Přejít na obsah

Tudor Black Bay Pro


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

MoonWatch ... 14mm

Sea-Dweller vintage ... 14,5mm

Seamaster ... 13,7mm

Řekl bych, že to bude podobný jak u nových Pelagos FXD, na papíru to vypadalo děsivě a nakonec jsou to parádně nositelný hodinky, který jsou v reálu malý a nízký. Tvar pouzdra a proporce je to co určuje, jak sedí. A tohle bude 100% v pohodě 👍

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak jsem Tudor nějaký čas ignoroval, tak tyhle se mi docela líbí. I když si nejsem jistý, jak dlouho budou člověka bavit. Ovšem výšky bych se vůbec nebál. Jak si jednou člověk zvykne na 17 mm vysoký Béčka, tak je všechno ostatní v pohodě 🙂

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, Jarett napsal:

MoonWatch ... 14mm

Sea-Dweller vintage ... 14,5mm

Seamaster ... 13,7mm

Řekl bych, že to bude podobný jak u nových Pelagos FXD, na papíru to vypadalo děsivě a nakonec jsou to parádně nositelný hodinky, který jsou v reálu malý a nízký. Tvar pouzdra a proporce je to co určuje, jak sedí. A tohle bude 100% v pohodě 👍

Nove zafir Moony maju 13.18mm co je podla mna uz dost menej :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Srovnavate nesrovnatelny - chrono vs. gmt. Ja se tloustky nebojim, hystericky vykriky, ze 14.6 mm je konecna, me nechavaji chladnym. Hodinky budou podle me v realu v pohode (ale osobne se mi kombinace mensi prumer + vyssi profil libi).

Tudor najel na strategii, ktera je mi sympaticka - oprasovani starych Rolex designu (Rolex pseudovintage nikdy neudela, ten jede kontinualni evoluci) + nebrat se jenom smrtelne vazne (BB P01) + zkouset novy koncepty a pozorovat, jak se na trhu ujmou - sikovne vyuzivaji synergii s Rolexem (kdyz takovy hodinky udela Steinhart, tak to proste neni to samy) a zaroven jsou to trochu pankaci (viz to jejich ujety video ramujici celou kolekci letosnich novinek).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak Tudor jede už delší dobu správnou lajnu. Výkřiky, že je to Rolex pro chudý tu vždycky byly a budou, i když si to ta značka dávno nezaslouží. A ač mě BB kolekce nechávala většinou vcelku chladným (patřim do Pelagos a North Flag týmu), tak tohle se mi líbí moc. Nechat si přebrousit boky a hurá s nima procestovat svět

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 44 minutami, skalis napsal:

Srovnavate nesrovnatelny - chrono vs. gmt. Ja se tloustky nebojim, hystericky vykriky, ze 14.6 mm je konecna, me nechavaji chladnym. Hodinky budou podle me v realu v pohode (ale osobne se mi kombinace mensi prumer + vyssi profil libi).

Tudor najel na strategii, ktera je mi sympaticka - oprasovani starych Rolex designu (Rolex pseudovintage nikdy neudela, ten jede kontinualni evoluci) + nebrat se jenom smrtelne vazne (BB P01) + zkouset novy koncepty a pozorovat, jak se na trhu ujmou - sikovne vyuzivaji synergii s Rolexem (kdyz takovy hodinky udela Steinhart, tak to proste neni to samy) a zaroven jsou to trochu pankaci (viz to jejich ujety video ramujici celou kolekci letosnich novinek).

yes!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, skalis napsal:

Srovnavate nesrovnatelny - chrono vs. gmt. Ja se tloustky nebojim, hystericky vykriky, ze 14.6 mm je konecna, me nechavaji chladnym. Hodinky budou podle me v realu v pohode (ale osobne se mi kombinace mensi prumer + vyssi profil libi).

Tudor najel na strategii, ktera je mi sympaticka - oprasovani starych Rolex designu (Rolex pseudovintage nikdy neudela, ten jede kontinualni evoluci) + nebrat se jenom smrtelne vazne (BB P01) + zkouset novy koncepty a pozorovat, jak se na trhu ujmou - sikovne vyuzivaji synergii s Rolexem (kdyz takovy hodinky udela Steinhart, tak to proste neni to samy) a zaroven jsou to trochu pankaci (viz to jejich ujety video ramujici celou kolekci letosnich novinek).

Tudor ma uz delsi dobu dost dobre reklamy / promo videa. Nebo alespon me to oslovuje. 

Jinak ale shame on them, ze nedali k tomu promo videu kredit tomu, kdo tam performuje House of the rising sun na ten klavir. To se mi hodne libi, ale asi je to primo pro to promo, protoze ani Shazam mi to nenasel :) 

Upraveno uživatelem AndyAaron
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HODINKEE https://www.hodinkee.com/articles/the-tudor-black-bay-pro-2

“The 39mm width is lovely, and largely a known quantity for Tudor following the extended fanfare for the Black Bay Fifty-Eight. That said, the Black Bay Pro does not share the Fifty-Eight's lovely proportions, largely due to its thicker case. At 14.6mm, it does little to hide its height from your eyes, but I didn't find it at all cumbersome on wrist. I figured it might feel a bit off-balance or top-heavy, but when worn, the proportions felt fine and I don't think the thickness is in any way a deal-breaker. 

Compared to the Black Bay GMT, the Black Bay Pro is a few 10ths of a millimeter thinner and 3mm shorter lug-to-lug. I've written a thing or two about the BB GMT and still very much like it, but if you wanted something slightly smaller but with similar functionality, take a closer look at the Black Bay Pro. ”

EDB6FE56-F836-4E8F-A7B5-0A23CF33248D.jpeg

 

68838E2D-D871-467D-BDB8-C405A199563B.webp 1D2CC12A-8598-4D71-A82C-70718640698C.webp EA34515B-D40A-4786-B99F-9467326FF698.webp 25059A62-BFD3-4192-8FCB-45BA9E889919.webp 5CB83743-CAE6-47FB-8F3E-3EFFFEE497A7.webp F2F4F682-1B99-4BAE-BA11-4217AFE254D1.webp 9A890CC0-852A-4412-B800-909FBEF7D399.webp

Upraveno uživatelem tomina666
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rozměry jsou téměř na chlup stejné, jako Rolex 16600 ... a ty se mi nosily parádně :) Tady mají navíc vysoké klenuté sklo, což také dělá nějaký rozdíl. Každopádně celá řada Black Bay je jedna velká nostalgie po časech bez internetu, kdy se ještě četly papírové noviny :D

L1330965.jpg.7a490b8df304e77dcec521aae6980793.jpg

Rolex-Sea-Dweller-16600-WS-RJ_005.thumb.jpg.ca2c8c10c71caa9d9bc9f19a61f2f3ad.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím říct, že mě nikdy nenapadlo pořídit si Tudory a to přesně z těch pseudodůvodů co tu jsou zmiňovaný. Ale pomalu měním názor - value for money je neskutečná a mají fakt koule. Stejně tak nová varianta původních GMT "rootbeer".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 16 minutami, Jarett napsal:

Rozměry jsou téměř na chlup stejné, jako Rolex 16600 ... a ty se mi nosily parádně :) Tady mají navíc vysoké klenuté sklo, což také dělá nějaký rozdíl. Každopádně celá řada Black Bay je jedna velká nostalgie po časech bez internetu, kdy se ještě četly papírové noviny :D

L1330965.jpg.7a490b8df304e77dcec521aae6980793.jpg

Rolex-Sea-Dweller-16600-WS-RJ_005.thumb.jpg.ca2c8c10c71caa9d9bc9f19a61f2f3ad.jpg

 

Fakt krasna prace 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...