Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

Jako neni to spatny, samozrejme cena navic za logo omega a design tam je, ale porad v norme. Spis premyslim, jestli nejit cestou bulova lunar pilot, kde za mirny priplatek clovek dostane normalni "dospele hodinky" (tj. kov, safir, opravitelny strojek). Pocatecni nadseni uz u mne take opadlo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 909
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před hodinou, Josef01 napsal:

Jako reklamní masérka to je dobrý, to se musí uznat, jako hodinky celkem děsný. Vždyť je to jednorázová umělohmotná jebka. Ten Moon styl dělají už dlouho, alespoň to vyrábí v kovu. S "Moony"  neměli moc práce, jen změnili pouzdro a navrhli design cifrů a ruček, což je jejich denní práce a cena za nápis Omega  +100 EUR. Otázka je, zda chtěli tím stylem prodeje takto vyvolat vysokou umělou poptávku a kšeftování na šedém trhu nebo je to jen neschopnost dodat na trh potřebný počet hodinek, když už si to někdo opravdu chce za ty peníze koupit. Jak už někdo psal, pokud někdo nutně chce design Moon, lze si koupit Bulova Lunar Pilot, které taky byly na Měsíci.

 

to mě baví... vyčítat záměrně umělohmotnejm hodinkám z plastu to, že jsou z plastu :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, pku napsal:

Ahoj,

tak jen pro info.

Teď jsem byl v Dubai v butiku Swatch a všechny ty plastový sr..ky jsou vyprodané dokonce i tady.

Tak jsem alespoň zkusil nafotit nějaké detailnější foto přes tu plastovou bednu, kde je mají vystavené.

Vyndat je nemohli.

Za mě tragédie a ostuda, ale já už se k tomu vyjadřovat nechci, tak posuďte sami.

 

 

 

 

 

 

 

 

vypadaji dobre, diky za fotky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mne sa tiež javia v pohode. Vyzerajú dobre na plastové mrdky 😀Pôjdem ich očíhnuť,  keď budem mať čas a chuť a pôjdem náhodou okolo. Za 250 je to riadne pánske huncútstvo, ale čo už prepil som viac 😂 Nijako ma to neuráža nepohoršuje a to nejaké vomegy mám.        

Upraveno uživatelem Petr72
edit
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, Ondras_CZ napsal:

to mě baví... vyčítat záměrně umělohmotnejm hodinkám z plastu to, že jsou z plastu :) 

Tak s Josefem je to obecně sranda, ty hodinky očividně skoro až k smrti nenávidí, ale čte, prohlíží a přispívá o nich snad ze všech nejvíc, tak já nevím, asi nějaká forma sebetrýznění :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proč bych je měl nenávidět?, naopak mě to zbytečné šílenství baví a narozdíl od mraky jiných témat zde, je to zábavné číst. Hodinky Swatch sice považuji za pouťovou věc, ale vůbec mi nevadí a chápu historickou důležitost, kterou tato firma v historii hodinek sehrála. Mě to jen přijde tak, že Omega si u Swatch nechala vyrobit hodinky, které bude rozdávat zdarma na svých prezentacích a někdo dostal nápad to prodávat 🤣

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mňa hlavne na swačoch nebaví usporiadanie subcifrov. To, čo považujem za jeden z hlavných dizajnových prvkov moonov je uloženie subcifrov v dolnej polovici cifra. Som prekvanpený, že na toto nikto neupozorňuje. Inak ako sociálny experiment dobré, ako ľudia idú po značke, ktorú si z časti môžu dovoliť. Za mňa nie veru…

Upraveno uživatelem lemon
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, lemon napsal:

Mňa hlavne na swačoch nebaví usporiadanie subcifrov. To, čo považujem za jeden z hlavných dizajnových prvkov moonov je uloženie subcifrov v dolnej polovici cifra. Som prekvanpený, že na toto nikto neupozorňuje. Inak ako sociálny experiment dobré, ako ľudia idú po značke, ktorú si z časti môžu dovoliť. Za mňa nie veru…

Je jasné, že to rozložení subciferníků je dané použitým kalibrem a jinak to prostě nejde. Ale i vzhledem k tomuto "detailu" se s tím popasovali pěkně, pořád to vypadá podobně jako moony a ty Mission to Moon jsou pro laika od originálů na první vzdálený pohled skoro nerozeznatelné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Překupníci se zbláznili, horší jak Rolex 😂 A přitom toho ai budou brzy plný krámy, aspoň doufám...

The Bioceramic MoonSwatch Collection is not available for the time being for purchase online. We remind you that it is not a limited-edition and will soon be available again in selected Swatch stores.  

 

https://www.chrono24.cz/swatch/moonswatch--mod3033.htm?dosearch=true&query=Swatch+Omega+x+Moonswatch&goal_suggest=1&goal_suggest=1

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdo by je rád všechny, jak Pokémony, a za hubičku? 😁

Screenshot_2022-04-05-14-00-50-099_com.android.chrome.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, Flipik napsal:

Není žlutá jako žlutá a kdo by dneska chtěl zlato, když může mít za stejnou cenu jednorázový plast ...

Jestli je to hate na hodinky, tak nevím, jestli úplně fér. Spíš to potvrzuje, jaká jsou překupníci chamraď... Za jednorázovej plast chce Swatch na krámě šestku, za zlaťáky Tissot kolem čtyřicítky... To mi zas tak šokující nepřijde 🤷‍♂️ Jasně, někdo to chce udat za nesmysl, ale to je jak divit se, proč by chtěl někdo suby se zelenou lunetou, když za stejnou nebo menší cenu může mít věčnej kalendář ve zlatě :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 24 minutami, VojtaB napsal:

Jestli je to hate na hodinky, tak nevím, jestli úplně fér. Spíš to potvrzuje, jaká jsou překupníci chamraď... Za jednorázovej plast chce Swatch na krámě šestku, za zlaťáky Tissot kolem čtyřicítky... To mi zas tak šokující nepřijde 🤷‍♂️ Jasně, někdo to chce udat za nesmysl, ale to je jak divit se, proč by chtěl někdo suby se zelenou lunetou, když za stejnou nebo menší cenu může mít věčnej kalendář ve zlatě :))

Pokud vezmeme v potaz čistě výrobcem doporučenou retail cenu, tam je to celkem v pořádku. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mně se to jako nápad líbí a půjdu do toho. Nicméně chtěl jsem se zeptat : má je někdo ze zde diskutujících v držení? Zajímal by  mě dojem a postřehy od člověka, který ty hodinky opravdu má, ne, že je zná (jako my ostatní) jenz obrázků :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Akorat ze vubec, protoze si nekoupis Smarta, ale auto co ma se svolenim Mercedesu jeho design, na kapote je nalepeno Mercedes x Smart, motor je levny na elektrinu a jinak vsechny dily jsou low costove. No i toto je divne, ty prirovnani s auty, to moc nemusim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...