Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

Tyhle barevný moonswatche nic neberou pravým moonům.
Jediné co je v měřítku je tvar pouzdra, všechno ostatní je výsledek šetření a kompromisu - a jde to vidět.

Pro manželku jedny berevné koupím pod stromeček…

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 910
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

WOW...

Šéf marketingu týhle perverzní plastový zvrhlosti by zasloužil medajli a jako firemní vozidlo minimálně McLaren Senna - fakt smekám. 👍 Všude se píše že budou dostupný online a stáda ovcí už od rána vartují před obchoďáky na celém světě 🤣

Za Swatch - naprostá Bomba

Za Omegu - naprosto nechápu a zcela mi uniká jejich strategie 😲 Ale pokud nemají v HQ v Bienne zavřená okna, musí být venku na ulici cítit vůně kvalitního skunku a hašiše, kterou doprovází hudba Boba Marleyho 😲

PS: Moony mě vždy přitahovaly, ale upřímně... Koupí fullsize hesalit Speedmaster Moonwatch se ze mě astronaut nestane. Ty co byly na Měsíci to nebudou - ty pokud půjdou do dražby tak za cenu jachty pana Abramoviče. Ale i tak mi přijde že ten líbivej barevnej plastovej nesmysl Omegu degraduje. Kopírka ikonického modelu s logy Omega všude, kvalita vietnamský tržnice a barvičky jak pro haranty... Nechápu 😲

No nic, asi si místo Speedmaster Professional s manuálním nátahem koupím ty Modrý Bioceramic 😍 a ušetřím spoustu peněz na hodinky které nemají potřebu kopírovat sebe sama 👍 Nebo...... Mám šetřit a jednou si koupit ty originál Speedmastery aby se mi vysmáli všichni majitele Bioceramic, jak dráze jsem koupil to samé? Nebo hůř... Budou moje originální Speedy považovat za Swatchky za pár kaček? 

Whattafuck? Nerozumím už ničemu. 🤣🙁🤮

Takže ty Modrý Bioceramic Neptune❓😂

Upraveno uživatelem DarylVanHorne
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je zvlastni kolik lidi rozčilil tento počin a nikdy by si Speedy od Omega za 160 000 nekoupili . 

Vždyť přeci :každému co jeho jest . 
Za mne osobně mam levne i drahe hodinky a tohle by mi na ruce nevadilo, ale sem s moji maminkou a moji přítelkyní na týden v termalech v Maďarsku a odjet na cely den do Vídně by nebyl dobry napad 😨

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pry to uz omezili jen na kus na osobu, kvuli velkemu zajmu.
Vidim to podobne jak kolega predemnou. Z pohledu Swatch je to majstrstyk, i ostatne z pohledu Omegy a budouciho prilivu zakazniku.
Kult Speedmaster Moonwatch to ale podle me degradovalo rozhodne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vznikla kolem toho totální hysterie, rozdělilo to lidi na dva takřka nesmiřitelné tábory. Už chybí jen aby ti, na které se nedostalo, přepadali a okrádali ty "šťastnější".

A to ty hodinky, krom pár fotek nebo videí, ještě nikdo ani neviděl a nedržel v ruce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, 108 napsal:

Ano tchan ti ich vo viedni kupi za par eciek to je pravda, uplne presne za 6500eciek v hesalite

Mna by inak zaujimalo ako by sa to dalo urobit inak a lepsie? Vies to prosim rozpisat?

Psal jsem to už výše: "Kdyby zezadu na dýnku bylo napsáno "Designed by OMEGA", všude jinde bylo Swatch a Moonswatch, tak s tím nemám problém. Ale logo Omega na cifru, na korunce, na řemenu, nápis Speedmaster na cifru a řemenu. To úplně křičí Omega, Omega, Omega."

Za 6500 éček si je můžu koupit sám v ČR, ale za 250 éček musí tchán ve Vídni. Až takhle to Omega s Moonama dopracovala.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, KurtCz napsal:

Psal jsem to už výše: "Kdyby zezadu na dýnku bylo napsáno "Designed by OMEGA", všude jinde bylo Swatch a Moonswatch, tak s tím nemám problém. Ale logo Omega na cifru, na korunce, na řemenu, nápis Speedmaster na cifru a řemenu. To úplně křičí Omega, Omega, Omega."

Za 6500 éček si je můžu koupit sám v ČR, ale za 250 éček musí tchán ve Vídni. Až takhle to Omega s Moonama dopracovala.

Presne takto to vidím aj ja. Vadí mi logo Omega na ciferniku a korunke, nič iné, ja by som aj ten remeň odpustil, ale toto je moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, tak jak jsem si říkal, jak super je to marketingovej počin, tak ta exekuce teda nic moc. 😅 V průběhu noci změní limit ze 2 hodinek na osobu na jedny a v Asii a Austrálii, kde už to mají za sebou, prý ve frontách 1000+ lidí / pobočka, na pobočce 150 hodinek a místo toho, aby to store management lidem včas řekl, prej musela nastoupit na "rozehnání davu" po vyprodání té alokace policie... 

Někde se spekulovalo, že 28. by měl být online release, takže pokud neudělají asi tak milion kousků a nějakou anti-bot protection, nakonec to může bejt celkem reputační průser pro obě značky.

Ale furt se mi ty hodinky celkem líbí :D Jen jak tu zaznělo, kempovat kvůli nim před obchodem a nebo dávat byť o dolar víc než je retail, to fakt ani omylem. 

Edit: Koukám, že to video co mezitím postnul @Roman-ZA to všechno ukazuje...

Upraveno uživatelem VojtaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...