Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 907
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

@Radek124 Vdaka, poslem Ti ucet za ten obrus, na ktory mi vyprskla ranna kava 😂

 

Normalne idem kuknut, co si o tom myslia kolegovia Poliaci na susednom fore… Mozno tam budu fotky z varsavskeho butiku 🤣 Urcite to tu postnem 🙂

 

edit: Warszawa aktualne 🤣

 

 

577D8542-00D6-47D4-8298-16771B2EFD57.png
 

a este jedna:

 

EA22708B-6277-4B3F-9CC4-E97CD82DDFA4.png

Upraveno uživatelem miguel
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, Exiztence napsal:

Počkej ty seš fanoušek Panerai a mluvíš o tom že sebedegradace značky se ti nelíbí?  to je hroznej joke :D 

Úplně nechápu souvislost mezi značkou Panerai a tím, že Omega zapůjčila své logo plastovým hodinkám za 6,5k.

To, že udělal Panerai spousty minel je možná pravda, ale asi tak, jako skoro všichni okolo, nicméně tohle je přes čáru o něco víc.

Nicméně každý má svůj názor a nemá asi cenu to nějak víc komentovat.

Někomu prostě to, že bude mraky plastových Moonu s origo logem Omega nevadí a někomu včetně mě to vadí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, miguel napsal:

@Radek124 Vdaka, poslem Ti ucet za ten obrus, na ktory mi vyprskla ranna kava 😂

 

Normalne idem kuknut, co si o tom myslia kolegovia Poliaci na susednom fore… Mozno tam budu fotky z varsavskeho butiku 🤣 Urcite to tu postnem 🙂

 

edit: Warszawa aktualne 🤣

 

 


 

a este jedna:

 

 

A kdo jim řekne, že mají ráčmeny jen pro prvních pár desítek lidí 🤔🤔

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pro ty co nečetli můj koment důkladně.

Kdyby na nich nebyl nápis OMEGA, tak neřeknu ani píp, ale tohle je degradace.

A jak tady už zaznělo od jiných, tak pro Swatch geniální marketing a pro Omegu úplná degradace.

Jinak přeju hezký víkend!

:) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc často to tu v diskuzi nezaznělo, ale Swatch i Omega jsou součástí jedný skupiny, takže to není o tom co to znamená pro jednu či druhou značku, ale celkově pro skupinu a její cíle, který jsou “víc” než jsou cíle jedný z značek co mají v portfoliu.

Jinak mám hesalitový Moonwatche, prakticky jako jediný hodinky na ruce v posledních měsících a hodilo by se mi mít jejich plastovou verzi na nějakou hrubou práci, abych nemusel nosit už nikdy jiný design :D Tak jsem si říkal, že si je pořídím, ale myslím si, že je to mimo, lidi jsou už příliš z toho šílený… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On ten release na sobotu byl taky top chytrej…;-) většina lidí ma volno a tak si tam rádi zajdou pro “moony” za pusu… ale ono houno.. no tak co sou to vlastně ty můny, aha oni jsou i ocelový a s pravým mechanickým strojkem, to sem ani neveděl.. a maj je hned a nemusim stat fronta👍🏻 Beru i za cenu 5k€ nebo kolik to dneska stojí, hlavně že mám ty můny. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, KurtCz napsal:

Psal jsem to už výše: "Kdyby zezadu na dýnku bylo napsáno "Designed by OMEGA", všude jinde bylo Swatch a Moonswatch, tak s tím nemám problém. Ale logo Omega na cifru, na korunce, na řemenu, nápis Speedmaster na cifru a řemenu. To úplně křičí Omega, Omega, Omega."

Za 6500 éček si je můžu koupit sám v ČR, ale za 250 éček musí tchán ve Vídni. Až takhle to Omega s Moonama dopracovala.

Naozaj neviem akym myslienkovym pochodom sa da dopracovat k tomu ze za 250e dostanes plnohodnotnu nahradu moonov, ale myslim si ze tu je fakt debata uz zbytocna, doporucujem poslat CV do omega na CEO a treba im to ukazat ako sa to ma robit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 minutami, 108 napsal:

Naozaj neviem akym myslienkovym pochodom sa da dopracovat k tomu ze za 250e dostanes plnohodnotnu nahradu moonov, ale myslim si ze tu je fakt debata uz zbytocna, doporucujem poslat CV do omega na CEO a treba im to ukazat ako sa to ma robit

Kolega, toto forum este stale povazujem za miesto, kam chodia gentlemani. Skusme diskusiu neprenasat do osobnej roviny. Ak to nevies, pokojne mozes ist pisat inde. Tvoj nazor Ti tu nikto neberie, tak skus respektovat tie ine.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 59 minutami, pku napsal:

A ty ten pocit nemáš když je na nich nápis Omega? V tom případě to je zralé na žalobu, protože někdo zneužil jejich logo.

Nie nemam je na nich Omega x Swatch ako vysledok ich kolaboracie, tak ako to uz urobilo vela znaciek predtym, rozhodne nevymysleli koleso, vid supreme x LV alebo ikea x virgil abloh a mnoho inych

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...