Jump to content

Tudor Black Bay Pro

Jarett
 Share

Recommended Posts

• Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

před 6 hodinami, Chosef76 napsal:

Naprostý souhlas. Tribute modely Rolexu prostě nebudou, je třeba se s tím smířit. Od "blbnutí" je tu Tudor. emoji41.png

Sent from my iPhone using Tapatalk

to od Rolexu snad proboha nikdo nechce a ja jsem strasne rad, ze to nedelaji. Na muj vkus je toho blbnuti a pitvoreni i u Tudoru az moc. 

Navrat smerem k estetice puvodnich exp II jsem myslel v trochu kultivovanejsim duchu - stejne tak jako se vratili 36mm exp I a nebo oranzova rucicka na exp II.

Na techto povedenych hodinkach jakozto navratu k exp2 designu mi vadi jen nekolik detailu - dvoubarevna vterinovka, mliko po obvodu sklicka ala safir moony a myslel jsem si ze podivne je i otoceni cislic na lunete. Mel jsem za to, ze cisla u Rolex/Tudor s GMT funkci jsou vzdy uspodadana zakladnou ke stredu ciferniku jako nize u Pepsi. Jenze u Rolex to neni pravidlo, u exp2 se cisla od 8 obraci zakladnou ke vnejsi obrube lunety. Takze to Pročkum nemuzu zazlivat, je to stejne jako u exp2...ale prijde mi to divne.

Jak bylo receno, vyska je subjektivni velicina, do 14mm moonu s vypouklym sklickem by to nikdo nerekl. 

Tesim se, az je nekdo zakoupi a zrecenzuje....

image.png.3ec9a2922628b74fb9ab7c7e33c1e30f.png

před 50 minutami, skalis napsal:

To je kvuli tomu, ze luneta gmt je otocna, zatimco na bbpro je fixni.

Ajo, pravda 🤦‍♂️. Presto me to u prechodu 6/8 a 16/18 nejak taha za oci 😶

• 2 weeks later...

Neskúšal niekto(prípadne sa to nerozoberalo na iných fórach) čo nový ťah s reguláciou bude sedieť aj na "staré" BB58?

před 1 hodinou, galos napsal:

Neskúšal niekto(prípadne sa to nerozoberalo na iných fórach) čo nový ťah s reguláciou bude sedieť aj na "staré" BB58?

Nebude, viz zde: https://www.watchuseek.com/threads/black-bay-pro.5394403/page-27#post-54937806

Koncovky jsou moc vysoké skrze vyšší pouzdro, takže to vypadá blbě, a střední dílky tahu mají různou šířku, takže nejde nasadit tah z BB Pro na BB koncovky ani vyměnit sponu.

Edited by ensi

před 15 minutami, ensi napsal:

Nebude, viz zde: https://www.watchuseek.com/threads/black-bay-pro.5394403/page-27#post-54937806

Koncovky jsou moc vysoké skrze vyšší pouzdro, takže to vypadá blbě, a střední dílky tahu mají různou šířku, takže nejde nasadit tah z BB Pro na BB koncovky ani vyměnit sponu.

Shit. Dík moc.

před 17 minutami, galos napsal:

Shit. Dík moc.

Ale museli si dat teda ech zalezet na tom, aby to bylo o ten snad ani ne milimetr uzsi... :D 

před 2 minutami, adamg napsal:

povedly se. výška za mě není problém, ikdyž je trošku znát. 

AD8056D4-F795-4757-B4BA-179B865F1C1A.jpeg

Hmm, první vlaštovky!

pěkný :)

před 24 minutami, adamg napsal:

Že by první na foru 🤔

Vypadají dobře,gratulka 👌

před 57 minutami, adamg napsal:

AD8056D4-F795-4757-B4BA-179B865F1C1A.jpeg

Gratulace. Přeju ti je moc. Od českého AD? Ještě dneska u Bechyněho tvrdili, jak vůbec netuší kdy dorazí. Chudáci (-:

V zásadě mě už ta jejich nevědomost a tyátry s čekacími seznamy na všechno co mají jen virtuálně pěkně se.e 🤮

Edited by Piplík

jsou skvělé.

Ano jsou od AD. V den představení jsem je hned ráno osobně objednal a nyní jim dorazil 1 kus. A ano - opravdu neví, kdy jim dorazí další.

před 6 hodinami, adamg napsal:

jsou skvělé.

Ano jsou od AD. V den představení jsem je hned ráno osobně objednal a nyní jim dorazil 1 kus. A ano - opravdu neví, kdy jim dorazí další.

Pekne, ranni ptace dal doskace:) 

kolik je nakonec ceskej retail?

Posted (edited)
před 31 minutami, adamg napsal:

IMG_8266.jpeg

Ty barvy jsou sladěný parádně, celkově to působí vyváženě. Nejlepší počin vidím v těch plastických celoluminiscenčních (tvl to je slovo 🤪 ) indexech :)

Edited by Jarett