Přejít na obsah

Zelenáč a plno otázek


praguegabi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 5 hodinami, steel napsal:

a proc zrovna Rolex na ktery budes cekat dva az tri roky? kup si tanky od cartier nebo ty novy BB 36 s tou predelanou korunkou, mas to hned ( no ne uplne, ale max par mesicu) 

 

před 5 hodinami, Frantik napsal:

Přesně tak. Kup si Bondovky, Moony, nebo jiné Omegy, nějaký IWC, Breitlingy, Panerai a desítky dalších krásných kousku, které ti budou dělat radost, než čekat jako kokot 2 roky, abys mohl koupit Rolex za čtvrt míče 🙂 

Pánové, teď mě asi zamordujete 😄 Věřím, že existuje spousty hezkých, lepších a asi i dostupnějších značek, ale pro mě když se řeknou hodinky, tak jsou to Rolex. Možná je to neznalostí, nezkušeností a trochu tomu přidává ta póza té značky.

Už jen to, že mají svou hodnotu, která navíc stoupá a že nejdou tak úplně lehce koupit se mi líbí. Chci je nosit na ruce a tak trochu bylt na sebe hrdá, že jsem si něco takového koupila a sama.

Líbí se mi ty hodinky jako takové, ta krásná luxusní korunka. A věřte, že vím že bych si za ty peníze mohla jít koupit lepší auto, vylepšit si bydlení, nakoupit skříň oblečení, nebo kvalitní kabelku, ale rozhodla jsem se pro hodinky. Příště to bude třeba zas něco jiného, teď se unáším, doufám a těším se :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavý, jak dlouho ve výsledku na ty DJ budeš čekat. Snad se brzy dočkáš. Já čekám na Suby Date zatím rok, řekli až 2. Zatím nosím Expy 2 a nestěžuju si. To jsem dokonce uvažoval nad prodejem, že pořídím něco jinýho, ale asi můžu být rád, že je vůbec mám😃. Budu se muset zeptat u Bechyněho, jaká je vůbec teď čekačka na Explorer 2, docela mě to zajímá. Nevíte někdo?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Cekaci doba je generator nahodnych cisel. Nejriv mi rekli AK mozna do pul roku a byly za mesic. Pak yachty prej neni problem, ze budou hnedka zacatkem roku a porad cekam. Az zavolaj, tak zavolaj. Kdyz nezavolaj, tak nezavolaj. Mam zapsanej i jeden full gold. Vubec by mi neprekvapilo, kdyby se ozvali s tim jako prvnim 🤪

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem zvědavý, jak dlouho ve výsledku na ty DJ budeš čekat. Snad se brzy dočkáš. Já čekám na Suby Date zatím rok, řekli až 2. Zatím nosím Expy 2 a nestěžuju si. To jsem dokonce uvažoval nad prodejem, že pořídím něco jinýho, ale asi můžu být rád, že je vůbec mám. Budu se muset zeptat u Bechyněho, jaká je vůbec teď čekačka na Explorer 2, docela mě to zajímá. Nevíte někdo?

V lednu jsem se zapisoval na expy 2 s bilym ciselnikem a pan od Bechyneho byl na slovo skoupy, dosti mlzil a rekl neco ve smyslu ze mozna rok, mozna driv, mozna dele, ale fakt kolem toho mlzil, tak doufam ze se dockam jednoho dne. Rikali ze pry sami nevedi… takze asi tak k te dostupnosti, moc jsem ti nepomohl ze?


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 minutami, richiecerny napsal:


V lednu jsem se zapisoval na expy 2 s bilym ciselnikem a pan od Bechyneho byl na slovo skoupy, dosti mlzil a rekl neco ve smyslu ze mozna rok, mozna driv, mozna dele, ale fakt kolem toho mlzil, tak doufam ze se dockam jednoho dne. Rikali ze pry sami nevedi… takze asi tak k te dostupnosti, moc jsem ti nepomohl ze? emoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Taková odpověď asi bude na všechny sportovní modely teď😄. Myslel jsem, že třeba aspoň u Expů řeknou něco víc, nebyl to nikdy až tak žádaný model oproti Sub, GMT atd.😃. Jen mě to zajímalo. Tak snad se všichni někdy dočkáme.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taková odpověď asi bude na všechny sportovní modely teď. Myslel jsem, že třeba aspoň u Expů řeknou něco víc, nebyl to nikdy až tak žádaný model oproti Sub, GMT atd.. Jen mě to zajímalo. Tak snad se všichni někdy dočkáme.

No take doufam ze snad jednou… skoda ze v ty doby kdyz toho byly jeste plne vylohy jsem byl jeste na zakladce, mozna stredni


Sent from my iPhone using Tapatalk
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě teď, richiecerny napsal:


No take doufam ze snad jednou… skoda ze v ty doby kdyz toho byly jeste plne vylohy jsem byl jeste na zakladce, mozna stredni emoji3.png


Sent from my iPhone using Tapatalk

Neboj nejsi sám, já taky😄. V tý době jsem byl rád za Seika, Orient Star atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak zapsat se smysl má, pokud se nezapíšeš, tak je mít nebudeš ani za těch pár let. Člověk do Rolex musí jít s hlavou nastavenou, že si na hodinky počká 1-2 roky. Když tu hlavu nastavenou nemá, tak musí nastavit peněženku na Ch24 nebo se přeorientovat na jinou značku 🙂

Já si nadiktoval seznam a mám čas šetřit 🙂 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Josef01 napsal:

Když jsem naposledy byl u Bechyněho v dubnu, tak říkal jeden z jeho lidí, ani nedává smysl se zapisovat, ty více poptávané RLX budou na několik let.

Nenechat se odradit, zapsat se a čekat...jak jsem již několikrát psal, výběr koncového zákazníka je dost individuální.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 2 hodinami, African napsal:

Nenechat se odradit, zapsat se a čekat...jak jsem již několikrát psal, výběr koncového zákazníka je dost individuální.

Já si počkám na výprodej, až příští rok začnou končit fixace na hypo a ze 2 % to půjde na 7 %, k tomu energie 3-4 násobek, to bude zajímavé kombo. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

15 minutes ago, Josef01 said:

Já si počkám na výprodej, až příští rok začnou končit fixace na hypo a ze 2 % to půjde na 7 %, k tomu energie 3-4 násobek, to bude zajímavé kombo. :D

Vzhledem k tomu, že růst úrokových sazeb je českou záležitostí a Rolex je globální (teď už bohužel i investiční) komoditou, bych žádné zásadní výprodeje neočekával.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 47 minutami, exell napsal:

Vzhledem k tomu, že růst úrokových sazeb je českou záležitostí

Do konce roku bude v USA jeste 5-6 navysovani o .25 az 0.5%. To ze se v CR musi navysovat jeste vic je vec dalsi. Realitni trhy jsou lokalni, ale navysovani sazeb je globalni. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...