Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

před 1 minutou, Kid_A napsal:

Jeste jim tam dej cisla kreditky. Bez toho bych te nikam nezaregistroval

No já se rozhodně registrovat nebudu 😅Posílám jen pro zajímavost. 

Upraveno uživatelem ctvrtek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 910
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Já se těšil na online release a ono to vypadá, že kvůli šílenému zájmu to jentak online dostupné nebude.

Uraženost hodinkových snobů mi přijde hrozně vtipná. Moonwatche jsou legenda a krásné hodinky, o tom žádná. Ale Omega už je recykluje takovou dobu, limitek budou mít za chvíli víc než Seiko, ale hlavně vždy vyšroubovat cenu.  

Popravdě to beru jako geniální marketingový tah. Kdy naposledy světová média psali o novém modelu hodinek, kdy naposledy se na hodinky čekaly fronty... nepočitaje Apple. A určitě se díky nim dostanou ke koníčku nový lidi. Popravdě bych Moonswatche ale nevydal v klasických barvách moonů, ale nechal je jen v ostatních pestrých barvičkách, aby bylo na prvni pohled vidět o co jde. Klasické barvy moonů bych nechal jen pro mechaniky od Omegy. Ale co už, to by tu možná nebylo 26 stran diskuze o release nových swatchek 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Počítám, že řádově v měsících budou pokrývat údaje objednávky. Do online se to jen tak nedostane. Při další vlně v těch frontách budou i ti, kteří o tom zatím nevěděli. Ve finále toho tímto stylem prodají tolik, že to za dva roky ukončí a bude z toho rarita. A nebo toho opravdu vyrobí kamiony a půjde to doztracena.

BTW: Seiko je limitek král, takhle dojebat celou značku se leckomu nepovede. To chce léta praxe a odříkání.

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 55 minutami, azeppelin napsal:

Počítám, že řádově v měsících budou pokrývat údaje objednávky. Do online se to jen tak nedostane. Při další vlně v těch frontách budou i ti, kteří o tom zatím nevěděli. Ve finále toho tímto stylem prodají tolik, že to za dva roky ukončí a bude z toho rarita. A nebo toho opravdu vyrobí kamiony a půjde to doztracena.

BTW: Seiko je limitek král, takhle dojebat celou značku se leckomu nepovede. To chce léta praxe a odříkání.

Udělali jsme hodinky, ale chtěli je koupit lidi... :D Podle počtu butiků a toho, kolik kousků dodali na prodejnu, jich mohli pro release vyrobit tak 5k? Zrovna Swatch, kterej ročně vychrlí miliony hodinek a tohle fakt není žádná HH a není důvod, proč by to nemohli sekat jak Baťa cvičky? Soudě podle zájmu jen v butikách v den uvedení a další haldy komentářů lidí, kteří to chtěli koupit a nechtěli, nebo nemohli do butiku, tak kdyby to o 3 dny začali prodávat online a bez omezení, nedivil bych se, kdyby byly prodeje několik dní statisícové a trhli na tom raketu.

Já si třeba říkám, že čím déle jsou nedostupné, tím víc je vlastně nepotřebuju, zvlášť když jsou to prostě Swatchky, které vydrží jen 2 cykly baterky... Takže sice fajn nápad, ale provedení mi přijde jako čím dál větší tragédie. Ono se to asi tak či onak dostane do fáze, kdy to nakonec bude široce dostupný, kdo je bude chtít si je koupí a bude po hypu... Jen teda mohli mezitím prodat statisíce kousků a takhle nevím, jestli z toho celýho nebudou mít spíš mrzení. Jedinej, kdo z toho celýho bude nakonec profitovat jsou překupníci. GG WP Swatch, fakt...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, VojtaB napsal:

Já si třeba říkám, že čím déle jsou nedostupné, tím víc je vlastně nepotřebuju

To je preste moje strategie. Nejdriv jsem si rikal, ze ten kufrik se vsema je hezkej.. ale to clovek par lete nevezme na ruku a ono to nebude fungovat :D

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 hodinami, Josef01 napsal:

Už se to tady psalo, relativně nedávno Timex Q Reissue taky vyvolaly "šílenství", dnes nové za necelou trojku hned k dispozici :)

Já myslim, že tohle není úplně správnej příklad. Timexy vyvolaly šílenství max tak u magorů jako jsme my, ale tohle se týká mnohem větší skupiny. Ale souhlasim, že dřív nebo pozdějc se trh nasytí a bude klid. Jsem spíš zvědavej, jak dlouho je nakonec budou dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@sashator Prý v USA nebyly delší dobu dostupné, nevím, jen jsem to někde četl.

@tombas Obecně bych ty hodinky nevystavoval UV záření ze Slunce, raději tedy nosit potmě nebo s krytkou 😄 Hodinky, které by se v pohodě daly udělat vodotěsné na potápění, tak jsou ani ne do sprchy. Tedy možná bacha na slanou vodu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 23 hodinami, DarylVanHorne napsal:

Takže zpátky k normálu a k Omegám v mechanice, ať už s orlem, nebo se Snoopym na číselníku 😉

A kdo chce opravdu levný moonwatch, protože originální Speedmastery jsou mimo finanční limit, může (a za mne by i měl) jít do Bulova lunar pilot. 

Výše uvedené jsou jediné dvoje ověřené časomíry, které kdy běhaly (nebo spíše legračně poskakovaly) po měsíci. 

A) Tak to tu zamkneme? 🤣

B) Nebo odemčené přesuneme z Omega sekce jen do švýcarských hodinek? 😉

A proc bys to zamykal? Kdyz te ty hodinky nebavi, jsou tady jine vlakna, ve kterych se muzes kochat a realizovat.

Taky me nechavaji chladnym, jestli jsou ve spravnem vlakne nebo ne nevim, ale ty hodinky zadne pravidla neporusuji (resp nevim o tom), tak proc neco zamykat a navic navstevovat vlakno s hodinkami, ktere me vubec nezajimaji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, tombas napsal:

Nevíte, jestli se ten jejich bioplast taky za cca 5 let ekologicky rozloží, jako igelitky z Tesca? Pak by to uchování ve sbírce na horší (lepší) časy získalo vážnou trhlinu. 🤔

Až za 5, když už teď pouští barvu?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, azeppelin napsal:

No, Omega je pod tím podepsána. Ať se ti to líbí, nebo ne.

V Hospodářkách už plasťáky otitulkovali jako plnokrevné Omegy 

Hodinky Omega za šest tisíc korun?

https://byznys.hn.cz/c1-67050630-hodinky-omega-za-sest-tisic-korun-obchody-znacky-swatch-po-celem-svete-oblehly-tisice-zakazniku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...