Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

před 2 minutami, miguel napsal:

Neberiem sa vazne. Pozeram sa na to pohladom samotnej Omegy. Suhlasim, ze to nie je znacka pre snobov, ale prave takou sa snazi stat - staci sa pozriet, ako sa pomalicky snazi aplikovat predajnu a komercnu strategiu Rolexu - zvysovanie cien, limitovanie predaja najlepsich kuskov, snaha o paralelne portfolio kazdeho Rolex modelu.... Pracuju na tom uz nejaky cas a zrazu sa daju nahovorit na toto cudo - ani ryba, ani rak.

Skusenost hovori, vacsina pokusov luxusnych znaciek o vstup do low cost segmentu sa skoncilo fiaskom... O to viac, ked samotny Swatch hovori o dostupnosti "vo vybranych butikoch"...

Obávám se, že se s Tvým názorem nedokážu ztotožnit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 907
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 9 minutami, miguel napsal:

Neberiem sa vazne. Pozeram sa na to pohladom samotnej Omegy. Suhlasim, ze to nie je znacka pre snobov, ale prave takou sa snazi stat - staci sa pozriet, ako sa pomalicky snazi aplikovat predajnu a komercnu strategiu Rolexu - zvysovanie cien, limitovanie predaja najlepsich kuskov, snaha o paralelne portfolio kazdeho Rolex modelu.... Pracuju na tom uz nejaky cas a zrazu sa daju nahovorit na toto cudo - ani ryba, ani rak.

Skusenost hovori, vacsina pokusov luxusnych znaciek o vstup do low cost segmentu sa skoncilo fiaskom... O to viac, ked samotny Swatch hovori o dostupnosti "vo vybranych butikoch"...

akurat ze omega sa nesnazi o vstup do low cost segmentu, presne ako Vojta napisal, keby spravila Omega quartzove plastaky za 250 tak budiz, ale toto je swatch collab, vyraba a predava ich swatch, omega poskytla v ramci kollab len ochrannu znamku, praveze to je genialny tah

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@shaggy Stacilo by aj 3t... :D V pripade @zekon7302 urobim vynimku - tie dva kusy pokojne vymenim za jeho vytunene FOIS ;) 

Ale teraz vazne... Skusim hodit siete znamej do Varsavy, ci su na Zlatych Terasach tie kusky dostupne... Predpokladam, ze to bude beznadejne vypredane...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, KurtCz napsal:

Zájem o to bude asi veliký. Spousta lidí si to asi pořídí jako raritu do sbírky. Spousta lidí to bude chtít jako "originál Omegy" za pár kaček. Ale praktický význam to podle mě nemá, už podle fotek fotek ty hodinky vypadají strašně nedospěle (kombinací barev, zpracováním a životnost asi taky nebude kdoví jaká). Že by to byly levné hodinky na outdoor, třeba do lesa, nebo alespoň na zahradu, tak o tom nemůže být ani řeči. Jako startovací hodinky pro haranta to také nebude, na to jsou moc velké. Pro manželku to také nebude, moc velké a Můní design mi vždycky přišel spíš jako mužská záležitost. I když po pravdě musím konstatovat, že bych si klidně jedny vzal, právě jako raritu. ALE kvůli hodinkám za cca 6-7.000,-Kč fakt nehodlám podstupovat nějaké martyrium se sháněním, někam rajzovat, nebo to někde shánět pod pultem. Pro mě je to stejný případ jako se Snoopym, chci ty hodinky, jsem ochotný za ně zaplatit (retail), ale když s tím Omega dělá takové drahoty a u běžného AD se hodinky nedají ani koupit, ani objednat, tak to sry, utratím jinde.  To je stejné jako Rolex, také bych si vybral, také bych byl ochotný pustit chlup, ale trávit někde X měsíců nebo let čekačkou na pořadníku bez jakékoliv záruky data dodání, to opravdu ne. ..... BTW: Možná bude stačit počkat pár týdnů a bude jich plný net za 500,-Kč včetně poštovného, tohle zmákne číňan zkopírovat lusknutím prstu. :D

Přesně. Navíc me štve, jak jsme pro ně pořád Východ, 30 let po pádu komunismu. Vídní budu projíždět v pondělí, ale nestojí mi to ani za vystupování z vlaku.

Koscom má taky separé swatch butik, tak proč to nedají tam? Co je třeba proprudit ať oni prudí u swatche?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdybyste někdo měl cestu kolem butiku a stačily mu jen jedny, já bych se těch druhých na osobu klidně ujal :))

Fakt jsem zvědavej na tu dostupnost. Koukám, že na eBay jsou nabídky i kolem 1k gbp a žádný bid, tak to vidím nadějně, že o moc nad retail třeba do měsíce nebudou. Ale kdo ví…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 minutami, VojtaB napsal:

Kdybyste někdo měl cestu kolem butiku a stačily mu jen jedny, já bych se těch druhých na osobu klidně ujal :))

Fakt jsem zvědavej na tu dostupnost. Koukám, že na eBay jsou nabídky i kolem 1k gbp a žádný bid, tak to vidím nadějně, že o moc nad retail třeba do měsíce nebudou. Ale kdo ví…

Tak zase nejančete. Za tohle dát víc, jak je retail je naprostej nesmysl. 

 

To si radši počkám rok. Zase tak zásadní hodinka to není. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tohle je za marketingovy oddeleni omegy a swatch za naprostou jednicku :) po dlouhy dobe se tu pise o novych hodinkach, jako nikdy, proste to rozvirilo zdejsi zaprdeny prostredi a kazdej si tu zadiskutuje :D skvely,chvalim marketaky jeste jednou!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, Ondras_CZ napsal:

tohle je za marketingovy oddeleni omegy a swatch za naprostou jednicku :) po dlouhy dobe se tu pise o novych hodinkach, jako nikdy, proste to rozvirilo zdejsi zaprdeny prostredi a kazdej si tu zadiskutuje :D skvely,chvalim marketaky jeste jednou!

Jeste je obdivuhodne ze se jim to povedlo utajit, uz par mesicu se to v te cine muselo vyrabet. Pak distribuce atd. atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...