Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

před 16 minutami, 108 napsal:

600eur je uplne mimo zaber swatch brandu, v tejto relacii ma swatch group ine znacky a vtedy by sa to naozaj dalo povazovat za social nahradu moonov, kollabo so swatch je najlepsie co mohli urobit, hodinky sa vobec neberu vazne a teda nemozu ziadnym sposobom uskodit real moonom, bioplast a funky farby presne zapadaju do swatch portoflia a cez toto krasne marketingove cvicenie si pushnu brand pomocou ineho.

Máš vo všetkom pravdu, ja sa ale nedokážem preniesť cez to logo Omegy na ciferníku. So Swatch, ani plastovými, nemám problém, ale toto je mačkopes. Ja to v hlave neviem brať ako Swatchky. Buď nemali napchať to logo Omegy na ciferník (a nechať ho len na remienku), alebo ho tam mohli nechať, ale v tom prípade z toho mali spraviť normálne hodinky, aj za vyššiu cenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 910
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 35 minutami, 108 napsal:

600eur je uplne mimo zaber swatch brandu, v tejto relacii ma swatch group ine znacky a vtedy by sa to naozaj dalo povazovat za social nahradu moonov, kollabo so swatch je najlepsie co mohli urobit, hodinky sa vobec neberu vazne a teda nemozu ziadnym sposobom uskodit real moonom, bioplast a funky farby presne zapadaju do swatch portoflia a cez toto krasne marketingove cvicenie si pushnu brand pomocou ineho.

Přesně 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz podle poctu butiku a zpusobu prodeje toho vyrobej tak malo, ze je nikdy nazivo neuvidime. Pro Omegu to je primarne PR a bude to nesehnatelny cimz ten hype akorat poroste. Vic jak retail za to nedam, takze si jdu dat zase nohy nahoru a snit o tom, ze mi "jednou nekdo zavola" 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za chvíli toho bude plný internet. Když je je dnes viděl na videu, jsou ještě hnusnější, než na fotkách a hlavně vypadají jako hodinky pro děti, prostě Swatch co dělali v 90 letech na lince bez doteku lidské ruky :)

Možná je čas začít nosit hodinky, které jsem dostal od dětí před 20 lety, byly asi 60x levnější 🤣

346476244_proc.jpg.9c1b532e8d23ca6c059bcee36494a3ba.jpg

Upraveno uživatelem Josef01
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, matejcaha napsal:

Uz podle poctu butiku a zpusobu prodeje toho vyrobej tak malo, ze je nikdy nazivo neuvidime. Pro Omegu to je primarne PR a bude to nesehnatelny cimz ten hype akorat poroste. Vic jak retail za to nedam, takze si jdu dat zase nohy nahoru a snit o tom, ze mi "jednou nekdo zavola" 🤣

Budou prý normálně dostupné i online. Jen ta první vlna je dělaná takhle "exkluzivně".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě se to líbí a nemám s tím absolutně žádnej problém. Swatch je Swatch a Omega Omega. Když vyšly Sistem51 v automatu, všichni byli nadšení, že swiss made mechaniky můžou být i masově dostupný. Nejeden chronopacient si je koupil, protože chtěl zaplnit "mezeru" ve sbírce v kategorii nejlevnější swiss made mechaniky. Že byly plastový? No a co. Pořád to dávalo větší smysl než si koupit QaQ nebo jakýkoli jiný bezvýznamný značky. A to platí furt.

Kdo nakupuje v butiku Swatch? Mladí. A to se jen tak nezmění. Jenom budou aspoň o fous chytřejší, až si o nich přečtou produktovej leták a možná za pár let nakráčí do Omega butiku pro klasiku. Vedení Omegy nejsou evidentně konzervy z poloviny minulýho století a moc dobře ví, že takovej počin je jedině plus.🍻

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, xcmaniax napsal:

No pridej k tomu nulu (obrazne receno) a popsal jsi vetsinu normalnich “dospelych” hodinek 😄 proste je tu kandidat na nejvice diskutovany pocin roku a zrejme zcela zastinujici obvykle diskuze o novych Rolexkach 😄 

Jasný, za brand se platí u všeho napříč trhem. To máš pravdu. Ale jinak si myslím, že ta dizkuze do týdne naprosto utichne, jakmile si to lidi nasadí na ruku a tyhle dětský hodinky v nedětský velikosti uvidí na živo. Jinak tmavý budou udajně stát víc, protože ty připomínaj originál "až moc". Kempingovou židličku doma v klidu uklidím a před krám stát nejdu :D ale jinak prostě skělý tah, takhle se to dneska hraje. To je uplně bez debat a může se o tom psát do učebnic za pár let :D Ale chronopacienti? Náhrada za géčka? atd . To je vše uplný nesmysl. Vzal bych je synoj. ten příběh okolo originálů má rád. Ale tam je zase rozměr uplně mimo. Takže ta cílovka by mě zajímala, kde to nakonec skončí. Kromě nesmlysných inzerátů za celou kolekci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 17 minutami, Žigi napsal:

hodinky v ceně 20 dolarů. zbytek je logo a design Omega. Marketingově geniální. Ale kdo pro tohle jede stát frontu.....

Může jít o obrázek náramkové hodinkyMůže jít o obrázek wrist watch a text that says 'OMÉGA വ OMEGA'

nechcem ti kazit iluzie o svete ale vies ze aj roleksky s retailom za 8k su v nakladoch radovo menej? Podme ich teraz za to hejtovat.

Ako sorry hosi ale ked chcete niekoho ohurovat hodinkami tak ano, plastaky za 2 stofky vela ameriky neurobia, ja kvoli tomu hodinky nenosim a potesia ma aj tieto "plastaky". Neberte to tak vazne, je to recesia.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, 108 napsal:

nechcem ti kazit iluzie o svete ale vies ze aj roleksky s retailom za 8k su v nakladoch radovo menej? Podme ich teraz za to hejtovat.

Ako sorry hosi ale ked chcete niekoho ohurovat hodinkami tak ano, plastaky za 2 stofky vela ameriky neurobia, ja kvoli tomu hodinky nenosim a potesia ma aj tieto "plastaky". Neberte to tak vazne, je to recesia.

Ježiš ty pořád někomu potřebuješ předhazovat, že drahý hodinky jsou snobárna a levný jsou super. Já o tom nikde nepíšu a ani to tak nemyslím. Ano, i Rolex platíš půlku brand a zbytek hodinky, ale věř, že tam to řemeslo je opravdu někde jinde. Jen jsem se pozasatavil, kdo je vlastně cílovka, pro koho to je. Kromě hypu a snahy dělat věc nedostupnou, což dneska prodává a je to na jednu dekádu určující faktor. Ono se to zase změní časem na udržitelnost a další atributy. Takže mír, piece, každý at si nosí co chce. Jen jsem poukazoval na některý věci při tom online hypu týhle hračky za 7-8 000 Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Žigi napsal:

Ježiš ty pořád někomu potřebuješ předhazovat, že drahý hodinky jsou snobárna a levný jsou super. Já o tom nikde nepíšu a ani to tak nemyslím. Ano, i Rolex platíš půlku brand a zbytek hodinky, ale věř, že tam to řemeslo je opravdu někde jinde. Jen jsem se pozasatavil, kdo je vlastně cílovka, pro koho to je. Kromě hypu a snahy dělat věc nedostupnou, což dneska prodává a je to na jednu dekádu určující faktor. Ono se to zase změní časem na udržitelnost a další atributy. Takže mír, piece, každý at si nosí co chce. Jen jsem poukazoval na některý věci při tom online hypu týhle hračky za 7-8 000 Kč.

lebo ty tu vobec nepredhazdujes predsudky voci nim 😃. Ved ked sa ti nepacia tak to je uplne v poriadku, nikto ti ich nenuti. Neviem kde vyjadrenia typu hracka, dehonestacia znacky a pod. maju posunut tuto diskusiu.

Citovat

Ježiš ty pořád někomu potřebuješ předhazovat, že drahý hodinky jsou snobárna a levný jsou super

to si si vykonstruoval sam, usla ti pointa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podla 9 stran diskusie sa to marketingovo skutocne vydarilo.
Mam na to svoj nazor, na ruku by som si to nedal a cely tento pokus ma nechava uplne chladnym.

Skor ma zaujali prispevky, ze to budu fajn otloukanky.
Cize do mora si nevezmem MM300, lebo....? Na opekacku do lesa si nedam normalne moony, lebo...? @African si do Himalaji nevezme expy, lebo....? Kozmonaut si teda uz do rakety tiez nevezme normalne moony, lebo bude mat nahradu v plastovych hodinkach?
Lebo, co keby sa tym povodnym hodinkam, urcenym na otloukani nieco stalo? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...