Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 907
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

No tak vám nevím.

Zpočátku mě ty hodinky zaujaly, ale čím dál víc nabývám přesvědčení, že není moc o co stát. Můžu být vlastně rád, že v době mého zájmu byly nedostupné. Ušetřil jsem cenu kvalitních hodinek jako např Seiko.

Tak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Celá série je jen ten první inzerát vlevo, ostatní jsou jen pokus o srandu. To je podobné, jako u Rolex "LV", cena u AD je 250 tis., na internetu 1 mil. za které to nikdo nekoupí, původní Hulk tam jsou dokonce za 2.6 mil., taky bez šance na prodej. Samozřejmě pokud nakonec Swatch oznámí, že online hodinky nebudou, přestanou se za těch 11-12 tis. prodávat a okamžitě to poletí nahoru. Na podobných věcech se ukazuje stupidita celého západního světa, kdy za věci s minimální výrobní hodnotou lze dostat spoustu peněz, zatímco na druhé straně umírá na zemi každou vteřinu jedno dítě hlady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podle chrona už se nedá určovat ani přibližná hodnota žádných hodinek. Je to vyhnaný do absurdna, u oblíbených modelů je reálná cena většinou dělitelná dvěma. Ty lidi nechtěj reálně prodat, prostě jen zkouší jestli jim nějaký hejl nesedne na lep.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To bych neřekl, že na chrono24 se nedá určit hodnota hodinek, reálně se ty hodinky prodávají lehce pod cenou těch prvních dostupných hodinek na chrono24. Není to tak dávno co tady nabízel někdo 700 tis. za HULK a netuším, zda je někdo prodal, za 600 se nikdo neozval. Ano trh je silně přehřátý a ceny začaly padat, ale reálné prodeje Hulk se dají dohledat na eBay nebo diskuzních fórech (poslední prodeje nad 33 tis. USD). U p. Laina v Panské ul. jsou RLX GMT-Master II rezervované za 638 tis. Kč, poslední se v USD prodaly za 23 tis. USD.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No to mě poser...

Nicméně kamarád ekonom, 3x vysoká škola ekonomická, tituly před i za, mi na to řekl, že je to holt ve sběratelství se cenám žádné meze nekladou.

Pro mě je to nepochopitelný a Murphyho fotka z Madridu mluví za vše..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 22 hodinami, Josef01 napsal:

Celá série je jen ten první inzerát vlevo, ostatní jsou jen pokus o srandu. To je podobné, jako u Rolex "LV", cena u AD je 250 tis., na internetu 1 mil. za které to nikdo nekoupí, původní Hulk tam jsou dokonce za 2.6 mil., taky bez šance na prodej. Samozřejmě pokud nakonec Swatch oznámí, že online hodinky nebudou, přestanou se za těch 11-12 tis. prodávat a okamžitě to poletí nahoru. Na podobných věcech se ukazuje stupidita celého západního světa, kdy za věci s minimální výrobní hodnotou lze dostat spoustu peněz, zatímco na druhé straně umírá na zemi každou vteřinu jedno dítě hlady.

Už oznámili, že prozatím online nebudou. Je otázkou, co znamená to prozatím. 😉

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...