Přejít na obsah

Grail watch


Doporučené příspěvky

Zdravím místní mágy,

v posledních dnech je dobrých zpráv po málu a příjemných témat k hovoru snad ještě méně. 
Z tohoto důvodu pro odvedení pozornosti od toho špatného a rozdmíchání třeba nějaké příjemné konverace si zde dovolím založit toto téma.

Tedy:

1 . jaké jsou vaše grail watch? 
2. jak dlouho vám trvalo, než jste je pořídili?  3. nosíte své grail watch?      
4. Jaké jsou nejoblíbenější hodinky z vašil kolekce?

Tedy kdo chce, může se do diskuze přidat a případně třeba inspirovat ostatní :)

Díky, Tomáš

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Protoze souhlasim s vychodiskem tematu, tak jsem se chtel hned zapojit. Pak jsem s hruzou zjistil, ze vlastne nemuzu radne odpovedet. Takze sorry, ze to hned druhym prispevkem ve vlakne trochu kazim, ale asi by to byly Santosy, ktery nemam a nikdy jsem nemel. Samozrejme se nabizi otazka, proc teda mam to, co mam, ale to vazne netusim. Asi bych mel vecer sednout a vse rozprodat. 
Ackoli Santosy…. Tuhle vecer jsem se zaobiral myslenkou, ze poridim 7denni Portugaly. 
No nic. Snad dalsi odpovedi nejak rozumneji. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je mi jasné, že to nebude jednoduché, proto jsem zde chtěl o tom rozvířit debatu :D 

@junior300 mám to úplně stejně a hádám, že nejsme sami. Je to asi nekonečný koloběh ale bez toho by to byla asi nuda :D Otázka je namířena, jak to máte teď aktuálně

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jak jsem psal nahoře, tak tady šlo spíš o rozproudění nějaké aktuální příjemné konverzace mezi lidmi, kteří sdílejí stejný zájem v době kdy je o příjemná témata a konverzace bohužel velká nouze.

Nedílnou součástí jsou i “nejoblíbenější” hodinky ze sbírky, jelikož to by mě u ostatních chronopacientů velice zajímalo :) Sám to mám tak, že “grail watche” rozhodně nejsou nejoblíbenější hodinky z mojí sbírky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 minutami, watchboy napsal:

Tak jak jsem psal nahoře, tak tady šlo spíš o rozproudění nějaké aktuální příjemné konverzace mezi lidmi, kteří sdílejí stejný zájem v době kdy je o příjemná témata a konverzace bohužel velká nouze.

Nedílnou součástí jsou i “nejoblíbenější” hodinky ze sbírky, jelikož to by mě u ostatních chronopacientů velice zajímalo :) Sám to mám tak, že “grail watche” rozhodně nejsou nejoblíbenější hodinky z mojí sbírky

Ale jo, nikdo ti nebrání založit nové vlákno, jen, že tohle téma je evergreen. Za ty roky tady podobných diskuzí bylo několik a výsledek shrnul Frantík docela trefně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 3 týdnech...

Ahoj, trochu to oživím, protože premisa vlákna je vlastně i částečný důvod, proč jsem se stal "chronomagorem". 😉 

Za Covidu bylo také málo optimistických témat (nyní je to ještě horší), a proto jsem začal pročítat informace o hodinkách a dostal jsem se i na fórum. Vždy jsem hodinky nosil, ale hodinky pro mě byly Casio a když bylo něco super, tak Seiko za 10tis. 😀

Nyní k tématu Grail watch... Asi to všichni znáte, ale ty vysněné hodinky se stále mění. Hodinky kupuji většinou jen použité, protože mě i baví ty nabídky vyhledávat. Část z nich jsem samozřejmě už zase prodal. 😀

Nejprve jsem chtěl něco s průhledem na strojek a také se mi moc líbily fáze měsíce. Sehnal jsem Edox Les Vauberts Open Heart a Louis erard 1931 moonphase. Zatím je mám, ale nosím je velmi zřídka k obleku. Dalším snem bylo něco univerzalnejsiho, takže Longines HydroConquest. Bohužel pro mě jsem HydroConquesty nakonec sehnal a obratem je prodal, neboť mi vůbec nesedly. 😞 

Nyní jsem se dostal do bodu, že žádné grail watch vlastně nemám. Šetřím a čekám, jestli se v inzerci objeví něco co mě nadchne. Do velkých značek jsem asi ještě nedorostl, takže Rolex, AP,  apod. mě nechávají chladným. Zvažuji Omegy, ale nějak nevím, jestli se mi líbí hodinky a nebo to, že je měl Bond. Také Tag Heur mě oslovily po té, co jsem se dostal k Formulim, ale nevím na jaký model se posunout. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...