Přejít na obsah

Nejneoblíbenější konfigurace Datejustů


Doporučené příspěvky

Ja to tady nechci pitvat, aby to nevyznelo, ze chci kolegovi kazit radost, coz tak opravdu neni. U me je problem, ze nemam rad tyhle svetly cifry, takze to na me bylo prilis fadni. Navic tehdy moje prvni R, clovek je natesenej a pak si rika: a to ma bejt jako vono, jo? No, tyhle mely aspon ocelovou lunetu, tak se clovek nemusel bejt ze hned nekde jebne to zlato. 
Ale zase nebyly nejhorsi, jeste vic jsem si nesedl s Milgama. Ty jsem vzal snad 5x. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já ty datejusty zkouším už asi potřetí, a stále doufám, že to tentokrát bude “nafurt” a nakonec mi do toho vždycky něco hodí vidle. :D 

Takže je zde jistá možnost, že je brzo frknu do prodejního vlákna.

@warannnejsou to moje jediné ani první Rka, takže si můžu trochu té fádnosti případně dovolit :D 

@MiceyTy jsou fakt parádní, červená datumovka to jenom umocňuje :) 

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Promiň to jsem nemyslel tak, že by to byly lepší univerzály, ale tak, že jsou podle mě o parník dál než 14270 a to hlavně kvůli lepší strojovně, plným koncovkám a hlavně (a díky tomu jsou i lepší univerzály) mají milionkrát lepší lumi, jelikož mají super luminovu a ta fakt šajní a ne tritium, které už dnes většinou nesvítí

Taky jsem jednu dobu přemýšlel, že bych koupil ty nové ale po roce čekání na telefonát od AD jsem to vzdal a koupil tyhle a jsem za to rád :D 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Před hodinou, watchboy napsal:

Promiň to jsem nemyslel tak, že by to byly lepší univerzály, ale tak, že jsou podle mě o parník dál než 14270 a to hlavně kvůli lepší strojovně, plným koncovkám a hlavně (a díky tomu jsou i lepší univerzály) mají milionkrát lepší lumi, jelikož mají super luminovu a ta fakt šajní a ne tritium, které už dnes většinou nesvítí

Taky jsem jednu dobu přemýšlel, že bych koupil ty nové ale po roce čekání na telefonát od AD jsem to vzdal a koupil tyhle a jsem za to rád :D 

OK, však já mám ty samý (2006). Btw, ty koncovky mi nedošly, dík za osvěžení paměti.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Turn O Graphy mě vůbec nenapadly. Na fotkách mě nikdy moc nebraly ale v reálu jsem je nikdy nezkoušel. Díky za tip, třeba mi sednou lépe :) 

Takže hádám, že to nakonec dopadne tak, že tyhle datejusty pošlu zpátky, možná je vystavím v místní inzerci :D 

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@warann Já toho mám strašně moc a musím to už nějak redukovat. Ženě se to už úplně nelíbí  :D 

Dneska jsem zkoušel od známého tyhle opičárny, naja echt gold :D ale musím říct, že na dením světle měly něco co sebe 

1AAB7418-CCE3-4F72-A9C8-A7E2553B23EC.jpeg

Upraveno uživatelem watchboy
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se
×
×
  • Vytvořit...