Přejít na obsah

Orlík titan damašek LE


Doporučené příspěvky

Mě na těch fotkách hodinek nějak ruší ty mezery mezi pouzdrem a řemínkem. Ty nožky pouzdra by mohly být kratší nebo řemínek tlustší. Jinak ten nůž vyrobil nožíř Milan Pokorný, a ten nedělá nože tohoto typu za pár tisíc Kč. 😉 Takže hodnota a kvalita toho nože asi odpovídá. Pokud počítám s tím, že si k ceně nože v Eltonu nějakou tu tisícovku taky připočetli.

Upraveno uživatelem lukassob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Titanový damašek je pěkný počin, ale fotky mě tedy moc nezaujaly. Nechápu, proč Elton neumí / nechce dávat víc fotek. 6 fotek hodinek a jedna nože - to mi za produkty v ceně málo ojeté Fabie připadá jako vztyčený prostředníček na potenciálního zákazníka. Žádná fotka hodinek na ruce - asi aby nebylo vidět, jak moc jsou dlouhý. Dlouhodobě mám problém s délkou tohoto pouzdra. 54 mm je na 42 mm průměr prostě moc - mezera mezi pouzdrem a řemenem je jak díra do záchodu. A přesto to pořád krouhají stále stejně. Asi se nevyplatí nastavit CNC jinak :(.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, shewcza napsal:

Krásná kresba, to bych chtěl vidět! Nůž za 70K je za mě úlet.

Podle mě jen ten nůž od Pokorného v tom provedení tak max. za 45.000,-

Jinak damašek od Futuron Forge se dneska cpe úplně všude, jen aby se navýšila cena toho daného zboží (nože, pera, šperku, …)

kdyby alespoň udělali i jiný ciferník. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dokážu si představit, že pan Pokorný si za výrobu limitované kolekce (nože, pouzdra) včetně všech návrhů a konzultací odhadem milion a to museli rozpustit do 10 kusů. Můžeme tady diskutovat nad cenami, ale firma o 60 lidech udělá 60 mil. obrat na 700 hodinkách a nemá je problém prodat včetně zlatých, kde je to ještě větší nesmysl.

Upraveno uživatelem Josef01
oprava
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Píšeš, že nože stály 1 mil. Kč. To ale asi 3 nože nestály. Já si nemyslím, že cenu 3 ks nožů rozpustili do všech 10 kusů Orlíků. Ta cena jednoho nože včetně všech věcí okolo za 70 100 Kč mi přijde adekvátní. Odpovídá to cenám za nože, které má Milan Pokorný na svém webu.

Upraveno uživatelem lukassob
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 49 minutami, Josef01 napsal:

Dokážu si představit, že pan Pokorný si za výrobu limitované kolekce (nože, pouzdra) včetně všech návrhů a konzultací odhadem milion a to museli rozpustit do 10 kusů. Můžeme tady diskutovat nad cenami, ale firma o 60 lidech udělá 60 mil. obrat na 700 hodinkách a nemá je problém prodat včetně zlatých, kde je to ještě větší nesmysl.

Limitovaná edice má 10 kusů, s nožem jsou pouhé 3 kusy.

Jinak se mi tenhle barevný damašek moc líbí, jen mi trochu vadí že k pouzdru není trochu sladěn i ciferník - třeba modřené ručičky, barva indexů nebo něco takového, možná i spona. Ale 100 lidí = 100 chutí a i tak za tyhle Orlíky Eltonu tleskám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Předpokládám že pan Pokorný zpracovával i pouzdra hodinek, tedy nejde jenom o cenu nožů a navíc je to zakázka od firmy která může být násobně dražší než jeho nože na webu, prostě si to nechá zaplatit jako komerční produkt, který nesmí dál prodávat. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...