Přejít na obsah

Tudor Black Bay Pro


Jarett

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 184
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Dnes jsem je konečně viděl a zkusil naživo. Jsou povedený, mooc pěkný a všem, co si je už užívaj gratuluju. Vzhledem k dodací době asi pořídím ten novej cyklodres Tudoru, jestli na něj není taky waitlist :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Musím uznat, že jak jsem měl podle čísel obavy z výšky, tak to není tak zlé. Očekával jsem, že to bude na ruce podobné jako MM300, ale i když jsou vyšší, tak jsou dobře vyvážené a na ruce sedí pěkně. Akorát ty velké lesklé plochy teda budou magnety na otisky prstu... :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kolegové, je v těchhle PROčkách inhouse? V Tudorech docela tápu i když jedny BB58 s inhousem doma mám ale nevím jestli jedou už jen inhouse nebo paralelně třeba i zde přebrendovanou ETU? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nechapu ten sileny hate speech na Fratello kvuli temhle hodinkam, nektery omezenci kvuli tomu, ze je to moc podobny Exp2 prodavaj 58 a clanky na tema Tudor nema vlastni nazor a cestu je tam pet do tydne ... Tudor od uvedeni heritage chrono snad jasne tu cestu vyticil, ale rozhodne to neni homage a rozhodne bych to nesrovnaval s Steinhard. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, steel napsal:

nechapu ten sileny hate speech na Fratello kvuli temhle hodinkam, nektery omezenci kvuli tomu, ze je to moc podobny Exp2 prodavaj 58 a clanky na tema Tudor nema vlastni nazor a cestu je tam pet do tydne ... Tudor od uvedeni heritage chrono snad jasne tu cestu vyticil, ale rozhodne to neni homage a rozhodne bych to nesrovnaval s Steinhard. 

Články se píšou a pořadníky stejně rostou. 😅

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...