Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

před 3 minutami, Josef01 napsal:

Já jsem zvědav co Swatch vymýšlí s cenami, protože z jejich webu dnes zmizely. :)

Doufejme že nic, anglická verze je tam (minimálně) dopoledne neměla vůbec, ale Poláci zas jo, tak uvidíme 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 907
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 11 minutami, Flipik napsal:

Tady to utichlo... 

To víš, Rolex vypustil sneak peek video a je po hypu :D Jinak je to vtipný, jak ty, co to nejvíc na SoMe hejtujou s tím, jak už si nikdy nekoupí Moony a diví se, že si Omega vybrala takovou spolupráci, nemají povětšinou ani nejmenší tušení, že jsou to 2 brandy z jedný skupiny. Tzn. stejně by Omegu málokdo koupil, takhle si od nich aspoň někdo koupí ty Swatch :D 

Btw. ale narazil jsem na tenhle starší článek: https://www.newstream.cz/enjoy/svycarsky-luxus-laka-mlade-na-superhrdiny-i-udrzitelnost Narozdíl od AP s Black Pantherem jsou aspoň tohle ty hodinky pro mladý :)) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, Josef01 napsal:

Já jsem zvědav co Swatch vymýšlí s cenami, protože z jejich webu dnes zmizely. :)

Já myslím, že nic... Jednou je tam null, někde cenu mají, někde nemají. Ale nebál bych se toho, kdyby to dali za jakoukoli jinou cenu, než byly na krámě, tak to už by jim to imho lidi neodpustili.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, VojtaB napsal:

Já myslím, že nic... Jednou je tam null, někde cenu mají, někde nemají. Ale nebál bych se toho, kdyby to dali za jakoukoli jinou cenu, než byly na krámě, tak to už by jim to imho lidi neodpustili.

Zaváděcí ceny jsou běžné, dnes na krámě levněji, zítra na webu draho....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jako jo, stát se může leccos a třeba se budeme divit, je fakt, že s počtem kusů na zákazníka taky nebyli úplně konzistentní. Ale udělat z toho např. limitku, boutique exclusive kousek (když všude odkomunikovali, že budou dostupné online), nebo zdražit, myslím, že #boycottswatchgroup by v současný atmosféře docela rezonovalo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Info od oficiálního prodejce... nikdo to nečekal, mají prodané i nevyrobené kusy. Celý zástupy lidí v těch frontách dostaly předobjednávkové kartičky. Pro ně se teprve vyrobí. Pro ČR ani kousek. Úplně klidně si dovedu představit opakující se scénář na další šarži a online se to jen tak nedostane, a jestliže ano, bude to v řádu minut vyprodané.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Void napsal:

Takze druhy kolo silenych rad:)

Podle mě intenzivně řeší strategii. Prakicky to může zmamenat, že online prodej začne až v řádu měsíců. Uvidíme, každopádně je to dymanická záležiost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Důležité je to ujištění, že se nejedná o limitovanou edici a tedy, až vyřeší výrobu a logistiku, bude hodinek všude dostatek. Je otázka, zda se podaří udržet ten vysoký zájem, nebo z toho nakonec budou ležáky. 

Zdá se mi, že to masové rozšíření bude ve finále větší problém, než samotná spolupráce Omegy a Swatch. 

Půlnoční od Vaška Neckáře taky začne nasírat, když ji slyšíte 6x denně dva měsíce v kuse.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Teda musim priznat, ze na muj vkus dostava tahle plastova sranda (rozumej mrxka) vic pozornosti, nez si zaslouzi. Zpet k barevnym aquaterram, ultra deepum nebo novym Rlx.  ty si pozornost zaslouzi. plastaky bych nechal hejlum na bazosi. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Takže zpátky k normálu a k Omegám v mechanice, ať už s orlem, nebo se Snoopym na číselníku 😉

A kdo chce opravdu levný moonwatch, protože originální Speedmastery jsou mimo finanční limit, může (a za mne by i měl) jít do Bulova lunar pilot. 

Výše uvedené jsou jediné dvoje ověřené časomíry, které kdy běhaly (nebo spíše legračně poskakovaly) po měsíci. 

A) Tak to tu zamkneme? 🤣

B) Nebo odemčené přesuneme z Omega sekce jen do švýcarských hodinek? 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...