Přejít na obsah

Zelenáč a plno otázek


praguegabi

Doporučené příspěvky

Dobrý den pánové,

ráda bych se Vás optala, jak probíhá registrace na hodinky. Jak to funguje? Obdržíte alespoň nějaký email, že o vás vědí, že máte objednáno? Je lepší se zapsat u více AD? Například Bechyně a Carollinum? Nebo to ničemu nepomůže? Je možné platit u nás v CZ v Eurech?

 

Mám zájem o své první (a asi i jediné) Rolex Datejust 36 😇

 

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Výběr určitě dobrý, ale chce to AD navštívit osobně. Jak píše kolega, DJ by snad mohly i klapnout. Mě například Carollinum odmítlo po tel. ( Mám to přes 300km ) zapsat, a osobní návštěvu mi taky nedoporučili, že mě nechtějí zklamat z důvodu totálního nedostatku Subů.. Borci jsou ve watch listu více než dva roky .. a nic .. Před měsícem jsem byl v Dubaji, prázdné regály a situace stejná. 0, nic není a nebude. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji za reakce, mám zálusk na flutted lunetu, oyster tah a silver ciferník (snad to píši správně).

Byla jsem u Bechyněho, pán hrozně milej a ochotnej. Dal mi na čas s výběrem i s rozhodnutím. Dokonce jsem měla možnost je v jiném provedení vyzkoušet :)

Zaregistrovala jsem se do tabletu, pan prodavač si psal doplňkové informace na papírek a řekl, že DJ by mohly být i za 5 měsíců. Nepřišel mi ale žádný email, a když tu čtu, jak vás zapíší a pak nic, tak mám trošku obavy. 
Původně tedy byla ta schůzka domlouvaná s tátou, ale nakonec jsme jeli jak nám vyšel čas a šli na Václavák dolu (neměli jsme schůzku naplánovanou). Táta si šel pro SeaDweller černá/stříbrná/zlatá a prý neskutečné štěstí, že přesně ty měli v trezoru a on si je dal na ruku ❤️ Už to je zážitek 🙂 No a já se k objednávce přidala, protože, sny se mají plnit (platit si je budu samozrejmě sama).


Nevím, zda se nezkusit zapsat i v Carollinum, jako zvýšit šanci? A zápis je tedy ve hvězdách. Tak snad jsme se pánovi líbili 😄

 

Upraveno uživatelem praguegabi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkusit Carollinum můžeš, mně naposledy řekli, že na sportovní modely se můžu zkusit zapsat příští rok :) DJ možná půjdou. 

Od Bechyněho ani nikde jinde ti potvrzení nepřijde, zapíšou si tě a až hodinky budou a oni se rozhodnou ti je prodat, zavolají ti. DJ v tvojí kombinaci nejsou tak žádaný jako třeba Submariner, takže těch 5 měsíců klidně může vyjít. 

Můžeš ještě zkusit AD třeba v německu, Vídni atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Limit pro hotovostní platby kdekoliv v ČR je 10.000€ anebo ekvivalent v CZK.

Rádi měli pětiset Eurovky, který se líp počítají a tolik nenafukujou šrajtofli, ale ty už dnes bohužel banky nenabízí.

Platba je také možná převodem na jejich EURO účet, a hodinky si pak jen vyzvednout.

Platba kartou je u obou CZ AD možná jak v CZK, tak i v €.

Upraveno uživatelem dabelM
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 13 hodinami, Bob napsal:

Kdyz jsem kupoval ja tak to bylo v eur vyhodnejsi nez v czk cca o 5% z celkove ceny

Maj tam polstar na menove riziko. Za mne nejlepsi platit prevodem v EUR pokud se doma nevali 10k+ EUR na hotovosti. Napr. v CSOB bez ohlaseni je myslim 4k EUR vyber na den, takze ten prevod je stejne asi rychlejsi nez neco vybirat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 18 hodinami, paya01 napsal:

Tak se přidám s otázkou - platba v EUR je podle doporučené ceny výrobce, nebo přepočet dle kursu?

 

To může být setsakra rozdíl...

Držia sa eurovej doporučenej ceny s myslím českým DPH. Korunovú cenu si prepočítavajú svojim kurzom, Bechyne mal pred cca mesiacom 25kc/euro

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...