Přejít na obsah

Kde byly, co zažily vaše hodinky


hrozna

Doporučené příspěvky

Moc se mi libi vase fotky, kde jsou hodinky "v akci", treba ve meste nebo v prirode. Treba ty afrikanovy me inspirovaly k moji posledni akvizici.

Nebylo by spatne mit vlakno, kam by se daly davat fotky v zajimavem prostredi, idealne se zabodnutym spendlikem, aby se clovek mohl inspirovat k nejakemu vyletu. A nemusi to byt vzdycky exotika, i fotka z nadrazi v Cesky Lipe muze byt fajn.

Sam ted podnikam cestu po US se svymi Explorery 16570, vyrazim z Arizony a jsou tu nadherne poustni scenerie.

20220430_170243.thumb.jpg.a4d3093d18932388d69a231a4e224d8f.jpg

20220430_170224.thumb.jpg.56a31bba355f2b4220a1b4a4154d98bb.jpg

Umístěný špendlík
https://maps.app.goo.gl/qjbJedGUgM13A6PAA

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 50
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Před pár lety jsem vybíral "pracovní" hodinky do terénu. Podmínkou byly mechaniky s chronem a lunetou a aby něco vydržely. A protože mám navíc rád vše okolo vesmíru, tak Fortisy byly jasná volba, bral jsem je nakonec z WUS, nové, ještě s fóliemi.

Od té doby toho zažily opravdu hodně. Běžné věci jako plavání, sauny, termální prameny, atd. ani nepočítám. Povedlo se mi je ale polít dvěma různýma kyselinama, nechat je venku na stole se zaplým chronem v -25°C i zapomenout pověšené na zábradlí v místnosti, kde jsme dělali nějaké zkoušky, po návratu jsem se o ně spálil - laserový teploměr ukázal 85°C. Prošly už si taky dekontaminačnímy roztoky a po nějakých 4 letech (zatím bez servisu) šlapou dokonale s odchylkou pod 1s/den. Těžko slovy vyjádřit jak moc spokojený s nimi jsem, Fortis jako značka mi přijde hrozně nedoceněná.👍

 

20190503_084151.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 26 minutami, dtx napsal:

Před pár lety jsem vybíral "pracovní" hodinky do terénu. Podmínkou byly mechaniky s chronem a lunetou a aby něco vydržely. A protože mám navíc rád vše okolo vesmíru, tak Fortisy byly jasná volba, bral jsem je nakonec z WUS, nové, ještě s fóliemi.

Od té doby toho zažily opravdu hodně. Běžné věci jako plavání, sauny, termální prameny, atd. ani nepočítám. Povedlo se mi je ale polít dvěma různýma kyselinama, nechat je venku na stole se zaplým chronem v -25°C i zapomenout pověšené na zábradlí v místnosti, kde jsme dělali nějaké zkoušky, po návratu jsem se o ně spálil - laserový teploměr ukázal 85°C. Prošly už si taky dekontaminačnímy roztoky a po nějakých 4 letech (zatím bez servisu) šlapou dokonale s odchylkou pod 1s/den. Těžko slovy vyjádřit jak moc spokojený s nimi jsem, Fortis jako značka mi přijde hrozně nedoceněná.👍

 

20190503_084151.jpg

Naprosto s tebou souhlasím. Fortis jako tool hodinky jsou perfektní a neudělají ostudu🙂

3CBED253-2F0D-4741-AD18-9B7060749E9F.jpeg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavej, jestli se tohle vlákno chytí, ale nevím, no...já mám vlákna se zajímavýma fotkama z různejch míst moc rád a je jich tady na fóru ještě pár živejch, viz. třeba vlákno kolegy Daemonultimate. Sám se snažím jedno pořád udržovat a tak kdyby měl někdo zájem, tak pár fotek z různých koutů světa, který jsem vymet s mejma definitivníma najde tady:

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 4 hodinami, JR_2010 napsal:

Jsem zvědavej, jestli se tohle vlákno chytí, ale nevím, no...já mám vlákna se zajímavýma fotkama z různejch míst moc rád a je jich tady na fóru ještě pár živejch, viz. třeba vlákno kolegy Daemonultimate. Sám se snažím jedno pořád udržovat a tak kdyby měl někdo zájem, tak pár fotek z různých koutů světa, který jsem vymet s mejma definitivníma najde tady:

 

Super! Tyhle PloProfy toho s tebou zazily hodne, diky za odkaz. Krasne fotky i pribeh. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 3 hodinami, AndyAaron napsal:

Rolexky v Ameru je nuda. Chtel jsem tu zamachrovat svym vlaknem, kde si Ameriku procestovaly Igeny, ale jak tak koukam, tak vetsina fotek, zvlast ty cestovatelske, jsou v haji. Tak nic nebude... 😪😬

Nejake urcite najdes!? Ja Rlx ani Ameriku nikomu netlacim, jen tu nejsem kazdy den a expy nebyly vlastne nikde...resp. puvodni japonsky majitel mozna s nimi brouzdal po Asii, kdo vi 😀 A mam radost, ze vyjely do sveta. GMT mi to fakt hodne usnadnuje, reference k ceskemu casu je pro me v kontaktu s domovinou dulezita.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, dtx napsal:

Před pár lety jsem vybíral "pracovní" hodinky do terénu. Podmínkou byly mechaniky s chronem a lunetou a aby něco vydržely. A protože mám navíc rád vše okolo vesmíru, tak Fortisy byly jasná volba, bral jsem je nakonec z WUS, nové, ještě s fóliemi.

Od té doby toho zažily opravdu hodně. Běžné věci jako plavání, sauny, termální prameny, atd. ani nepočítám. Povedlo se mi je ale polít dvěma různýma kyselinama, nechat je venku na stole se zaplým chronem v -25°C i zapomenout pověšené na zábradlí v místnosti, kde jsme dělali nějaké zkoušky, po návratu jsem se o ně spálil - laserový teploměr ukázal 85°C. Prošly už si taky dekontaminačnímy roztoky a po nějakých 4 letech (zatím bez servisu) šlapou dokonale s odchylkou pod 1s/den. Těžko slovy vyjádřit jak moc spokojený s nimi jsem, Fortis jako značka mi přijde hrozně nedoceněná.👍

 

20190503_084151.jpg

Tvrdacky chrona. Parada. Pro me trochu vysoke hodinky ale tobe sedi zda se pekne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, exell napsal:

Nejčastěji spolu chodíme po loukách a lesích v okolí Prahy 6. Když se to podaří v týdnu, radost je o to vyšší. V pozadí kostel sv. Matěje na Babě.

 

2B1EFC9F-8860-46E9-B6EC-060C90729A58.jpeg

74FC0EF9-C63D-4FD0-A82F-E2B6BEB92775.jpeg

Na Praze 6 bydlim a tohle neznam. Diky za tip! 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...