Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 907
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Pepino777 napsal:

Máš pravdu, na tom něco je... Myslel jsem, že provozovatelé YT kanálů co recenzují hodinky mají od swatch zapůjčené novinářské kusy podobně, jako je tomu třeba u elektroniky atp... 

 

P.S. Tuší někdo jaká je hmotnost hodinek?  Jestli je to vyloženě plast co nic neváží, nebo je příměs keramiky nějak znát. 

 

nevazia skoro nic, na fratello kanale to spominal ze su neuveritelne lahke

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty jo, gratuluji uživateli @vlasta66

V každém případě doufám, že to na všech kamenných pobočkách nebylo omezeno na 50 kusů.
image.thumb.png.800cad2eb87790205ef48b267cbd5091.png

A co hlavně .... Doufám, že se otevře prodej na webových stránkách, protože když vidím například jednoho českého přeprodejce, který ještě ráno nabízel Moon hodinky za 27 -> teď tedy slevil na 20 😄 

Stejně to je celkem vtipné, vyfotit účtenku, kde je cena 6.000 a chtít po tom 20. Ale tak, každého věc. A pokud si to nedej bože někdo koupí... 

image.thumb.png.28e874b07619ffb8fdca14214b956cc3.png

 

I když ono když člověk vezme třeba chrono24, kde jsou klidně za 100k, tak český přeprodej je vlastně ještě celkem "ucházející" 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Oslava Speedmasteru (které jsou vlastně samy větší kult než celá Omega. Jeden z největších(a dost nečekaných) marketingových tahů v hodinkovem světě všech dob. A velký middle finger všem hodinkovym snobům. Tohle jsou 3 názory se kterými se celkem ztotoznuju.

Jestli půjdou koupit on-line, tak bych nákup zvážil (z 11 se mi pozdavá tak 5 variant, skoda té WR, jinak by to byly fajn hodinky na léto). do swatch shopu frontu stát nepůjdu a sklaperum nezaplatim navíc ani tu cestu do z Hodonína do Vídně. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, Josef01 napsal:

Ta korunka vypadá děsivě, jak odrolená umělá hmota :)

Pokud ocekavas ze plastova korunka bude vypadat 1:1 jako ocelova, tak by bylo fajn si nastudovat neco o materialech :)

 

Co se tyce live fotek na IG tak jsem prijemne prekvapenej tim jak to vypada.

 

Uz ted je ale jasne, ze tohle pro swatch group byla trefa do cerneho a je uplne jedno z pohledu jakeho subbrandu se na to clovek podiva.

 

Za me jsem rad, ze ve svete zapsklem nelestenymi Rolexy, macho moonwatchi atd je takhle velky koncern prijit se svezi myslenkou, kterou dokaze ty bazinate vody “trochu” rozproudit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

4 minutes ago, Venus said:

Mi se libi, jak je v tom inzeratu misto wirstshotu nebo neceheho podobneho hlavne fotka davu pred butikem 😄 takovy pekny pokus o ospravedlneni te ceny 42k 😂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

My už máme doma rozhodnuto- ukázal jsem holkám doma, čemu se furt směju na Facebooku ( nebylo mi věřeno, že čumím na hodinky) a každá si vybrala, takže budu časem shánět čtvery a pro sebe se ještě musím rozhodnout.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@spiderer Tak umělo hmotu sna nikdo nemusíme studovat :) chápu že na ní zůstává bordel z prstů a tak to vypadá jak vypadá.

Já myslím, že to je vynucená pomoc od Omegy, Swatch Group samotný šel poslední léta do háje a zvláště rok 2020 byl děsný, tak Omega hodila záchranný kruh swočkám. Jako marketingový tah je to skvělé o tom není pochyb. Značka Swatch tvoří jen 3,5% obratu celé skupiny a když už tam ty lidi jsou, tak si koupí ze smutku něco jiného :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ako tak pozerám inzerciu v Rakúsku, tak asi všetky čo sa dnes predali v butiku sú už tam 😄

Podľa mňa svieža myšlienka, ak budú online, tak si možno jedny zakúpim.

Len by ma zaujímalo z čoho je tá luneta. Z fotiek to vyzerá ako nálepka na plastovú hračku z Kinder vajca.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, miguel napsal:

Kolega, toto forum este stale povazujem za miesto, kam chodia gentlemani. Skusme diskusiu neprenasat do osobnej roviny. Ak to nevies, pokojne mozes ist pisat inde. Tvoj nazor Ti tu nikto neberie, tak skus respektovat tie ine.

Mě už se bohužel trošku zdá, že se tady občas dostáváme na úroveň komentářů na portálu seznam.cz!
No nic končím debatu, protože co člověk to názor a tady se slušností opravdu neprorazíš. :(
Za mě je to prostě degradace Omegy, ale pokud se to někomu líbí, tak to sice nechápu, ale nebudu mu to brát.

 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...