Přejít na obsah

Orlík titan damašek LE


Doporučené příspěvky

,,Co dostaneš od tatíčka když se vdáš? ... Miliooon :) ... No tak!"

Ani už nevim, jestli v tom filmu ten milion dostala nebo nedostala. A v tomhle případě je mi jedno jak a kolik si to kdo a kde namastil. Je to pěkný a je to drahý. A je toho sakra málo, tak málo, že si k tomu asi nestihnu ani čuchnout. Kdyby to bylo blbý a předražený, tak to přece neprodaj. A uvidíme, jestli jejich cena klesne. Až klesne 2x půjdu si tu neprodejnou sadu koupit... uaaaa, těšim.

Upraveno uživatelem Daemonultimate
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby to bylo blbý a předražený, tak to přece neprodaj

Tohle tesat do kamene - všichni marketéři se modlí k tomu, aby si tohle zákazníci mysleli
sám jsem se takhle stokrát nachytal, uvěřiv tomu ve slabé chvilce ;o)

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tobruky (někdo nerozdejchal krysu na dýnku, někdo žlutou, někdo nevím co jinýho) taky prodali. Anthropoidy byly vyprodaný ještě než je stačili vůbec vyrobit. To aspoň co vím... Nepochybuju, že i tyhle malý limitky si svý kupce najdou. Předražený jsou svým způsobem všechny moje hodinky, když mi čas ukážou jakýkoliv plastový quartzy úplně stejně a k čemu bych je navíc kupoval, když můžu kouknout na mobil. Ale o tom to není, to ví jen chronomagoři. A nechronomagoři si budou ťukat na čelo, protože to nikdy nepochopí.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Dnes se mi podařilo vidět hodinky s nožem. Škoda, že cifr nebo ručky nepřizpůsobili modrému pouzdru a řemínku, pánové, ale ten nůž od p. Pokorného je naprosto skvělý, nic podobného jsem neviděl, prostě nůž klidně za 100 tis., dokonalost neskutečná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc se mi libí diskuse o cenách a hodnotách tohodle počinu a nových Primek z Eltonu obecně.

Cena  a hodnota jsou dvě odlišné věci.  A taky ještě mohu říci, že to nemá cena, ( Huhehehe) to tady řešit.

Hodnotu a cenu má Rolex a drží si ji.

Prim má cenu na startu a to pouze v naší malé kotlině a to s dovolením ještě nevíme, kdo si ty hodinky koupil a co od nich očekává, jelikož v česku je mrak bohatých lidí ( a stále bohatnou) a nevědí co by si koupili a čím by si udělali radost (oni ty hodnotné věci již mají)

Pak je tady to slovo hodnota, to je ta druhá strana mince, kdy budeš chtít ty hodinky Prim prodat, čehož je zářným příkladem zde dost dlouho prodávaná myslím si limitka Prim Aviatik se stále se snižující se prodejní cenou a dost dlouho visící v inzerci.

 

Ptám se asi takhle? Máš čtvrt mega na hodinky, docela dlouho si na ně šetřil ? Co si tedy koupíš, co Ti říká srdce a co rozum. Co Ti říká peněženka ?  Rolex Suby a nebo limitku Prim? Můžeš je totiž jednou potřebovat prodat. 😞

Co nelze nezmínit, krom hodnoty, je samozřejmě i poměr cena - kvalita. To je za mne velice důležitý bod. Tady mi jasně vychází, že v kvalitě jsou na tom snad všechny Evropské hodinkové brandy od 600 euro  lépe než hodinky z Eltonu za 6000 euro. Japonské hodinky, jako jsou Citizen či Seiko do toho raději netahám, jelikož tam bychom museli s cenou ke srovnání spadnout k hodnotě Seiko Pětek, tedy cca 200 euro. 

 

p.s. bavím se o nových hodinkách Prim, i když u těch starých původních modelů je ta prodejní cena  a hlavně nákupní cena možného kupujícího  také dost diskutabilní ( stále dokupuji) 

 

Závěrem  podotknu, že si myslím, že majitel Primu vydělává nyní v současné době na poptávaných komoditách z jeho skupiny takovou raketu, že je schopen ty jeho hodinky za prodej svých ostatních komodit, rozdávat namísto reklamních notesů nebo propisek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je pravda, že Prim není žádná investice (výjimkou jsou původní Orlíky) a většinou se dají hodinky prodat tak za polovinu, v minulosti jsem jich takto koupil několik. Prim asi nikdy prodávat nebudu, zůstanou součástí dědictví a to mě už nebude zajímat, za co se prodají či ne :)  Pokud člověk kupuje Prim do cca 100 tis., tak to ještě chápu, samozřejmě dávat 200-400 tis. mi nedává smysl. Kdyby dělali full gold včetně tahu a zlato na nich vážilo 200g a stály 400 tis.., tak bych to chápal, ale zlata je tam tak 20-30g dle typu hodinek?

Na druhou stranu utrácíme za svůj život miliony korun za věci, co nemají prakticky v budoucnu žádnou hodnotu a pokud z věci máme radost, kupme si ji. Pořád je to lepší, než přijít ročně o 100 tis. na ceně auta a ještě nastrkat dalších 100 tis. do benzínu či nafty 😇.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po 2 týdnech...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...