Přejít na obsah

Odcizené hodinky Rolex - Submariner, 41mm


Doporučené příspěvky

Dobrý den, 

dovolte prosím, abych Vás obeznámil s nemilou událostí, která se přihodila mému kamarádovi, / nečlenu fóra /,  Mgr. Janu Šoborovi ve středu 13.4.2022 v Praze v nočních hodinách na ulici Dlouhá v Praze. 

Šobora byl cca kolem 2. hodiny ranní fyzicky inzultován, pro příslušníky PČR zatím neznámým pachatelem, venku před barem, stylem / takedowng /, kdy upadl, ztratil bezvědomí a následně mu byly ze zápěstí strhnuty a odcizeny značkové hodinky Rolex, model Submariner / nový model 41mm / na které čekal v Carollinu na quest listu cca 18. měsíců.  

Záznamy z městských kamer i prostorů baru se prošetřují, avšak při podání vysvětlení byla policistka slečna " XXX " liknavá, lidsky nešetrná a advokáta Šoboru po sepsání incidentu nepřimo zaslala do instituce " ztráty - nálezy " hlavního mésta Prahy. 

Mgr. Šobora za hodinky Rolex nabízí odměnu v hotovosti ve výši 150 000.- Kč, hodinky mají sentimentální hodnotu.  

Děkuji za pozornost, Ludva

20220420_144649.jpg

67178789985__7E592766-34BC-44D3-8FB1-3B2B14F6391B.jpg

67178791710__4FACC591-F593-45D9-8D6C-1BE9A560A0C4.jpg

66531448156__B22BAE6E-F83E-4710-AC34-D5F9500C106B.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nějakej kokot mi dá v noci před barem přes tlamu a ještě mi v mém bezvědomí ukradne Rolexky? Tohle je fakt hnus... Jako jasně, nevíme kontext, ale i kdyby dostal po hubě právem, tak to vítěze neopravňuje si vzít i "výhru" ze zápěstí poraženého... Liknavost, nelidskost a naprostá absence empatie je u příslušníků PČR bohužel úplně běžná...

Přeju, ať se najdou nedojebané hodinky a i "vítěz" nočního duelu a dojebat jeho!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Svine, jako v emiratech - kradez - useknout ruku. Ale protoze tady slo navic o El Paso.. smrt. Normalne povesit dobytka. Navic napadeni ( bezvedomi ) = chapu jako se zranenim! Tak co. Povesit, zaslouzi si to. At to dobre dopadne! Citim s kolegou.. 

Upraveno uživatelem Postal80
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • po měsících...

@chief Když si jdeš ve 2 ráno dát férovku na ulici před bar, tak můžeš být připraven na to, že dostaneš po hubě, ale asi úplně vždycky neočekáváš, že tě soupeř vypne a pak si jako trofej vezme tvoje hodinky... jestli to očekáváš a rovnou před bitkou vytáhneš nějakou z tebou jmenovaných pomůcek, tak to už nebude moc férovka a protivník do toho buď nepůjde nebo si přivede posily... no a pokud to nečekáš a někdo tě sundá bez předchozího sebemenšího náznaku agresivity, tak k čemu si myslíš, že ti bude pepřák, teleskop, nůž nebo pistole?

Když to nečekáš, tak můžeš mít třeba klidně samopal a bude ti úplně k :shit:

Za mě tvrdý tresty, veřejný práce a náhrady škod poškozeným do posledního halíře včetně psychické újmy!

Střelil jsi Rolexky někde v zastavárně za 1/10 hodnoty, nepracuješ, protože máme demokracii, takže nemusíš makat a tím pádem nemáš z čeho bys to zaplatil a exekutoři jsou ti k smíchu, protože oficiálně nic nevlastníš? Slušivej mundur, lopatu nebo krumpáč a pěkně po staru do kamenolomu! Veškeré náklady na policii, která to vyšetřovala, sepisovala a pak tě chytala, každou obálku s pruhem, kterou ti museli nejspíš několikrát a neúspěšně doručovat, všechny soudní výlohy na soudní zaměstnance, strážníky, účetní atd. Samozřejmě včetně toho slušivého oblečení a nářadí, které jsi vyfasoval, jídlo a ubytování ve tvém novém domově, který je v jednom areálu s tvým novým pracovištěm. Hezky to všechno sečíst a dokud to všechno nezaplatíš do poslední koruny, tak se z toho kamenolomu nehneš!

A pokud prostě makat nebudeš, tak si támhle stoupni čelem ke zdi a nedívej se... Zlodějů a vrahů máme zatím dostatek, tak snad nějak zvládneme, když jich bude o pár méně!

On by si to pak každej takovej sráč třeba 2x-3x rozmyslel, než by se do páchání nějaké trestné činnosti pustil znovu (pokud by mu to vyšlo a vylezl by z toho kamenolomu ještě za svého života)!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@Lookyn

jasné, je to o situaci. A u někoho o štěstí.

já jsem asi paranoidní 😃

mě je jedno jestli někdo dělá férovku a nečekaně. První co by dostal teleskopem přes ruce. 
Jsou mezi námi tací co na to trénovali celý život.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, ragu napsal:

Férovky se dělají v ringu/oktagonu/na tatami a podobně.

Všechno ostatní není fér a je potenciální boj o zdraví nebo život. Ideálně se tomu vyhnout.

Svatá pravda!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@chief já jsem to "nečekaně" myslel opravdu nečekaně, že se třeba bavíš s někým před tím barem, najednou někomu stojícímu někde poblíž přepne v palici a doopravdy nečekaně tě sejme... nebo pudeš po ulici a vyhlídne si tě nějaká poflakující se partička opálených spoluobčanů...

Ale určitě nezpochybňuju, že trénovanej a obezřetnej člověk má větší šanci se tomu vyhnout nebo ubránit.

@ragu naprosto souhlasím, ale víme jak to je, pár piv a panáků tvrdého a z každého druhého je najednou zápasník MMA :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V centru ve 2:00 am je taky dost velká šance na to, že to nebyl rezident (vlastní zkušenost) a už je z ČR pryč, nebo brzy bude. Btw docela by mě zajímalo, zda v tomhle případě dává PČR info např. na letiště (model a SN), ale nedělám si iluze. Hromada sígrů sem navíc jezdí autem či vlakem. 

Tím nechci xenofóbně svalovat vinu na cizince, dobře vím, že tu domácích hajzlů máme taky dost. A v hotelích či barech může klidně fungovat i model, kdy někdo z personálu dá rychlou hlášku šmejdům. Popravdě mi to dává větší logiku než náhodný konflikt a okradení před barem. Předpoklàdám, že PČR prověřila aspoň tuhle verzi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 21 minutami, martar napsal:

V centru ve 2:00 am je taky dost velká šance na to, že to nebyl rezident (vlastní zkušenost) a už je z ČR pryč, nebo brzy bude. Btw docela by mě zajímalo, zda v tomhle případě dává PČR info např. na letiště (model a SN), ale nedělám si iluze. Hromada sígrů sem navíc jezdí autem či vlakem. 

Tím nechci xenofóbně svalovat vinu na cizince, dobře vím, že tu domácích hajzlů máme taky dost. A v hotelích či barech může klidně fungovat i model, kdy někdo z personálu dá rychlou hlášku šmejdům. Popravdě mi to dává větší logiku než náhodný konflikt a okradení před barem. Předpoklàdám, že PČR prověřila aspoň tuhle verzi.

Bojím se, že ten Tvůj vyšetřovací scénář je reálný maximálně v Pitavalovi 😉 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z Pitavalu pocházej všechny mý kriminalistický představy! :D

Ale upřímně: protokol musí PČR tak jako tak sepsat. Takže má informaci o tom, v jakém podniku byl okradený před loupeží. A z datábaze by neměl být problém zjistit, zda některé bary / restaurace / hotely nefigurují v jednom časovém úseku příliš často. Divím se, že na to Břéťa ještě nenasadil Rudlu Pekaře!

Upraveno uživatelem martar
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...