Přejít na obsah

Royal Oak 15510


MichalSVK

Doporučené příspěvky

před 8 minutami, mmaass napsal:

Ja myslim ze u 50thAnni…je vubec krasne, ze je clovek muze mit a spousta lidi by byla rada za jakou koliv barvu. A to vic me tesi, ze jsem opravdu mel to stesti si barvu vybrat a vybral jsem zelenou…je pro top 

6103BCA3-9652-43AE-A4BD-284CB45318EF.jpeg

Akékoľvek RO sú super. Zelené som nevidel naživo, modré sú nádherné, no modrých hodiniek mám až až. Asi som čudný, no svetlý ciferník mi k ním pasuje najmenej. Takže z toho, čo som videl by pre mňa boli top šedé, alebo čierne, no to je len taká zbytočná úvaha, pri tom, ako sú dostupné 🙂 Inak 15510 som naživo ešte nevidel, no na fotkách sa mi viac páčia menšie indexy 15500, no iste sú skvelé všetky, AP to proste robiť vie 😄

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...
V 5. 8. 2022 v 23:04, mmaass napsal:

Ja myslim ze u 50thAnni…je vubec krasne, ze je clovek muze mit a spousta lidi by byla rada za jakou koliv barvu. A to vic me tesi, ze jsem opravdu mel to stesti si barvu vybrat a vybral jsem zelenou…je pro top 

6103BCA3-9652-43AE-A4BD-284CB45318EF.jpeg

ahoj, když jsem se na ně ptal v butiku,tak mi řekli, že modrá a zelené jsou určeny pro již stávající zákazníky a nedávají je novým.. máš stejnou zkušenost?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 4 týdnech...
V 11. 2. 2023 v 15:48, rancor napsal:

ahoj, když jsem se na ně ptal v butiku,tak mi řekli, že modrá a zelené jsou určeny pro již stávající zákazníky a nedávají je novým.. máš stejnou zkušenost?

Ano, je to tak. Jsem zakaznikem butiku jiz nejakou dobu a mam od nich uz nejakou kolekci

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 11. 2. 2023 v 15:48, rancor napsal:

ahoj, když jsem se na ně ptal v butiku,tak mi řekli, že modrá a zelené jsou určeny pro již stávající zákazníky a nedávají je novým.. máš stejnou zkušenost?

Ahoj. Já se byl v létě zapsat na RO a je fakt , že mi doporučil , pokud u nich  začínám, zapsat se na nějaké " obyčejné " . Z těch, co jsem vyzkoušel mě nejvíc seděly kupodivu bílé.  Na ruce naživo moc hezké.  Modré mi ani nedal zkoušet.  

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po 2 týdnech...
  • po měsíci...

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...