Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

před 45 minutami, Void napsal:

Akorat ze vubec, protoze si nekoupis Smarta, ale auto co ma se svolenim Mercedesu jeho design, na kapote je nalepeno Mercedes x Smart, motor je levny na elektrinu a jinak vsechny dily jsou low costove. No i toto je divne, ty prirovnani s auty, to moc nemusim

Za me je to stejny. Swatch co ma se svolenim Omegy jejich design, na ciferniku logo Omega, strojek je levny na elektrinu a vsechny dily lowcost… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 907
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No, jenže to je právě blbost, pokud myslíš Smart = to malý auto pro 2, akorát s Mercedes logem na kapotě... Když už teda, bylo by to auto, co má 1:1 tvar nějakého Mercedesu, třeba Gčka, jen bude mít umělohmotnou karoserii, plyšovej interiér a motor 0.7 HTP. A na kapotě bude spojený Mercedes a Smart logo a pod tím nápis SMercedes, nebo tak něco.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když už ta analogie s auty, tak bych to vidě takl, že se jedná o celoplastový Bugatti Veyron s litrovým motorem na protektorech, který má ve předu znak Bugatti a vzadu logo VW a stojí 25x méně než originál. Chápu, že většina majitelů je zatím klidných a jsou v pohodě. Ale pokud se to masově rozšíří a třetina aut před Kauflandem bude pastový Veyron, tak možná někteří změní názor :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Flipik napsal:

Když už ta analogie s auty, tak bych to vidě takl, že se jedná o celoplastový Bugatti Veyron s litrovým motorem na protektorech, který má ve předu znak Bugatti a vzadu logo VW a stojí 25x méně než originál. Chápu, že většina majitelů je zatím klidných a jsou v pohodě. Ale pokud se to masově rozšíří a třetina aut před Kauflandem bude pastový Veyron, tak možná někteří změní názor :)

Lépe bych to nenapsal!

👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co tady furt řešíte... trapnoanalogie auto-moto... Omega fakt udělala projekt se Swatch... sestimsmiř

EDIT: jen kolegové Pepíkjejednička + tombas tu vyplodili přes 65 postů jak je to nahovno projekt... wtf

 

 

Upraveno uživatelem azeppelin
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@azeppelin tak to pozor! To si mě asi s někým pleteš. Ano napsal jsem tady asi 30 příspěvků od začátku vlákna, ale žádnou špínu na projekt OmegaxSwatch jsem neházel. Dával jsem tady první fotky a specifikace a o koupi nějakou dobu uvažoval. Ano, celé to mělo a má nějaký vývoj, taky jsem si rýpnul do kvality provedení, ale ne do projektu jako takového.

Tak si nejdříve ověř, o kom vlastně píšeš.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

No to teda ni, a jestli myslíš tenhle jeden příspěvek, kde se pozastavuji nad kvalitou a píšu, že to není Omega, ale Swatch, tak za tím si stojím, i když připouštím, že to jsou částečně i Omegy, když na tom mají svůj podíl spolupráce a své logo, ale to jsme si ujasnili hned v následujících komentářích.

V 31. 3. 2022 v 7:23, tombas napsal:

Já bych to všechno pochopil, spolupráce s Omegou, inspirace Moonama, snaha zaútočit na city a urvat si kousek trhu, kde převládají smart watche, pro sebe. Čemu ale v zásadě nerozumím je ta velmi nízká kvalita použitého materiálu spolu s mizernou (čti žádnou) vodotěsností a na poměry Swatch i vysokou cenou. Vždyť podobné quartz chrono v ocelovém pouzdře od Swatch se dají koupit i za méně než polovinu. 

A Omegy to fakt nejsou, jsou to Swatch :) 

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Včera byly cca za 13 i na Bazoši... Oproti těm za 30+ fajn cena, ale i tak pořád 2x proti retailu. Ale až to bude třeba za 7-8, klidně ten +/-litr navíc dám za to, že se nebudu muset táhnout do butiku :D Dávám tomu tak 2 týdny...

Btw. co si asi teď říká Španěl s """Tiffany""" jak mu tu někdo nabízel ze srandy 75 a on to nevzal :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokud nebudou online, tak asi ne, pořád je hodně zemí, kde ani butik není a pokud se ti nechce jet stovky kilometrů, nedostaneš se k nim jinak než online (navíc Swatch nejdřív psal, že budou "online later on" a teď už v odpovědích píše jen, že to není limitka a budou nejdřív dodávat na prodejny). Ale vzhledem k tomu, že pro Flippery je lepší prodat aspoň za něco než neprodat vůbec, myslím, že pod 10 budou brzo... A odtud už to není daleko třeba k 7 nebo 8 :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Týden žádný příspěvek, cena už za chvíli snad pod 10k... A je po hypu :D 

image.thumb.png.cfc2e60b714629bddf1b18e17d0aa1c9.png

Je celkem sranda, jak na FB nebo IG dělá Swatch, že Moonswatche neexistujou. Radši postujou jiné hodinky, neodpovídají na komentáře a dostávají od fans bídu. Nakonec to vypadá, že z toho releasu budou mít víc škody, než užitku...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, VojtaB napsal:

Týden žádný příspěvek, cena už za chvíli snad pod 10k... A je po hypu :D 

image.thumb.png.cfc2e60b714629bddf1b18e17d0aa1c9.png

Je celkem sranda, jak na FB nebo IG dělá Swatch, že Moonswatche neexistujou. Radši postujou jiné hodinky, neodpovídají na komentáře a dostávají od fans bídu. Nakonec to vypadá, že z toho releasu budou mít víc škody, než užitku...

Když jsem koukal posledně, bylo jich na Ch24 kolem 600. Teď k osmi stovkám kusů. 10k je už v poho cena (excl doprava, čas, energie) a stejně jich přibývá. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 16. 4. 2022 v 0:25, nicomnik3333 napsal:

niekto tu riesil ci sa da osadit na to ocelovy tah 😃

FAC5736F-C804-4B8A-A4F9-D7FB00732EE3.jpeg

Uaaaa to ne, ten kontrast plastu a oceli mně strašně tahá za oči. Viděl jsem to na nějakých MN strapech, a vypadá to o dost líp.

Aspoň mám jasno, že Mission to the Moon opravdu ne... když už tak barvičky typu Jupí-ter, Marš nebo čUran.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...