Přejít na obsah

Tudor Black Bay Pro


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 6 hodinami, Chosef76 napsal:


Naprostý souhlas. Tribute modely Rolexu prostě nebudou, je třeba se s tím smířit. Od "blbnutí" je tu Tudor. emoji41.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

to od Rolexu snad proboha nikdo nechce a ja jsem strasne rad, ze to nedelaji. Na muj vkus je toho blbnuti a pitvoreni i u Tudoru az moc. 

Navrat smerem k estetice puvodnich exp II jsem myslel v trochu kultivovanejsim duchu - stejne tak jako se vratili 36mm exp I a nebo oranzova rucicka na exp II.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na techto povedenych hodinkach jakozto navratu k exp2 designu mi vadi jen nekolik detailu - dvoubarevna vterinovka, mliko po obvodu sklicka ala safir moony a myslel jsem si ze podivne je i otoceni cislic na lunete. Mel jsem za to, ze cisla u Rolex/Tudor s GMT funkci jsou vzdy uspodadana zakladnou ke stredu ciferniku jako nize u Pepsi. Jenze u Rolex to neni pravidlo, u exp2 se cisla od 8 obraci zakladnou ke vnejsi obrube lunety. Takze to Pročkum nemuzu zazlivat, je to stejne jako u exp2...ale prijde mi to divne.

Jak bylo receno, vyska je subjektivni velicina, do 14mm moonu s vypouklym sklickem by to nikdo nerekl. 

Tesim se, az je nekdo zakoupi a zrecenzuje....

image.png.3ec9a2922628b74fb9ab7c7e33c1e30f.png

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 50 minutami, skalis napsal:

To je kvuli tomu, ze luneta gmt je otocna, zatimco na bbpro je fixni.

Ajo, pravda 🤦‍♂️. Presto me to u prechodu 6/8 a 16/18 nejak taha za oci 😶

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
před 1 hodinou, galos napsal:

Neskúšal niekto(prípadne sa to nerozoberalo na iných fórach) čo nový ťah s reguláciou bude sedieť aj na "staré" BB58?

Nebude, viz zde: https://www.watchuseek.com/threads/black-bay-pro.5394403/page-27#post-54937806

Koncovky jsou moc vysoké skrze vyšší pouzdro, takže to vypadá blbě, a střední dílky tahu mají různou šířku, takže nejde nasadit tah z BB Pro na BB koncovky ani vyměnit sponu.

Upraveno uživatelem ensi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 15 minutami, ensi napsal:

Nebude, viz zde: https://www.watchuseek.com/threads/black-bay-pro.5394403/page-27#post-54937806

Koncovky jsou moc vysoké skrze vyšší pouzdro, takže to vypadá blbě, a střední dílky tahu mají různou šířku, takže nejde nasadit tah z BB Pro na BB koncovky ani vyměnit sponu.

Shit. Dík moc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 57 minutami, adamg napsal:

povedly se. výška za mě není problém, ikdyž je trošku znát. 

AD8056D4-F795-4757-B4BA-179B865F1C1A.jpeg

Gratulace. Přeju ti je moc. Od českého AD? Ještě dneska u Bechyněho tvrdili, jak vůbec netuší kdy dorazí. Chudáci (-:

V zásadě mě už ta jejich nevědomost a tyátry s čekacími seznamy na všechno co mají jen virtuálně pěkně se.e 🤮

Upraveno uživatelem Piplík
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 6 hodinami, adamg napsal:

jsou skvělé.

Ano jsou od AD. V den představení jsem je hned ráno osobně objednal a nyní jim dorazil 1 kus. A ano - opravdu neví, kdy jim dorazí další.

Pekne, ranni ptace dal doskace:) 

kolik je nakonec ceskej retail?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...