Přejít na obsah

Dotaz ohledně Aukra


Doporučené příspěvky

Já řešil problém s bezpečnou platbou a za dost peněz a první reakce byla po cca 1,5 dne. Odpověďel jsem na jejich dotaz a čekal další den...  

Končilo to bludnou smyčkou, kdy se Aukro zdráhalo uznat chybu a celá věc trvala týden, než mi vrátili peníze, které zadržovali neoprávněně.

Čekání jsem vyplňoval rozesíláním stížností po dostupných e-adresách na Aukro. Dostal jsem pak sice spostu omluv, ale nas.ání tak nějak přetrvává a jsem směrem k Aukru velmi ostražitý....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 38 minutami, Tikal napsal:

Já řešil problém s bezpečnou platbou a za dost peněz a první reakce byla po cca 1,5 dne. Odpověďel jsem na jejich dotaz a čekal další den...  

Končilo to bludnou smyčkou, kdy se Aukro zdráhalo uznat chybu a celá věc trvala týden, než mi vrátili peníze, které zadržovali neoprávněně.

Čekání jsem vyplňoval rozesíláním stížností po dostupných e-adresách na Aukro. Dostal jsem pak sice spostu omluv, ale nas.ání tak nějak přetrvává a jsem směrem k Aukru velmi ostražitý....

No prodal jsem tam věc, výherce to vydražil a přestal komunikovat,pak jsem se v jeho komentářích dověděl, že vyšroubuje cenu a nic, asi se tím baví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V 21. 4. 2022 v 10:39, Lucky Lucaso napsal:

To se mi taky stalo. Pozadal jsem o vraceni provize. Asi do tydne mi to uznali, davali kupujicimu jeste cas na zaplaceni, a mohl jsem to vystavit zase. A kupujici blokace a zruseni uctu.

Kolik měl kupec kladných hodnocení? 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 12 hodinami, Hudson10 napsal:

Kolik měl kupec kladných hodnocení? 

Asi 230 kladných a 19 negativních, z nich několik sedělo na můj případ. Do úterý má čas na zaplacení.

Upraveno uživatelem Tobi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...