Přejít na obsah

Zelenáč a plno otázek


praguegabi

Doporučené příspěvky

Možné je všechno. Já čekám rok na OP a nic, na podzim jsem zmínil zájem o DJ a do 2 týdnů mi volali, jenomže jsem v tu dobu měl jiné výdajové priority, tak jsem odmítl. Teď bych ty DJ chtěl a mám smůlu, možná jsem na pomyslném "idiot" blacklistu :). A vlastně mě to celé nebaví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 10. 5. 2022 v 16:29, praguegabi napsal:

Dobrý den pánové,

ráda bych se Vás optala, jak probíhá registrace na hodinky. Jak to funguje? Obdržíte alespoň nějaký email, že o vás vědí, že máte objednáno? Je lepší se zapsat u více AD? Například Bechyně a Carollinum? Nebo to ničemu nepomůže? Je možné platit u nás v CZ v Eurech?

 

Mám zájem o své první (a asi i jediné) Rolex Datejust 36 😇

 

Děkuji

Tak ti gratuluji k rozhodnutí. Já se byl minulý týden po letech dokopávání se konečně zapsat na DJ 41 Wimbledon.. tak jsem zvědavej, kolik dalších let si počkám 😆

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 28 minutami, steel napsal:

Jaky hodinky nosis ted, Gabi ? 

Spíš nenosím než nosím, rozhodně bych to nenazývala hodinkami oproti Rolexu :)

Mám apple watch a nějaké módní, což je spíš jak náramek.

 

Takže jsem extrémně natěšená a bude to velký kontrast mít na ruce Hodinky, pokud to tedy klapne.

Upraveno uživatelem praguegabi
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 minutou, Frantik napsal:

Přesně tak. Kup si Bondovky, Moony, nebo jiné Omegy, nějaký IWC, Breitlingy, Panerai a desítky dalších krásných kousku, které ti budou dělat radost, než čekat jako kokot 2 roky, abys mohl koupit Rolex za čtvrt míče 🙂 

podle me je to holka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechápu, proč ji zrazujete od Rolexu, na ty DJ36 nebude čekat roky, ale nejvýš pár měsíců.

Kolega objednával pro manželku stříbrné DJ 36 v Brně, když otvírali prodejnu (prosinec 2021).

Koncem února si hodinky přebíral.

 

Edit: našel jsem fotky, dostal nim i kalendář 🙂

272735460_272645101647237_559570610653266673_n.thumb.jpg.699e404b45cace6496886f1be4d75c8d.jpg

 

272060677_651179236219410_4553175230275062830_n.thumb.jpg.52f76f68a2560c7b7af87f10718ffc36.jpg

Upraveno uživatelem baza
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 minutami, baza napsal:

Nechápu, proč ji zrazujete od Rolexu, na ty DJ36 nebude čekat roky, ale nejvýš pár měsíců.

Kolega objednával pro manželku stříbrné DJ 36 v Brně, když otvírali prodejnu (prosinec 2021).

Koncem února si hodinky přebíral.

protoze podle mych zkusenosti je do par mesicu mit nebude ... vic nez rok cekam na OP a Exp1 a to mam u obou AD nakupni historii

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dobrý den, kde mi v Praze udělají k snídani dobrý vejce Benedikt? Mám na to chuť už dva měsíce.

- Na to budeš čekat hodinu a musíš až na Anděl. Proč si raději nedáš palačinky? Nebo si doma udělej míchaný vajíčka.

Když já mám fakt chuť na to vejce Benedikt.

- Dej si kafe a cigáro, debile

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 minutami, Frantik napsal:

Úplná blbost 🙂 Na benedikt nemusím do Kavárny, co hleda jmeno a rozhodne nebudu čekat hodinu 🙂 

Když jsem tam byl naposled, tak mě ti posraní hipsteři nechali čekat ve frontě na místo, jak někde u Rolexu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...