Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 907
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 4 hodinami, AndyAaron napsal:

Myslim, ze to byl promysleny a genialni marketingovy trik.

Akorat jak vic starnu, tak me tyhle podfuky cim dal tim vic serou.

Tak tady zrovna mi to nijak nevadi - necim pritahnout pozornost k necemu jinemu mi prijde uplne ok. Za me lepsi nez osobni navsteva ve smokingu, aby te milostive napsali na waitlist... :) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 8 hodinami, Tichus napsal:

Tak tady zrovna mi to nijak nevadi - necim pritahnout pozornost k necemu jinemu mi prijde uplne ok. Za me lepsi nez osobni navsteva ve smokingu, aby te milostive napsali na waitlist... :) 

Mne nevadi, pokud promoci jednoho produktu zaroven podpori neco jineho ze sveho portfolia. Me rozciluji ty tanecky kolem nejprve velkohubych prohlaseni a pak dostupnosti - nedostupnosti. Nepotrebuju chodit k AD ve smokingu. Rad bych proste prisel do boutique, vyzkousel, co se mi libi, zaplatil a spokojene odesel ;) 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V Krakówě a bez čekání. Když jsme s rodinkou procházeli kolem butiku v deset, tak se u vchodu mačkalo asi 70 lidí. Dorazily tři typy: Venuše, Jupiter a Uran. Bez šance, říkal jsem si, a i kdyby, tak nestrávím rodinnou dovolenou ve frontě.

Odpoledne při cestě zpátky jsem tam nakoukl spíš jen pro pocit, že jsem to zkusil a prodavačka k mému překvapení potvrdila, že jim pár kusů zbylo. Zůstal pouze Jupiter, ale čert to vem. Funky "Speedmaster" na léto 😀

20220713_180020.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

On 7/13/2022 at 8:02 PM, Chegi said:

V Krakówě a bez čekání. Když jsme s rodinkou procházeli kolem butiku v deset, tak se u vchodu mačkalo asi 70 lidí. Dorazily tři typy: Venuše, Jupiter a Uran. Bez šance, říkal jsem si, a i kdyby, tak nestrávím rodinnou dovolenou ve frontě.

Odpoledne při cestě zpátky jsem tam nakoukl spíš jen pro pocit, že jsem to zkusil a prodavačka k mému překvapení potvrdila, že jim pár kusů zbylo. Zůstal pouze Jupiter, ale čert to vem. Funky "Speedmaster" na léto 😀

20220713_180020.jpg

Gratulace k pěknému úlovku. Ty dropy se oznamujou někde online, nebo to je čistě náhoda a člověk "musí jít okolo"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, Lukas K napsal:

Gratulace k pěknému úlovku. Ty dropy se oznamujou někde online, nebo to je čistě náhoda a člověk "musí jít okolo"?

Je to o náhodě. Zavážejí se do butiků nepravidelně a nejspíš ani prodavači nevědí, kdy a co jim dorazí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...