Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 910
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, tombas napsal:

Mě jen fascinuje, jak se každá světle modrá/tyrkysová barva okamžitě označí za Tiffany blue a je z toho obrovský trhák za nehorázné peníze, přitom to nemá s Tiffany a dokonce ani s tím originálním odstínem nic společného. Jestli někomu stačí, že je to alespoň vzdáleně podobné a je ochoten za to zaplatit, tak je jasné, že lidstvo rychlým tempem degeneruje a skončí jak si zaslouží.

Některý tu barvu Tiffanny maj😉 jsem fanda IFL watches@dialartist😅

7B810D02-3D26-456A-8BEC-DD837C87615B.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 minutami, damankapsky napsal:

Je vtipný sledovat, jak na hodinovém fóru, kde se hodnotí zejména mechanické strojky, preciznost provedení atp., členové skočí na marketingový špek a hádají se o plastových mrdkách z pet víček. 

Amen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, damankapsky napsal:

Je vtipný sledovat, jak na hodinovém fóru, kde se hodnotí zejména mechanické strojky, preciznost provedení atp., členové skočí na marketingový špek a hádají se o plastových mrdkách z pet víček. 

Ono se tohle “plastikové” téma dá svým způsobem brát i jako vítaný “únik ze žumpy”, ve které tu bylo v posledních týdnech s prominutím narváno až přetíkala. Že jde o “disposable” baterkové šméčko (pod technickou úrovní mnohem levnějších g-shocků) je tu snad každému štamgastovi jasné - ale i když se to celé asi mělo brát jako nadsázka, o to výrazněji se na ní projevují určité patologické jevy (vytváření umělého nedostatku, překupnický hype a nesoudné šroubování cen “vaporware”) které už iritují i ty co Omegu (a nedejbůh Swatch) nevyhledávají - no a teď už si ji možná z principu ani nikdy nepřipnou, aby si jednou nepřipadali jak blbci kteří tenhle plastikovej cirkus krmili :thumbsdown_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 46 minutami, MazziMaster napsal:

Tak to je bieda, ale kúsky čo som videl na YT boli bezchybné.

Já bych se toho zase tak nebál, ono komentovat fotku, která jasně zkresluje, viz odlesky, takže asi folie, umatlání atd., je asi jako věčné zdejší dělání rádoby přesných čar k indexům na fotkách z úhlů apod., aby se dokázalo, že jdou šejdrem…občas je tu fakt sranda :D Ale expertů, co vše poznají na základě jedné fotky je tu dost, to ano :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To není z výřez fotky ale videa ve vysokém rozlišení, které sem bylo dávno pár stránek dozadu a ty vady tisku jsem viděl ve všech polohách. Dokonce jsou podobné vady na stejných hodinkách na chrono24. 

Upraveno uživatelem Josef01
vložen odkaz na video
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A přesně na tom videu je pod jinými úhly vidět, že je to naprosto v pořádku, ale když chce člověk mermomocí najít něco, co není, tak si samozřejmě zvolí ty úhly, které se hodí :) 
Bavím se, jo a ty hodinky si koupím snad i kvůli takovým expertům, co soudí něco, co v reálu neviděli, aneb taková ta klasika.
Já bych ty soudy raději nechal na realitu a bez toho se bavil tak leda o tom, co je jasně zřejmé.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Kid_A napsal:

Bazos jede...

52892134-9FF6-44F5-B96A-01648EACC7AB.png

To není normální😀 to přece nemůže za tyhle prachy nikdo koupit! Takhle na fotce vypadají celkem hezky a dokážu si představit, že bych si je koupil, ale roli by v tom krom toho, že se mi docela líbí, hrála hlavně nostalgie, protože Swatchky byly kdysi dávno moje první hodinky, řekněme že "Švýcarské", ale to je tak všechno... Tohle je hrozná p.č...na. Ale je vidět, že stačí v lidech vyvolat jakýsi pocit nedostupnosti a dějou se věci😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...