Jump to content

Tudor Black Bay Pro

Jarett
 Share

Recommended Posts

• Replies 179
  • Created
  • Last Reply

Top Posters In This Topic

Dnes jsem je konečně viděl a zkusil naživo. Jsou povedený, mooc pěkný a všem, co si je už užívaj gratuluju. Vzhledem k dodací době asi pořídím ten novej cyklodres Tudoru, jestli na něj není taky waitlist :)

Musím uznat, že jak jsem měl podle čísel obavy z výšky, tak to není tak zlé. Očekával jsem, že to bude na ruce podobné jako MM300, ale i když jsou vyšší, tak jsou dobře vyvážené a na ruce sedí pěkně. Akorát ty velké lesklé plochy teda budou magnety na otisky prstu... :)

Kolegové, je v těchhle PROčkách inhouse? V Tudorech docela tápu i když jedny BB58 s inhousem doma mám ale nevím jestli jedou už jen inhouse nebo paralelně třeba i zde přebrendovanou ETU? 

Před hodinou, špelda66 napsal:

tudor MT5652

Děkuji, velice příjemná informace👍

nechapu ten sileny hate speech na Fratello kvuli temhle hodinkam, nektery omezenci kvuli tomu, ze je to moc podobny Exp2 prodavaj 58 a clanky na tema Tudor nema vlastni nazor a cestu je tam pet do tydne ... Tudor od uvedeni heritage chrono snad jasne tu cestu vyticil, ale rozhodne to neni homage a rozhodne bych to nesrovnaval s Steinhard. 

Taky mě to dost překvapilo. I vzhledem k tomu, že se nezdá, že by R v blízké budoucnosti najel na nějakou retro vlnu. No každopádně víc takových článků i na jiný značky a třeba bude zase hodinářský svět v pořádku:-) 

Je po W&W, nastala okurkova sezona, ale i presto je potreba tvorit obsah. A pokud je kontroverzni, tak tim lip = vetsi traffic.

2 hours ago, špelda66 said:

@KFL

Tak jak, byl jsi je omrknout ?

Jj, minulej týden. Už jsem v pořadníku :).

Jsou bezvadný - vejška je úplně ok, moc mě baví jako celek, spona super. Jsou lehce těžší než BB58, ale přijemně.

před 3 hodinami, steel napsal:

nechapu ten sileny hate speech na Fratello kvuli temhle hodinkam, nektery omezenci kvuli tomu, ze je to moc podobny Exp2 prodavaj 58 a clanky na tema Tudor nema vlastni nazor a cestu je tam pet do tydne ... Tudor od uvedeni heritage chrono snad jasne tu cestu vyticil, ale rozhodne to neni homage a rozhodne bych to nesrovnaval s Steinhard. 

Články se píšou a pořadníky stejně rostou. 😅

Vyzkoušel jsem a zaujaly, příjemná velikost, výška nijak neruší a konečně u BB spona s mikroregulací 

008F8405-9EEB-4194-A801-2E85A1E94DE9.jpeg

53740E49-31E1-4323-9BB6-21DC0B1DDBE1.jpeg

Ja byl taky vyzkouset a libily se mi moc. Ano, vyssi jsou, ale za me nic drastickyho a na ruce sedely pohodlne. Velke plus vidim ve spone, ktera ma takovej "fejkovej glidelock". Takze za me velky + a moc se na ne tesim :)

Teď jsem s nima potkal nejakyho borce v Tescu na Andělu na kase. Fakt pěkný hodinky to jsou.

Sent from my iPhone using Tapatalk

• 1 month later...