Přejít na obsah

Tudor Black Bay Pro


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Právě teď, Karussell napsal:

Tak jestli Moonswatch jsou vykradacka Moonu, tak tohle je jasna vykradacka Expu… a stejne jako svočky, bude tohle velkej hit :) 

to je ale hodne drsny prirovnani. jako srovnat steinharty a dejme tomu seamastery.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, Karussell napsal:

@Kid_A byt na tomhle napsany Steinhart, tak se muzou vsichni pos.at z nefér homáže, ale Tudor je v poho? 🙂 

@tomina666 touto optikou je swatch a omega taky jedna group…
 

Nechci flejmovat, ale proste z toho mam takovej pocit…

Tak když Omega patří firmě Swatch, můžou si dělat co chtějí. A Rolex může dělat to samý, jen k tomu používají mozek a ne baterkový neopravitelný quartz. MoonSwatch je hlavně marketing, technicky to nejde ani srovnávat, tady to je spíš RLX alternativa, technicky plně srovnatelná :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 minutami, Jarett napsal:

Tak když Omega patří firmě Swatch, můžou si dělat co chtějí. A Rolex může dělat to samý, jen k tomu používají mozek a ne baterkový neopravitelný quartz. MoonSwatch je hlavně marketing, technicky to nejde ani srovnávat, tady to je spíš RLX alternativa, technicky plně srovnatelná :)

Napsal si to presne. Ale on to kolega @Karussellurcite nemyslel zle. Je to slusny chronoclen a sam navic nosi homáže válečných b-uhru (puvodne Lange a Sohne) od firmy IWC!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To ano, konkretni provedeni je uplne jiny, ale princip je podle me velmi podobnej.

Jde z toho hezky videt, ze o “spolecenske akceptovatelnosti” hodinek s evidentni a silnou historickou inspiraci hodne rozhoduje brand. 
 

@Kid_A jasny, ze to nemyslim zle, jen rikam nazor 🙂 Pristi rok ocekavam Tudory s fluted lunetou!

@KFL i Ty, Brute?😁

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tento design mě prostě bere 🙂 Původní Rolexy byly a jsou pouze v říši snů, tak jsem si kdysi pořídil tyto Štajny a dlooouho mi dělaly neskutečnou radost. Jen ten rozměr 42mm byl z mého pohledu moc. Teď přišly Tudory v rozměru 39 a asi si zase budu muset udělat radost 🙂

IMG_20220330_175233.jpg

Upraveno uživatelem (z)denny
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 7 minutami, tikzot napsal:

Neodolal jsem a objednal je, ale upřímně si nejsem jistej tou vejškou… uvidíme. Proto jsem nemohl zůstat u BB GMT 41

Paráda! Tak jsem zvědavý… Třeba ta jiná Luneta tomu pomůže. Tady má borec malý zápěstí A nevypadá to až tolik špatně. Možná to bude spíše o pocitu.

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...