tomu udělal výlet :D

Myslím, že jde hlavně o to zpropagovat Omegu u mladý generace (sakra, teď si připadám staře), který by jinak byla šumák a v budoucnu si díky tomu koupí třeba plnotučný Moony. Za mě fajn cesta, lepší než AT ála OP, co jsou ale stejně jako Entry Level hodinky za raketu.

A že by někdo ze Speedmaster fans kvůli tomu prodal svý Moony? Nemyslím si, spíš budou chtít všech 11 :)) A jestli se díky tomu objeví v inzerci hromada Moonů, tím líp a jdu rozbít prasátko :D

Edit: plus je dobře, že tohle jsou quartz.

suhlas 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sto lidí, sto chutí. S tou propagací značky Omega u mladých mi to připomíná paralelu ke klasický hudbě. Jaroslav Svěcený je také "propagátor" klasické hudby, přitom se mu smějí všichni, kteří hudbě rozumí. Přijde mi, že fúze, kterou SG vydala, počet erudovaných čtenářů Chronomagu nezvýší. A je to tak imho oboustranně dobře 🙂 Ale to už vlastně vykrádám své vlastní myšlenky napsané dříve. Stejně jako Omega 🙂

Upraveno uživatelem Violoncello
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že na Fratellowatches v článku psali, že to není limitovaná edice

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ve velkém to určitě budou vyrábět, mě to přijde jak když vydá Apple nový iPhone, taky ho všichni chtějí, je ho nedostatek a když opadne ta první vlna, tak se dá koupit naprosto bez problémů všude.
Vlastně mi to celé připomíná Apple obecně, aneb marketingově tak zvládnuté, že lidem prodají naprosto cokoliv a za jakoukoliv cenu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, Violoncello napsal:

V 70. letech "zachránil" Swatch hodinářský průmysl v Evropě (plast, quartz, nízká cena), třeba potřebuje několik značek ze SG obdobnou injekci. Tyhle hodinky imho nebudou kupovat hodinkoví nadšenci (i když já je asi beru), ale mainstream, který může potenciálně potápějící se loď Omega zachránit. 

No neviem. Zachranovat Omegu predajom plastakov po 250 eur s informaciou, ze budu "dostupne len vo vybranych Swatch butikoch" - tak toto nie je biznis model na zachranu, ale na smiech... Toto nema ani hlavu ani pätu...

 

Ale asi som uz prilis stary.....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, KurtCz napsal:

Zájem o to bude asi veliký. Spousta lidí si to asi pořídí jako raritu do sbírky. Spousta lidí to bude chtít jako "originál Omegy" za pár kaček. Ale praktický význam to podle mě nemá, už podle fotek fotek ty hodinky vypadají strašně nedospěle (kombinací barev, zpracováním a životnost asi taky nebude kdoví jaká). Že by to byly levné hodinky na outdoor, třeba do lesa, nebo alespoň na zahradu, tak o tom nemůže být ani řeči. Jako startovací hodinky pro haranta to také nebude, na to jsou moc velké. Pro manželku to také nebude, moc velké a Můní design mi vždycky přišel spíš jako mužská záležitost. I když po pravdě musím konstatovat, že bych si klidně jedny vzal, právě jako raritu. ALE kvůli hodinkám za cca 6-7.000,-Kč fakt nehodlám podstupovat nějaké martyrium se sháněním, někam rajzovat, nebo to někde shánět pod pultem. Pro mě je to stejný případ jako se Snoopym, chci ty hodinky, jsem ochotný za ně zaplatit (retail), ale když s tím Omega dělá takové drahoty a u běžného AD se hodinky nedají ani koupit, ani objednat, tak to sry, utratím jinde.  To je stejné jako Rolex, také bych si vybral, také bych byl ochotný pustit chlup, ale trávit někde X měsíců nebo let čekačkou na pořadníku bez jakékoliv záruky data dodání, to opravdu ne. ..... BTW: Možná bude stačit počkat pár týdnů a bude jich plný net za 500,-Kč včetně poštovného, tohle zmákne číňan zkopírovat lusknutím prstu. :D

mne to praveze dava aj prakticky vyznam. Radsej by som nosil moonswatche ako gecka na otlkanie o futra alebo k praci kde mi je normalne moony skoda doskrabat, nic proti geckam ale moony sa mi proste pacia viac :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, miguel napsal:

Zatial trvam na nazore, ze toto Omegu ako luxusnu znacku strasne v mojich ociach degraduje. Nerozumiem celkom tomuto "reverse" marketingu, ale suhlasim so @shaggy, ze tie hodinky budu strasny shit.

Vacsina ludi je teraz urcite "nabudena" a strasne tuzi po lacnej alternative "moonwatchow" (fakt som to napisal?) - ale ked tie hodinky dostanu do ruky, bude to obrovske sklamanie. 

Je jedno, ze to swatch nazve "biokeramika"  - toto ma ku keramike tak blizko, ako tenisky adiads z kosickeho blsaka k jordanovkam. Ku zvysku parametrov, nedajboze k dostupnosti (aky ma zmysel vyrobit super lacnu kopiu legendarnych hodiniek a potom brutalne limitovat jej pocty do predaja?) sa ani nebudem vyjadrovat..

Ale ako hovori klasik: "Co bys chtel, za pet stovek..."

 

Stale mam pocit, ze sa Omega hlada. Swatch by z nich chcel mat "Rolexa", ale na druhej strane im podkopavaju nohy hentakymito nezmyslami. Nestaci, ze zarezali Tissotky - teraz chcu dat dole aj Omegu... Tfuj...

 

 

 

strasne sa beries moc vazne, neni su to omegy, su to swatchky a kollab, nic viac nic menej, robili to uz mnohi napr. LV x Supreme, kollabo to bude velmi uspesne, co je na tom zhadzujuce? Zase neklamme si, ani samotna Omega neni brand pre watch snobov, to treba hladat v inych vodach.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednoznačným tahákem je/bude to logo omega, to je jasné, i ti málo majetní najednou budou mít omegy na ruce, byť plastové Swatche. Navíc některé nevypadají vůbec lze. Že se to bude sbírat po celých kolekcích, o tom žádná.

Celé se to navíc veze na eko vlně, tj. použití recyklovaných plastů a podobné nesmysly. Navíc Omega není první ani jediná, koukněte na plastové ML Aikony, to je ještě větší hrůza než jsme doufali.

Maurice Lacroix Aikon #tide - Maurice Lacroix - Chronomag fórum

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Violoncello napsal:

Každopádně představa, že Rolex udělá fúzi s Tudor (neideální příměr) a vydá Suby quartz v plastu, by mě vedla k prodeji mých Subů. Představa, že širokospektrálnímu "publiku" vysvětluji, že nemám ty pověstné plasťáky, by mě odradila od jistého puncu výjimečnosti, za kterou jsem při nákupu R zaplatil. Jak se cítí majitelé Moonů?

Jo, je to psaný horkou hlavou, ale přesto.

zle sa na to pozeras, to su neni omegy ale swatchky, predavane budu len v swatch storoch a omega len spravila kollabo aka umoznila pouzit ochrannu znamku inej firme, aj ked v tomto pripade je to samozrejme jeden pan :D

ja sa citim ako majitel moonov ze ich chcem vsetky :D

Upraveno uživatelem 108
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To, že to dělá Swatch mi na tom právě přijde úplně super. Udělat Omega quartz Moony za 250 doláčů, to by byl prů*er, ale collab se Swatch? Parádní tah, tisíckrát lepší než Seiko, který už dlouhý léta przní svý historický ikony barevnejma verzema v nekonečným počtu.

Plus jak psal @108, jako otloukánky super. Teď jen aby z toho nebyla investiční limitka, ale fakt hodinky co budou dostupný, něco jako TimexQ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 minutami, tombas napsal:

Jednoznačným tahákem je/bude to logo omega, to je jasné, i ti málo majetní najednou budou mít omegy na ruce, byť plastové Swatche. Navíc některé nevypadají vůbec lze. Že se to bude sbírat po celých kolekcích, o tom žádná.

Celé se to navíc veze na eko vlně, tj. použití recyklovaných plastů a podobné nesmysly. Navíc Omega není první ani jediná, koukněte na plastové ML Aikony, to je ještě větší hrůza než jsme doufali.

Maurice Lacroix Aikon #tide - Maurice Lacroix - Chronomag fórum

 

 

Ty Aikony trochu přestřelili cenovku hlavně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moony mám momentálně čtvery a tyhle by mi vůbec nevadily. A jestli si někdo kupuje něco kvůli puncu exkluzivity tak sorry jako.

Přijde mi to zvladnuty, fresh a vtipný.

Všiml si třeba někdo těch informací na krabičkách?

Butik omezení mne osobně štve ale dává to naprostej smysl.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 34 minutami, 108 napsal:

strasne sa beries moc vazne, neni su to omegy, su to swatchky a kollab, nic viac nic menej, robili to uz mnohi napr. LV x Supreme, kollabo to bude velmi uspesne, co je na tom zhadzujuce? Zase neklamme si, ani samotna Omega neni brand pre watch snobov, to treba hladat v inych vodach.

Neberiem sa vazne. Pozeram sa na to pohladom samotnej Omegy. Suhlasim, ze to nie je znacka pre snobov, ale prave takou sa snazi stat - staci sa pozriet, ako sa pomalicky snazi aplikovat predajnu a komercnu strategiu Rolexu - zvysovanie cien, limitovanie predaja najlepsich kuskov, snaha o paralelne portfolio kazdeho Rolex modelu.... Pracuju na tom uz nejaky cas a zrazu sa daju nahovorit na toto cudo - ani ryba, ani rak.

Skusenost hovori, vacsina pokusov luxusnych znaciek o vstup do low cost segmentu sa skoncilo fiaskom... O to viac, ked samotny Swatch hovori o dostupnosti "vo vybranych butikoch"...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...