Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 907
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Mr. Sandman napsal:

Taky mě to pobavilo, stejná situace, jako před lety někdo dražil nedopité kafe a půl makového rohlíku, dostalo se na 9.9 mil Kč, pak se seklo Aukro (nebylo zařízené na 8 místné částky). Dražitel napsal, že to bude požadovat, dal znovu aukci a znovu to lezlo do milionů. Peníze nikdy nedostal, zda musel platit poplatky Aukru není známo :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Žigi napsal:

Mě ani moc ne :D Jaký hype okolo plastový hračky za cca 8myčku, která každýho bude bavit jen do doby, než si jí fakt bude mít dát na ruku. Well played Omega, well played.

nemyslim si, mam doma vselico, ale nosiim casto aj plastove maratony, nepridu mi ako hracka z McDonalds. Nie som watch snob.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Odpověď ze Salzburg butiku - prej čekají takový zájem, že doporučujou čekat na místě nejpozději od 6 ráno 😁 Kam se hrabe normální Omega…

Nicméně na Swatch IG píšou, že do budoucna budou normálně dostupný on-line, takže tak do pár měsíců by to mohly bejt fajn otloukánky :)


edit: @John_Lenon byl rychlejší 

Upraveno uživatelem VojtaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Anela napsal:

a v novem meste by mohli udelat colab s cinou a vyrobit plastovy biokeramicky orliky v kvarcu s bochankovym logem nahore a NmN logem dole :)

Nedělají něco takového už ve Frýdku Místku? 😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...