Přejít na obsah

Pomoc UKRAJINĚ


Bert

Doporučené příspěvky

Přátelé, prosím, veškeré Vaše prosby, návrhy, poptávky, či nápady ohledně pomoci Ukrajině a jejím obyvatelům, které nejdou v rámci Chronomagu zařadit tam, kam patří, dávejte sem. Chápu potřebu konání dobra, ale na titulku, či do nesouvisejících vláken to fakt nedávejte. Díky, roBERT

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Bert připnul téma
  • Odpovědi 44
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

A hned začnu:

Zasloužilý člen @Roman I. sem někdy v noci lípnul toto :

 

Zdar borci, máme v domě holky z Kyjeva a dcerka jedné z nich, 5letá Miroslava dostala v lednu k narozeninám kolo. A protože je ta svině z Kremlu poctila návštěvou, nestačila se na něm naučit jezdit. Ona je teď v Pardubicích, kolo možná v Kyjevě.  Proto prosím, kdo má na půjčení holčičí kolo pro malou kočku , ozvěte se mi. S transportem z Moravy, Vysočiny nebo Prahy pomůžu.  Děkuji mockrát

 

Vzhledem k tomu, že to dal blbě 🙂 smázl jsem text, takže nyní za něj vylepuji já. Prosím, kontaktujte jej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby byl náhodou někdo z okolí. Michala znám roky, část jeho rodiny přijela, ženy a děti, ale dost jich tam v Koločavě ještě zůstalo a zásobování tam je naprd. S dodávkou tam jede kamarád a za organizátorku sbírky ručím, známe se od narození

Posíláme pomoc na Ukrajinu.pdf

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 10 hodinami, Bert napsal:

A hned začnu:

Zasloužilý člen @Roman I. sem někdy v noci lípnul toto :

 

Zdar borci, máme v domě holky z Kyjeva a dcerka jedné z nich, 5letá Miroslava dostala v lednu k narozeninám kolo. A protože je ta svině z Kremlu poctila návštěvou, nestačila se na něm naučit jezdit. Ona je teď v Pardubicích, kolo možná v Kyjevě.  Proto prosím, kdo má na půjčení holčičí kolo pro malou kočku , ozvěte se mi. S transportem z Moravy, Vysočiny nebo Prahy pomůžu.  Děkuji mockrát

 

Vzhledem k tomu, že to dal blbě 🙂 smázl jsem text, takže nyní za něj vylepuji já. Prosím, kontaktujte jej.

Děkuji věc vyřešena.  Jsem ještě aktivní na fóru fanoušků HC Dynamo Pardubice, kam jsem poslal stejnou prosbu a sms pár kamarádům a během dopoledne má Mirislava 2 koloběžky a 5 kol. 🤣 Samozřejmě vybereme jeden kousek a jeden pro její kamarádku Ilonu také z Kyjeva, která je o fous větší. 

Obzvlášť děkuji @nickolas , který zareagoval pohotově a nezištně chtěl kolo darovat. 👍

Upraveno uživatelem Roman I.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ahoj, už tady párkrát proběhla poptávka po nějakém NTB pro děti z Ukrajiny a vždy jsem reagoval až když bylo vše vyřešeno, tak jsem se rozhodl to vložit sem.

Pokud by jste ještě někdo noťas sháněl, tak mohu nabídnout starší ACER ONE 10 S1003 a ASUS T100CHI. Nejsou to žádna herní děla, ale spíše tablety na prohlížení internetu. Rozjedou starší Office a asi i nějakou historickou hru a mají legální čistou instalaci Windows. Předání možné v Benešově, nebo v centru Prahy a na zásilkovnu můžu také dojít. Přesnou konfiguraci a foto NTB zašlu případnému zájemci do zpráv.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, petr4612 napsal:

Ahoj, už tady párkrát proběhla poptávka po nějakém NTB pro děti z Ukrajiny a vždy jsem reagoval až když bylo vše vyřešeno, tak jsem se rozhodl to vložit sem.

Pokud by jste ještě někdo noťas sháněl, tak mohu nabídnout starší ACER ONE 10 S1003 a ASUS T100CHI. Nejsou to žádna herní děla, ale spíše tablety na prohlížení internetu. Rozjedou starší Office a asi i nějakou historickou hru a mají legální čistou instalaci Windows. Předání možné v Benešově, nebo v centru Prahy a na zásilkovnu můžu také dojít. Přesnou konfiguraci a foto NTB zašlu případnému zájemci do zpráv.

Pokud se nikdo neozve, tak je možné přinést sem https://cz.westfield.com/chodov/news-detail/Pomoc-UKRAJINĚ 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 13. 4. 2022 v 8:54, x591 napsal:

Pokud se nikdo neozve, tak je možné přinést sem https://cz.westfield.com/chodov/news-detail/Pomoc-UKRAJINĚ 

Děkuji za tip. Pokud se nikdo neozve, tak je tam po velikonocich hodím.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Ahoj, ještě jednou si dovolím poprosit o případnou pomoc. Jedné z holek kleknul notebook a můj dvorní ajťák má zachmuřené čelo, že to je asi na výměnu základní desky. Což je u 15 let starého HPčka trochu debilní. Pokud by někdo z vás měl k dispozici starý již nepotřebný notebook, na kterém by makaly Microsoft office a nějaký video chat, tak budu hrozně rád, když mi dáte vědět. V úctě a Předem díky. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...
  • po měsících...
  • po 4 týdnech...

Ahoj, ještě jednou zakňourám o pomoc. V Kyjevě Vypínají proud v jednotlivých městských čtvrtích. Viděl jsem ten rozpis na vlastní oči. Velice dobří přátelé od té kočky, okolo které se tady v Česku s manželkou motáme,  shánějí měnič na zalohování elektřiny.  Ten jsme za 9 litrů sehnali a oni si ho koupí. Teďka budou potřebovat baterie. A na ně nějak došly peníze. Jedná se o 12 000. Já se přiznám bez mučení,  že sám to zaplatit nemůžu.

proto prosím o nějakou formu podpory. Pokud byste někdo chtěl, pošlete mi do tohoto vlákna   Nebo do SZ Jakoukoli částku, která pomůže zhmotnit baterie. Až bychom se dostali k té sumě, zastavím to a poprosím o zaslání a pošlu dárcům č.u. Do té doby prosím nikdo nic neposílejte. Pak koupím baterie a sofort pofrčí na Ukrajinu. 
Vím, že je doba na pytel, předem však děkuji. Kdyby se jim podařilo nějak ty baterie splašit jinou cestou, stopnu to okamžitě.

Po skončení akce každému v donátorovi nakreslím a pošlu hezký obrázek. Malovat neumím. Podle výše příspěvku bude buď obyčejnou tužkou nebo pastelkami. Pastelky za příplatek.

Abych je nepindal, Začínám a pokládám 700 Kč.

Jako záruku, že se nejedná o nějakou levou, můžu dát své slovo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak mala změna. Zjistili jsme, že jedna ta baterie váží 35 kg a jsou potřeba dvě. Takže je velký problém je tam oprativně poslat. Kyjevští elektrikáři to daji na miste dohromady s baterkami, ktere tam maji k dispozici. Nicmene kdyz uz jsem to rozjel, tak Vase penize pujdou na siťový měnič pro dvojici starších lidí, která utekla na  z Kyjeva na nejakou chajdu. Kurwa to je prace. 
Ten menic je za 9690,-.

konec hlaseni

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...