Přejít na obsah

OMEGA X SWATCH


Pilfour

Doporučené příspěvky

Výbornej Guerilla Marketing, ale nejsem cílovka. Ve středu jsem byl v Zürichu na letišti a měli tam (respektive na nádraží před letištěm) asi 4 druhy normálně skladem k prodeji. Nevzal jsem ani jedny, měl jsem zrovna na ruce moony a při porovnávání manželka řekla, že ty swatch jsou jak moony z Wishe. Celkem se jí zamlouvaly ty růžový, nabízel jsem že je seženu, ale když zjistila cenu řekla že to za to nestojí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 909
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Tak jsem ten zázrak taky viděl naživo.... Pro chronomagora to přidanou hodnotu podle mě nemá. Ale pro normálního smrtelníka je to asi celkem fajn. Díky skvěle zmáknutému marketingu si s tím kouskem plastu člověk koupí i dočasný pocit exkluzivity. 

 

EDIT: Kolik že to stojí?

Upraveno uživatelem Pepino777
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 5. 11. 2022 v 13:48, dabelM napsal:

Jj, hodinky z road show už se nabízejí na bazoši.

https://ostatni.bazos.cz/inzerat/160114983/omega-x-swatch-moonswatch.php

Borec tam dá ještě účtenku, jako by chtěl říct, podívej se o kolik tě odrbu 😆 Hlupák co koupí, brzy jich budou plný krámy...:punk:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 9. 11. 2022 v 14:39, MartinJel napsal:

V sobotu jsem si pořídil Moonswatch Pluto, hned jsem vyměnil řemínek a nevypadají špatně za ty prachy. Než si koupím dospělé Moonwatche tak mi zatím tyhle stačí 🤣

Pluto je hezká verze, můžeš i fotku ze spodu? 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Sestra byla pred tydnem na par dni v Parizi. Zaukolo
val jsem ji koupit Moony nebo Mercury (nic dalsiho nejsem schopen nosit). Ctyri dny chodila po meste s nulovym vysledkem (pred kazdym storem fronta prekupniku), az na ceste zpet z letiste mi vola ze tam maj Saturny a ze mam dve hodiny na to si rict, zda je vzit. Po hodine ji volam, at je teda vezme, ackoliv jsem je zase tolik nechtel. Ale otocit se to da vzdy ze:-) No a pred ni parta tri Italu ty Saturny vzala. Sestra hodila smutnej pohled, nacez prodavac necekane vytahl podpultovy Moony. Nejdriv jsem mel radost, kousnu i ten plast, i ten valcro remen, ale dva dny opatrneho noseni pod kosili a sklo plne vlasecnic? Opravdu jen dva dny a opatrne noseni. Jak to bude vypadat po pul roce? Na fotce jsou skrabance videt jen v horni casti, jsou vsak vsude…
fdf55f1bf688c869399cf8eb3478b1a5.jpg


Sent from my iPhone using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...