Přejít na obsah

Chronomag je prozrazen!!!


Jakubisko

Doporučené příspěvky

(z článku:)...Aspoň se mi povedlo přesvědčit ji, aby šla do mechanických hodinek. V tomhle jsem na chatu chronomag výjimkou,? pochlubí se...

asi zas taková výjimka ne, moje manželka má třeba samý mechanický hodinky :)

Moje taky. Ale protože má dvoje, tak začínám mít pocit, že jí to opakující se zastavivování zašíná vadit a že vzpomíná na dobu quartzek.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, je tu někdo, kdo skutečné ceny hodinek doma tají či musí tajit? Třeba mezi modeláři není velká výjimka narazit na manželku, co si myslí, že servo stojí 50Kč a vysílač tisícovku, přičemž realita je v daných konkrétních případech asi tak desetinásobná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, je tu někdo, kdo skutečné ceny hodinek doma tají či musí tajit? Třeba mezi modeláři není velká výjimka narazit na manželku, co si myslí, že servo stojí 50Kč a vysílač tisícovku, přičemž realita je v daných konkrétních případech asi tak desetinásobná.

 

No já nevím, já to neznám. Jednak proto, že přítelkyni vždycky před nákupem otravuju s úvahami o ceně, poštovném a vyžaduju přitom její její plnou pozornost, ale především jsem v podstatě všechny platby realizoval z našeho rodinného účtu, o kterém má asi tak tisíckrát větší přehled než já. :) Takže ne, nic nemusím tajit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, je tu někdo, kdo skutečné ceny hodinek doma tají či musí tajit? Třeba mezi modeláři není velká výjimka narazit na manželku, co si myslí, že servo stojí 50Kč a vysílač tisícovku, přičemž realita je v daných konkrétních případech asi tak desetinásobná.

 

Já bohužel ano :thumbsdown_anim: , moje žena nemá pro hodinky nejmenší pochopení. Téměř všechny jsou pro ní "strašné". Preferuje modní tvary a nosí STORM ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale především jsem v podstatě všechny platby realizoval z našeho rodinného účtu, o kterém má asi tak tisíckrát větší přehled než já. :) Takže ne, nic nemusím tajit.

Jo jo, u nás to právě funguje také takhle, ale nějak jsem si při čtení toho článku vzpomněl na ty zkušenosti s modeláři, tak mne napadlo, že se zeptám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a není to ta M916 nebo tak nějak

Jo jo, ta by to mohla bejt... ;)

 

Pánové, děkuji vám za svoje reakce, ať zde, v SZ nebo na emailu, těší mě, že mě zatím nikdo nezpražil :thumbsup_anim:

Celé se to seběhlo tak, že mi v pondělí zavolal kamarád, že MfD dělá přílohu o hodinkách a rádi by měli i rozhovor s někým, kdo hodinky sbírá, nakupuje i prodává. Proč ne, o hodinkách si povídám rád a když je navíc někdo, kdo má zájem poslouchat, to se nestává často... Takže přijel redaktor, pan Eisenhammer, povídali jsme si asi hodinu a půl, on si popsal spoustu stránek v bloku a pak už jsem jen čekal, co z toho vznikne. Musím říct, že jsem měl možnost článek předem číst a vyjádřit se k němu, ale v čem bude zasazený a jak to celkově vyzní, to jsem dopředu nevěděl. No, co budu lhát, v sobotu ráno jsem byl lehce nervózní...

 

Článek je samozřejmě psán ve zkratce a ne všechno jsem řekl tak, jak je uvedeno, ale podsatata sedí (a za to má redaktor moji obdivu). Např. co se týče automatů mé manželky, mluvil jsem o tom, že většina žen, když dostane automaty, vydrží s nimi jen do víkendu, protože když zjistí, že v pondělí ráno nejdou, vezmou si své oblíbené kvarcky. A to že se mi podařilo překonat, ne, že bych byl jediný na planetě, kdo dokázal přesvědčit partnerku...

Upraveno uživatelem M916
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Článek je otřesnej a vyznívá tak, že jsme parta debilních snobů. Až zase za někým z vás přijde nějakej novinář, tak si naládujte dvojku a sejměte ho rovnou na komoru.

 

Miloš Zeman měl pravdu...

Ne, ne, tak zlý to nebylo. Naopak. Ve Watch Magazinu bývají kolikrát horší články. (Nebo aslepoň bývaly, teď už ho nekupuju.) Na poměry MfD to bylo slušné.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tohle by možná patřilo spíš do sekce HUMOR:

 

Vladimír Růžička,

 

trenér hokejové reprezentace Od léta jsem věrný hodinkám Breitling. Nemám zrovna útlý úřednický ruce, takže potřebuju velký hodinky. Mají široký ocelový pásek. Takový se mi na chlapovi líbí. Cena? Nechám si ji pro sebe, ale pro mě jsou drahý hodinky už za 50 tisíc korun. Mít na ruce něco za milion mi přijde jako úlet. Nemusím si nic dokazovat, takže si hodinky nevybírám podle ceny, ale podle toho, jestli ke mně pasujou.

 

PS: Článek, až na pár drobných zaškobrtnutí, naprosto v poho.

 

Edit: PS

Upraveno uživatelem N4M
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ne, ne, tak zlý to nebylo. Naopak. Ve Watch Magazinu bývají kolikrát horší články. (Nebo aslepoň bývaly, teď už ho nekupuju.) Na poměry MfD to bylo slušné.

Naozaj to celkom ušlo. Novinár sa krotil a nesnažil sa za každú cenu ohurovať. A také maličké bulvárne ošpliechanie si v záujme čítajúcej a nezainteresovanej verejnosti nemôhol odpustiť. Keď to porovnám s inými článkami o hodinkách v bulváre, tak je to OK.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo jo, ta by to mohla bejt... ;)

 

Pánové, děkuji vám za svoje reakce, ať zde, v SZ nebo na emailu, těší mě, že mě zatím nikdo nezpražil :thumbsup_anim:

Celé se to seběhlo tak, že mi v pondělí zavolal kamarád, že MfD dělá přílohu o hodinkách a rádi by měli i rozhovor s někým, kdo hodinky sbírá, nakupuje i prodává. Proč ne, o hodinkách si povídám rád a když je navíc někdo, kdo má zájem poslouchat, to se nestává často... Takže přijel redaktor, pan Eisenhammer, povídali jsme si asi hodinu a půl, on si popsal spoustu stránek v bloku a pak už jsem jen čekal, co z toho vznikne. Musím říct, že jsem měl možnost článek předem číst a vyjádřit se k němu, ale v čem bude zasazený a jak to celkově vyzní, to jsem dopředu nevěděl. No, co budu lhát, v sobotu ráno jsem byl lehce nervózní...

 

Článek je samozřejmě psán ve zkratce a ne všechno jsem řekl tak, jak je uvedeno, ale podsatata sedí (a za to má redaktor moji obdivu). Např. co se týče automatů mé manželky, mluvil jsem o tom, že většina žen, když dostane automaty, vydrží s nimi jen do víkendu, protože když zjistí, že v pondělí ráno nejdou, vezmou si své oblíbené kvarcky. A to že se mi podařilo překonat, ne, že bych byl jediný na planetě, kdo dokázal přesvědčit partnerku...

 

Tak tohle mě rozsekalo:

 

O ženský už se nezajímám, mou láskou jsou hodinky. A když se vysekám na motorce, má připravený seznam zájemců o mou sbírku - do týdne má na stole 150 tisíc,? říká s úsměvem. :speak_cool: :wheelchair:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle mě rozsekalo:

 

O ženský už se nezajímám, mou láskou jsou hodinky. A když se vysekám na motorce, má připravený seznam zájemců o mou sbírku - do týdne má na stole 150 tisíc," říká s úsměvem. :speak_cool: :wheelchair:

Dle meho suvereni kredo kazdeho choronomagora :suicide_anim: Za tohle M916 ma muj obdiv. P.s. Jak se da dostat na ten seznam ??? :thumbsup_anim:

Upraveno uživatelem frista
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dle meho suvereni kredo kazdeho choronomagora :suicide_anim: Za tohle M916 ma muj obdiv. P.s. Jak se da dostat na ten seznam ??? :thumbsup_anim:

No jo, brej nápad - já ci taky na seznam, teď budou hory a to je jeden úraz za druhým :thumbsup_anim: Teda... ne že bychom mu přáli něco nepěkného, to ne, ale hodinky jsou hodinky, že jo :thumbsup_anim:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...