Přejít na obsah

Poraďte mechanické hodinky do 22tis


Návštěvník Tada

Doporučené příspěvky

Návštěvník Tada

Zdravím. Rozhodl jsem se, že si k vánocům koupím mechanické hodinky, sice mám teď velice kvalitní quartzky, ale mechanické jsou mechanické ;) Potřebuju hodinky na běžné nošení, ale i k obleku...

 

Podmínky:

mechanické(je mi víceméně jedno jestli automat nebo ruční nátah)

safírové sklo

cena do 22tis (1000euro)

výrobce Švýcarsko nebo Německo (případně Rusko), v žádném případě Asie

 

Představu už trochu mám - Líbí se mi Archimede Pilot Chrono a obecně styl Archimede a Steinhart, ale u Steinhartů si nejsem jistý, jestli se hodí k obleku. :D

 

Upraveno uživatelem Tada
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hamilton Jezzmaster na teto americke strance, upozornuji, ze nejsou autorizovanym prodejcem,takze dostanes zaruku od nich a na service je musis posilat do Ameriky.

 

http://www.watchzone.com/Products/H32616133.aspx

 

Jedny z nejhezcich hodinek, ktere neurazi zadnou ruku. Sam jsem si je dopral :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

 

Nevim, junghans mi prijde trochu jina liga, spis horsi, ale to muze byt dano tim subjektivnim pohledem na modely za 1000 Kč, ktere jsou schopni vyrobit, aniz je videl designer.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak obligátně, začal bych pochopitelně u PRIM - parádní práce - a je to pro čecha povinnost, pak bych zkusil ORIS - nejlepší poměr cena/výkon/vkus, pak FORTIS - perfektní letecký tools současnosti, z německých muehle, meistersinger a ta STOWA - německý retro v týhle relaci, koho to zaujme a tak po nich šílí .......... Hamilton bych vypustil, přijde mi to taková komerčka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Koukni na německé hodinky na Watchbuys. Na tomto linku výběr podle ceny do 1500 USD. Jsou tam Sinny, Nomos (vejdeš se do hodinek s inhouse strojkem), Muhle Glashutte, MeisterSinger (teď tam jsou v akci Scrypto Automatic 38 mm Black Dial za 760 USD), celkem zajímavý Jacques Etoile atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdravím. Rozhodl jsem se, že si k vánocům koupím mechanické hodinky, sice mám teď velice kvalitní quartzky, ale mechanické jsou mechanické ;) Potřebuju hodinky na běžné nošení, ale i k obleku...

 

Podmínky:

mechanické(je mi víceméně jedno jestli automat nebo ruční nátah)

safírové sklo

cena do 22tis (1000euro)

výrobce Švýcarsko nebo Německo (případně Rusko), v žádném případě Asie

 

Představu už trochu mám - Líbí se mi Archimede Pilot Chrono a obecně styl Archimede a Steinhart, ale u Steinhartů si nejsem jistý, jestli se hodí k obleku. :D

 

sorry za OT ale kde je takhle krásný kurz dnes EUR 25,61 Kč jinak Oris by byl v téhle kategorii můj favorit

Upraveno uživatelem Conrad
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tag Heuer jsou nejlepší, vyrábějí je na vyšších strojích Zenithu :-D

 

rak.pavel: Chceš mi snad říct, že tohle je to " nejlepší" Kde je to měřítko??? Každá značka má své modely, které jsou už známé, mají nějakou historii, třeba Breitling Navitimer, Breitling B-1, Omega Seamaster Professional-Bondovky,když se řekne Tag Heuer, každému se vybaví model Monaco, případně Autavia, atd.. Nedá se snad u ničeho říct, že to je to to nejlepší...

 

Kéž bych věděl, co je nejlepší :D, bych si ušetřil spoustu času a peněz :D

 

Musíš trošku tady číst a koukat, víc číst, méně psát... Nemyslím to zle ;) Jinak gratuluju k Omegám...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...