Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

Taky jsem si říkal jestli je to jenom eklhaft uchmatanej a znova připlesknutej igelit, nebo jestli ta plastová “dolalová hodynka” přišla takhle dojebaná už v krabici. Doufám že se v tom trezoru budou vyjímat hned vedle sbírky podobně hodnotných “svítících céček” z 80. let… :whistle:

Upraveno uživatelem Radek124
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 907
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Jakože moony jsou moje dreamwatch, ale momentálně nemám 150k na origo, takže jako dočasné řešení mi tohle přijde fajn... Navíc já hodinky nosím pořád a origo moony bych hrozně nerad dojebal... Takže už jsem domluvený se švagrem a pokud budou, tak mi je pošle rovnou z Kuala lumpuru

Odesláno z mého Redmi Note 8 Pro pomocí Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Hezká továrna na suvenýry. 

V kontextu tohohle a jak vážně se u toho tváří mi to celý přijde jako by v McDonalds zrušili online objednávky a drive through, na stoly by se vedly pořadníky a s kamenným ksichtem by ti študáckej manažer pobočky tvrdil, že McDonalds je hlavně o setkávání, zážitku a dobré gastronomii.

image.thumb.png.5524b04e0afa070062039a166b77fe54.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lidičky, tak se zdá, že problém s nedostupností už je vyřešen! Má to jen tu drobnou vadu, že zvýšenou poptávku asi vykrývají úplně jiný čínský továrny, než u kterejch Swatch Group původně objednávala:

34219567_Nepojmenovan(1).thumb.jpg.8707749a7dd0a883f747bc716f114906.jpg

Upraveno uživatelem Tos
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ty repliky (mimochodem zhruba za desetinu toho, co stojí MoonSwatche), co jsem koukal by měly bejt buď jen z plastu a nebo nabarvený hliník, takže při případném osobním převzetí by to neměl být problém na omak hned poznat. Ale jak často se osobka u MoonSwatchů poštěstí, čili pro nákup na dálku je to video výše super.

A btw. nevím, jestli to sem někdo dával, ale vyšel rozhovor s CEO Swatche: https://www.fratellowatches.com/swatch-group-ceo-nick-hayek-about-the-moonswatch/#gref

Vypadá to, že online nebudou nikdy, viz: “There’s no emotion in online buying. It’s a carefully produced Swiss Made watch and not a commodity. After the whole world had to stay at home for two years because of COVID, it was about time to celebrate and to bring the people back on the streets, meet together, and revive the brick-and-mortar stores.”

A super je taky jeho citace o fandovi, co chtěl posbírat všechny modely: “He comes up with an example of someone who traveled around to 11 different cities in Switzerland trying to get all 11 MoonSwatch models. This Swatch fan didn’t succeed in getting all 11 watches, but no grudge was held, as she “surely had a nice story to tell” and made many new friends.”

To musí bejt super zážitek, když objedeš celou zemi kvůli hodinkám, neseženeš je, ale máš aspoň příběh k vyprávění... :D Ty jsou fakt úplně odtržený od reality.

A jinak teda už jsem MoonSwatche taky vyzkoušel, koupeno na CH za 9 komplet a hned šly dál, protože za tu cenu, když jsem je na živo viděl, mi fakt radost nedělaly. Za těch retailových 250 EUR by bejvaly byly fajn, ale to nikdy nebude k sehnání, takže za mě si můžou bio-moony strčit do bio-otvoru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 23. 3. 2022 v 18:08, tombas napsal:

Swatchky prodávají i tuzemští prodejci, např. hodinky-365, ale ani zmínka o MoonSwatchích. A taky píšou vybraní prodejci, co to znamená nevím, podle čeho je vybírají?

Nestihla jsem jeste procist zbytek tohoto vlakna ale hodinky 365 je mit nebudou, dneska jsem si s nima psala :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prikladam rozhovor s Hayekem, kde uvadi, ze od vydani Moonswatchu se zajem o klasicke Omega Speedmaster znasobil. Takze asi dobrej tah...

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-07-08/omega-moonwatch-sales-surge-after-cheap-swatch-version-goes-wild

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, AndyAaron napsal:

Prikladam rozhovor s Hayekem, kde uvadi, ze od vydani Moonswatchu se zajem o klasicke Omega Speedmaster znasobil. Takze asi dobrej tah...

https://www.bloomberg.com/news/articles/2022-07-08/omega-moonwatch-sales-surge-after-cheap-swatch-version-goes-wild

To je jasný jak facka, jak sem ŕikal na začatku, - uděláme to nedostupný a lidi je budou chtít tak moc a a tak logicky dojdou ke klasik moonum, pravda trochu dražším, ale když něco chceš;-)… 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...