Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 909
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 20. 7. 2022 v 19:02, praguegabi napsal:

Já mám na mysli třeba na chronu nebo vůbec. Ostatních je všude mraky (a teda na krámy) a těhlech je pramálo.

vyroba neptunov bola docasne pozastavena lebo farbili ruku, koluje ich len velmi malo, tym padom cena isla 🚀

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po 2 týdnech...

ve čtvrtek jsem byl v Benátkách a kompletní sestavu tam měli ve vitrínce. Říkám si - nepotřebuju je, ale takovej dárek z dovolený, ty černý vypadaj pěkně, dcera se ptá, co stojí, prý 250 EUR, tahám kartu a nene mistr máme jen tyrkysový a růžový - tak nic no

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 20. 8. 2022 v 22:28, gunman napsal:

ve čtvrtek jsem byl v Benátkách a kompletní sestavu tam měli ve vitrínce. Říkám si - nepotřebuju je, ale takovej dárek z dovolený, ty černý vypadaj pěkně, dcera se ptá, co stojí, prý 250 EUR, tahám kartu a nene mistr máme jen tyrkysový a růžový - tak nic no

Jj jsou vždy fuč. Třeba 2 ks Mercury a vždy je vlastně první člověk z fronty hned vezme. 

Upraveno uživatelem roberthonzik
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, tikzot napsal:

Jinak německej ebay je plnej moonswatch za ceny kolem 330-380€ a to už celkem dlouho. 

Ale to je i u nás, dle aktuálního kurzu. Kromě Moon, Mercury a Neptun, což je pochopitelné- těch je nejméně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 15. 8. 2022 v 21:53, DarioGraziano napsal:

Dají se někde v CZ ty varianty hodinek aspoň vidět ve vitríně? Byl jsem v Omega butiku na Příkopech a u Dušáka a nemají je tam vystavené. (vím, že Omega je neprodává, ale Swatch). 

Bohužel..v ČR zatím není jediný butik co by je měl. Nejblíže snad Vídeň, Krakow, Varšava, Mnichov a Berlín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já myslím, že doba kdy půjdou normálně sehnat se blíží :) Cca měsíc zpátky jsem si říkal, že bych vzal jedny z Ch24, byly tuším za 8.5k a prodejce z Vídně by se nechal ukecat na 8 vč. pošty. Jen mi teda psal, že klidně může sehnat i jinou barvu, protože tam chodí každý den pro nové, tak to se mi fakt podporovat nechtělo.

Nicméně už teď jsou v Itošce dřív "strašně ceněný Mars" za nějakých 7.5, takže v pohodě člověk stlačí na 7 a za chvíli se to flipperům ani nebude vyplácet. Navíc všichni ti bazošáci docela dobře zmiňovali Ch24, takže aspoň i lidi u nás ví, že to jde ze světa koupit za normální peníze... Koneckonců, Mars za 8 už tam leží x dní.

Mimochodem, z lidí co to neflipujou, máte tu někdo zkušenosti s biokeramikou při nošení? Je to škrábancůmvzdorný a nebo je to prostě vznešeně pojmenovanej plast? 

 

 

Upraveno uživatelem VojtaB
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, VojtaB napsal:

Já myslím, že doba kdy půjdou normálně sehnat se blíží :) Cca měsíc zpátky jsem si říkal, že bych vzal jedny z Ch24, byly tuším za 8.5k a prodejce z Vídně by se nechal ukecat na 8 vč. pošty. Jen mi teda psal, že klidně může sehnat i jinou barvu, protože tam chodí každý den pro nové, tak to se mi fakt podporovat nechtělo.

Nicméně už teď jsou v Itošce dřív "strašně ceněný Mars" za nějakých 7.5, takže v pohodě člověk stlačí na 7 a za chvíli se to flipperům ani nebude vyplácet. Navíc všichni ti bazošáci docela dobře zmiňovali Ch24, takže aspoň i lidi u nás ví, že to jde ze světa koupit za normální peníze... Koneckonců, Mars za 8 už tam leží x dní.

Mimochodem, z lidí co to neflipujou, máte tu někdo zkušenosti s biokeramikou při nošení? Je to škrábancůmvzdorný a nebo je to prostě vznešeně pojmenovanej plast? 

 

 

Asi tak, jak píšeš Vojto. Už se pomalu naplňuje trh a přeci jen 5 měsíců je dostatečná doba naplnit trh potřebnými kusy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
V 4. 9. 2022 v 15:09, VojtaB napsal:

 

Mimochodem, z lidí co to neflipujou, máte tu někdo zkušenosti s biokeramikou při nošení? Je to škrábancůmvzdorný a nebo je to prostě vznešeně pojmenovanej plast? 

 

 

Já je nemám. Ale podle videí na YT to je pěkná sr@čka. Sklíčko poškrábe i zavření do orig krabičky, tlačítka se rozpadaj a ruku ti to obarví. Retail je přepálenej. A ani to nejde koupit. No radši řádné Irony Swatch za polovic ti poslouží lépe.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...