Přejít na obsah

Zelenáč a plno otázek


praguegabi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

V 10. 6. 2022 v 10:52, kdojinej napsal:

To je blby, ze to neumi. A jeste blbejsi mi prijde, ze v tom servisu to ještě udelaj blbe, napr. totalne poskrabany dynko pri vymene baterky hodinek moji zeny a jeste se tvari arogantne ze se prece nic nestalo a pozaduji zaplatit absurdni castku... no nic.

Takové AD Rolex ale v ČR není, aby neuměli zkrátit tah....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já vždy očekával i hodinky v prodejně, ale poslední dobou tam nejsou ani ty hodinky 🙂

Samozřejmě to všude jinde jde na místě, Bechyně to má nastaveno jinak, ono i jít těch pár uliček vedle na zkrácení kazí celkový dojem z nákupu luxusního zboží. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 5 hodinami, moco napsal:

U Bechyněho to nedělají totiž v hodinářství, ale v jejich servisu o pár ulic dál, který nemá stejnou otevírací dobu. Ale to ti asi řekli 🙂

Kecáš, to jsem netušil. Tak a teď vážně- tobě přijde naprosto v pořádku fakt, že si někde koupíš (rozuměj vyzvedneš) hodinky za tři kilča a oni ti v tom lepším připadě řeknou, ať jdeš o tři sta metrů jinam a v tom horším případě tě pošlou do Koscomu, ať si je tam za dvě kila necháš zkrátit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já bych chtěl při telefonátu, že mám hodinky nachystané, nahlásit rozměr zápěstí, přijít, převzít, nasadit a jít na drink 😅

Hele, oni to mají z prostorových důvodů a jsou to jejich standardní operační postupy. Samozřejmě se do toho jejich kumbálu vzadu vleze židle se stolem a vystěžejkovačem a poučeným zaškoleným prodavačem, ale je to jejich krám, tak ať si to dělají jak uznají za vhodné.
 

 

PS: Nehledě na to že by se servisu taky ulevilo. 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

@mocoV tom, že je to jejich business a že si to můžou dělat, jak chtějí, s tebou naprosto souhlasim. Ale pro mě je tohle prostě špatnej přístup a v týhle kategorii nepřijatelnej. Naučit případně jednoho člena směny pracovat s šrouboováčkem, fénem a lepidlem není zas takovej problém:default_wink:

@JarettHele to teď nevim, je to zkušenost tak rok dva stará. Možná právě z toho důvodu o víkendu zavřeli:default_biggrin:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

K teme skracovania tahu:

Co sa mne osvecilo a pouzivam to roky, skracujem si tahy sam a ziadne problemy.

Potrebujete:

nejaky drziak na hodinky/tah, pinzetu, nejaky stetec na vycistenie stareho Loctitu, novy Loctite na zavity (slaby) - No. 243 a HLAVNE PORIADNY SRUBOVAK - vyskusal som takmer vsetko (ano, aj Bergeon) ale top je tento:

Horofix

PS: A takto vam nikto nedodrbe hlavicky srubiek alebo neposkrabe tah

Upraveno uživatelem Tommy_PP
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...