Přejít na obsah

úprava tahu podomácku


Doporučené příspěvky

Tak mi dnes prišly moje vysněné Seiko Orange Monster s kovovým tahem. Tímto děkuji členovi Kyle Case ze rychlý a seriózní prodej :thumbsup_anim:

 

Jsem na ně natěšený, žel Kyle má asi slabší zápěstí, takže je nedopnu a s rozepnutou extenzí je (ani zatím) nosit nechci. Poradí mi prosím někdo zda lze přidat článek bez hodinářského vybavení? Třeba jestli je dobrý nápad pokusit se vytlačit osičku jehlou nebo něčím podobným běžně dostupným v české domácnosti? A jak na to? Hledal jsem, nenašel. A nesmějte se mi :helpsmilie:

Díky

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

něčím slabým by to možná šlo - pozor na tu blbost vlevo tu ztratíš hned a bez ní to je v prd***

Jde to dost lehce vytlačit, stačí mít nějaký trn o průměru menším než 0,8mm. Řekl bych, že pomocí jehly na šití a náprstku z KáPéZetky to zvládneš. Nazpět to jde stejně dobře.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak hotovo, sedí perfektně. Pomůcky viz. foto + zvuk Nemocnice na kraji města - ouplná haute horologie.....

U jedne osičky v náhradních článcích byl collar bohužel už ztracený, někdo s tím už něco dělal...

Jedna osička v tahu byla nasazena obráceně.

 

tahnc5.th.jpg

 

Ale s podobným nářadím se do ničeho s hodinkama už nepouštím .... jehla byla akorát, ale držet ji v kleštích nic moc ...

 

Zdar Toljo :guitar:

 

EDIT: překlep

Upraveno uživatelem budo
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...