Přejít na obsah

Panerai Quaranta 01270


miroslav zub

Doporučené příspěvky

Zdravím Vás Paneristi,

mám na Vas dotaz. Nemáte někdo zkušenost s tímto modelem? Jde mi o to zda má hacking. Při nastavení data jsem si všiml,  že vterinovka stále běží,  a nikde jsem se nedocetl jak to je. Psal jsem do Carollina a také nevěděli. Psal jsem i na stránky Panerai,  ale zatim bez odezvy. Děkuji za rady a postřehy. 

 

Míra 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, miroslav zub napsal:

Ahoj,

taky jsem to video našel,  dokonce se mi zdá že  v jednu chvíli šla ta vterinovka do protisměru 🙉

To se ti nezdá to šla.

Ty strojky tak fungujou. Když přetáčíš rychle, tak se nic neděje a když pomalinku, tak docílíš zpětný chod.

Takto funguje i například kalibr Prim 68.3 a ostatní.

Netuším proč, ale je to tak.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo, něco podobného (vteřinovka občas poskakující sem a tam při posouvání času) jsem kdysi viděl i u nejbídnějších Orientů co neměly ani manuální nátah, nestály ani čtyřku a dezintegrovaly se už po pár týdnech provozu. Ale rozhodně bych si to netroufnul nazývat “hacking” a o to větší ostuda je potkat něco podobného v “prémiovém” domečku s logem PANERAI - a je mi úplně putna že podobná trapárna byla donedávna k nalezení i u Pateků(?) za nesmysl, když si vzpomenu že už u (o 10 let staršího ale skutečného inhouse) P9001 v PAM320 býval nejen funkční hacking, ale i reset(!) vteřinovky :yucky:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Archivováno

Toto téma je nyní archivováno, a proto není možné odpovídat na toto téma.

×
×
  • Vytvořit...