Přejít na obsah

Prosím o radu při koupi


Juris

Doporučené příspěvky

Chci si koupit nové hodinky, rozpočet je tak 10-15 tis. Kč, takový topstrop je pro mě 18000 Kč. Moje představa je taková: elegantví společenské hodinky, jednoduché pouze s datumovkou (ale na tom bych až tak netrval), kovový tah, a vodotěsnost do 100m (min. do 50m). Poradtě prosím značku, případně i model a kde nakupovat. Za reakce děkuji.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 80
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Chci si koupit nové hodinky, rozpočet je tak 10-15 tis. Kč, takový topstrop je pro mě 18000 Kč. Moje představa je taková: elegantví společenské hodinky, jednoduché pouze s datumovkou (ale na tom bych až tak netrval), kovový tah, a vodotěsnost do 100m (min. do 50m). Poradtě prosím značku, případně i model a kde nakupovat. Za reakce děkuji.

 

Stowa Antea (www.stowa.de)

 

Cokoliv z řady Seiko mechanical http://www.seiyajapan.com/c=r6EubroeYiUNS5...iko_mechanical/

Upraveno uživatelem ¨safi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chci si koupit nové hodinky, rozpočet je tak 10-15 tis. Kč, takový topstrop je pro mě 18000 Kč. Moje představa je taková: elegantví společenské hodinky, jednoduché pouze s datumovkou (ale na tom bych až tak netrval), kovový tah, a vodotěsnost do 100m (min. do 50m). Poradtě prosím značku, případně i model a kde nakupovat. Za reakce děkuji.

 

 

Christopher Ward, model Malvern C5. Na výběr velké množství provedení a za cca polovinu tvého rozpočtu. Nákup na jejich stránkách.

 

http://www.christopherward.co.uk/pd2_MENS_...ic-Watch-Steel-[f]-Black-[f]-Steel.htm#

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jinak ještě takové upřesnění, nesháním čistě jen oblekovky, ale aby se hodinky hodili i k neformálnímu oblečení (rifle, košile, příp. mikina), prostě na běžné každodenní nošení. Tím asi padá Stowa Antea alespoň dle mého názoru. Jinak ty doporučované Seika vypadají dobře, stejně tak i ty Christopher Ward Malvern C 5. Pak jsem ještě vygooglil tyto: Certina DS-1, Tissot Le Locle (ale vodotěsné jen do 30m), Archimede Arcadia. Co vy na to?

A pak jsem narazil i na stránky Edoxu, kde bych si jednoznačně vybral, bohužel ale cena modelu Les Bémonts je výrazně nad můj rozpočet.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem

(nechci zbytečně zakládat další téma,tak to píšu sem)

chodím sem už nějaký čas a vím,že je zde hodně odborníků :-) kteří mi určitě radi sdělí svůj názor nebo poradí

cca 5 let vlastním Citizen eco drive titanium a v současné době uvažuji o koupi dalších hodinek

zatím mám vyhlídlé

prosím o váš názor nebo nějaký tip na hodinky v podobném stylu

o hodinkách Fortis už jsem si zde něco přečetl,ale o Raymond weil jsem zde nic nenašel

tak díky za vaše názory

post-4743-1228248148.jpg

post-4743-1228248054.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem

(nechci zbytečně zakládat další téma,tak to píšu sem)

chodím sem už nějaký čas a vím,že je zde hodně odborníků :-) kteří mi určitě radi sdělí svůj názor nebo poradí

cca 5 let vlastním Citizen eco drive titanium a v současné době uvažuji o koupi dalších hodinek

zatím mám vyhlídlé

prosím o váš názor nebo nějaký tip na hodinky v podobném stylu

o hodinkách Fortis už jsem si zde něco přečetl,ale o Raymond weil jsem zde nic nenašel

tak díky za vaše názory

post-4743-1228248148.jpg

post-4743-1228248054.jpg

 

Jedny máš nyní v prodejní sekci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukal jsem, že máš hodinky Vintage......prozradíš mi co to znamená? předem děkuji

VINTAGE - pojem odvozený z oblasti produkce vína užívaný k vyjádření data sklizně hroznů nebo místo a čas stáčení vína do lahví, jinými slovy jde o vyjádření zralosti vína. Tento termín byl převzat a modifikován sběrateli všeho druhu v termín představující vše co je staré, např. stará auta, staré hodinky atd.. Správný překlad anglického slova vintage zní historický či výběrový.

 

YPO: byl jsi rychlesi, co je to zase za avatar :D

Upraveno uživatelem Baker
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...