Přejít na obsah

Tissot - dojmy a názory


mengelis

Doporučené příspěvky

  • po 3 týdnech...

Já mám s hodinkami Tissot velice dobrou zkušenost. První automatické hodinky, které jsem si koupil, byly Tissot Le Locle Automatic se strojkem ETA 2824-2. Jsou velice přesné (cca + 1 s./den) a jsem s nimi velice spokojen.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...

Ja mam Le Locly, minule vramci kafepivolimonady, kdy jsem od zdejsiho clena kupoval frederique constanty, tak se mi mrknul na ty Le Locly a rika, hm, to me tedy prekvapilo jak jsou hezky, vkusny a dynko krasne zdobeny... Ze by si nikdy nemyslel, ze by se mu mohly libit nejaky Tissoty, ale ze by Le Locly asi neodmitl...

IMHO je to prave tou autocenzurou, spoustu lidi to apriori odmita, ale tim rovnou prichazi o objektivni pohled na Tissoty. Ja jsem je chtel puvodne prodat dal, ale necham si je, nejsou to omegy, ale libi se mi, a dam to jednou synovi, nebo az za hodne let budu mit nejakyho vnuka, tak jemu... ;D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
  • po měsících...

Mám PR50 v quartzu, "celozlaté" provedení a zatím jsou OK. Trochu chrastí náramek, ale baterka vydržela cca 6 let, přesnost příkladná, mezi změnami času tak 6 s a kupodivu se ani to zlacení nijak dramaticky nestírá. Jsou trochu malé, ale zato lehké a sympatické. Jak jsem si stačil všimnout v okolí, má je docela hodně lidí. Už se nevyrábí, teď je myslím místo nich PR100. Prostě za příznivou cenu dost dobré hodinky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na rady členů zdejšího fóra jsem si před půl rokem pořídil své první automaty. Jsou to Seika. Nějak mě to chytlo a teď koukám po něčem dalším. Velice se mi líbí Tissot visodate heritage T019.430.16.031.01

http://www.tissot-hodinky.cz/eshop-tissot-visodate-23343.html

Jaký je Váš ctěný názor?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V technologii asi ne. Záleží na tom, v čem chodíš oděn a jestli je unosíš. Nehodí se ke všemu.  Já mám doma pár pozlacených a nosím je málo. Taky průměr je na můj vkus, ve zlaté podobě, dost velký. Samozřejmě jsou důležité tvé osobní důvody ke koupi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Pred objavenim tohto fora som povazoval Tissot zo hodinkovy vrchol ktoty mozem dosiahnut. :) Samozrejme moj obzor sa masivne rozsiril.

Ale na Tissot som nezanevrel, pacia sa mi ich modely, Vlastnim starsi kusok PRC 200 a som s nim spokojny.

Upraveno uživatelem brestini
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Skusim ozivit toto vlakno, kedze ja som fanusikom Tissot ale nie su pre mna modlou.

 

Mam jedny Seastar 1000 automaty (verzia bez powermaticu) a na ceste su Evertyime s novym Swissmaticom.

 

Tissot mi ponuka kupit si mechanicke hodinky hoci s najobycajnejsim strojcekom ale mne to staci.

Este stale si vnutorne neviem obhajit vyvalit 100k czk za akekolvek hodinky. Snad mozno len Omega AT midsize nejaku ciernobielu variantu :).

 

Pacia sa mi hodinky, beriem ich viac ako nejaky ukazatel casu ale posrat sa z nich nejdem a preto ked chcem aspon nejaku hodinarsku znacku tak si kupim Tissot a nie La Coste alebo Diesel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Tissot - provedení PR 50 - moje první fajnovější švýcary cca před 10 lety pochopitelně v quartzu :D jako nedám na ně dopustit, přežili se mnou skoro všechno, spousty divokejch večírku a pořád šlapou na jedničku. Už je trošku zavál čas ale když chci na ruku něco o co se nebojím tak po nich šáhnu a mám klid. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

Když jsem tady před několika lety začínal, koupil první Seika za pár korun a následně vstoupil do švýcarských vid koupi Tissot Visodate Heritage. Super hodinky, ani nevím, proč jsem je prodal.

Dnes po několika letech jsem se k Tissot vrátil a na Chrono24 pořídil Tissot Lisboa 150th Anniversary. Ruční nátah, ETA 7001, small second. Moje první "hranaté" hodinky. Tak uvidíme až dorazí

post-44633-0-73354000-1562236011_thumb.jpg

Upraveno uživatelem Dokusan
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyby nesedly tak dej vědět :-)

Když jsem tady před několika lety začínal, koupil první Seika za pár korun a následně vstoupil do švýcarských vid koupi Tissot Visodate Heritage. Super hodinky, ani nevím, proč jsem je prodal.
Dnes po několika letech jsem se k Tissot vrátil a na Chrono24 pořídil Tissot Lisboa 150th Anniversary. Ruční nátah, ETA 7001, small second. Moje první "hranaté" hodinky. Tak uvidíme až dorazí

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Po roku...

Já mám Tissot moc rád. Kdysi jako ještě náctiletý jsem si koupil Swatchky a myslel jsem si, že nic lepšího není, měl jsem je hrozně rád. Pak spoustu let hlavně z důvodu sportu, jsem měl na ruce finský Polar a dál jsem to nijak neřešil. A pak to vypuklo. Začalo to ještě celkem v pohodě značkou Wenger, no a pak už přišel právě Tissot konkrétně PRC 200 v quartzu a měl jsem pocit, že je to vrchol, ale netrvalo dlouho a proběhly první Tissoty automaty PRS 516, pak ještě další Tissoty, no a pak už jsem se přes Tag Heuer dostal až k Moonům a myslel jsem si, že mne už zájem o Tissot nadobro opustí. Ale nestalo se a nedávno jsem koupil krásné PR 516 GL v modré. Tissot pro mne bude mít asi vždy nějaké kouzlo. Na druhou stranu musím říct, že u těch nejnovějších modelů se mi aktuálně nelíbí skoro nic, ale ono se časem určitě zase něco objeví. Ať se to někomu líbí, nebo ne Tissot je prostě tradiční švýcarská značka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...