Přejít na obsah

Zelenáč a plno otázek


praguegabi

Doporučené příspěvky

  • Odpovědi 136
  • Vytvořeno
  • Poslední odpověď

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

Uživatelé s nejvíce příspěvky v tomto témátu

před 37 minutami, ragu napsal:

Odsuzuju za sdílení hraničící se stalkigem - někdo musel jít, googlit osobní profil a dát ho sem s lehce slizkým komentářem. Jedno z kouzel tohohle fóra je, že můžeš zůstat anonymní, oproti jiným platformám a dokud se nerozhodneš jinak. 

kazdy kto sem pride, popyta sa o radu, pozdiela radost je automaticky prijaty, najde sa vzdy dost ochotnych ludi co poradi pomoze povzbudi... aspon ja som tu vzdy nasiel podporu od laskavych a ustretovych clenov a spoluucast na vsetkom co som riesil a potreboval pomoct... vo februari 23 uz desiatym rokom...

zatial este neodsudzujme, mozno sem pride a napise nieco cim vec vysvetli (aj ked 50 komentov a rovno inzerat na hodinky co mali byt omnoho neskor dava kadeco tusit)...

no ak je naozaj pravda ze si sem pride clovek akoze po rady, diskutuje o hodinkach ako nadsenec a to vsetko davno s vedomim ze potrebuje nahnat len 50 hlasov kvoli predaju, to mi teda pride vacsi cynizmus ako zverejnenie nejakeho vystalkovaneho verejneho insta uctu...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pravidlo je 50 prispevkov a pol roka, ked niekto pride, nazenie prispevky a pocka si a potom hned predava Rolex, nemam s tym problem, nikto nenuti nikoho kupovat, zijeme v slobodnom svete, kto chce kupi, kto nechce nekupi, pocka si, alebo kupi inde, je to volny trh a slobodne rozhodnutie.


Ps. Ja som clenom uz 16 rokov, nieco som kupil, nieco predal, aj diskutoval na rozne temy a nasiel som tu aj par kamaratov.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, seaman napsal:

Pravidlo je 50 prispevkov a pol roka, ked niekto pride, nazenie prispevky a pocka si a potom hned predava Rolex, nemam s tym problem, nikto nenuti nikoho kupovat, zijeme v slobodnom svete, kto chce kupi, kto nechce nekupi, pocka si, alebo kupi inde, je to volny trh a slobodne rozhodnutie.


Ps. Ja som clenom uz 16 rokov, nieco som kupil, nieco predal, aj diskutoval na rozne temy a nasiel som tu aj par kamaratov.

pravidla su jedna vec, a fakt ako pocinanie toho ktoreho cloveka koresponduje s jeho predoslou komunikaciou je vec druha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 9 hodinami, Davis napsal:

Keby tu každý žije len podľa pravidiel, budeme presne ako naši politici. Síce v rámci zákona ale na ostatné zvysoka sereme

sme na fore predovsetkym hodinkovych nadsencov kde je predajna sekcia doplnok, nie zmysel fora...

mne osobne tu napriklad par ochotnych clenov uz viackrat venovalo svoj cas, pocuvalo moje problemy a radili mi, co si velmi vazim. a citil by som sa asi dost trapne keby som s nimi diskutoval s vedomim ze po mojom 50tom prispevku sem prastim do inzercie bez akehokolvek popisu hodinky o ktorych som pol roka dozadu tvrdil ze si tata objednal a bude cakat mozno 2 roky.
@Karussellneviem nakolko ti toto pride gentlemanske, moral of the story si kazdy moze z tohto vyvodit sam...

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zrovna tyto hodinky moc přepálený nejsou. Kdybych je sháněl, možná bych byl za tento prodejní inzerát rád. Jsou tu jiné, taky nové, které jsou nabízené o 30 a více % nad retail a to nikdo nekomentuje. Takže nevím, co je na tom tak špatně ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 20 hodinami, VojtaB napsal:

Kouzlo fóra taky bylo, že se tu dřív neflipovaly hodinky čerstvě donesený z krámu s pořádnou přirážkou jako bolestný za "nepřeskočení jiskry" :)  

Vojto, jak si asi vzpomínáš, dříve jsem proti vekslování s roládami také bojoval. No, pak jsem získal důvodné pochyby o jednání AD bona fide. Korunu tomu dal můj telefonický rozhovor (cca před rokem) s gř od Bechyněho, panem Kubuškem. Slušně řečeno: nepřesvědčil mne o tom, že bych chtěl jakéhokoli AD podporovat v jejich regulačních nápadech. Proto jsem pár hodin po tomto telefonátu na Chronomagu volný prodej těchto hodinek otevřel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 11 hodinami, Karussell napsal:

Moral of the story is zero, protoze real story nikdo nezna, jsou to pouze vase pocity a interpretace…

story behind nepozna nikto. hodinky mohli otcovi prist necakane skor, mohli sa medzicasom dostat do financnych problemov (co v dnesnej besnej dobe nie je nic vynimocne) a proste potrebovali kes. zas tak prepalena cena na nich nie je beruc do uvahy aktualnu retailovku daneho modelu 16800e. To my ale nevieme. A zjavne sa to asi ani nedozvieme.

Co ale vieme je to co sa udialo. Pridem, komunikujem, riesim, pride 50ty prispevok, prask hodinky o ktorych som este aj tu hovoril uplne inak, bez cohokolvek na inzerat a shutdown odmlka.

pozri ja vlastnim par mesiacov premiove hodinky za nie zrovna ludove peniaze (na bezne pomery) a vzdy som tu hovoril ze su to moje dreamwatche. a tak to aj je. zivot vsak moze priniest necakane zvraty a cojaviem choroba, necakane vydavky, strata zamestnania, kadeco... a mohla by ma nebodaj situacia donutit ich predat. No vzhladom ze som tu na fore nadsencov a nie na chrono24, ze som tu kedysi cosi hovoril tak by som do inzeratu minimalne uviedol dovody pre ktore hodinky predavam, nakolko by som si pripadal dost blbo ze som tu ludi vodil svojimi storkami za nos a robil z nich prakticky vedome blbov... neviem, ja sa na to teda pozeram takto.. (a nie, ziadny inzerat nemam pripraveny a ani sa nechystam :D )

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud chcete odpovídat, musíte se přihlásit nebo si vytvořit účet.

Pouze registrovaní uživatelé mohou odpovídat

Vytvořit účet

Vytvořte si nový účet. Je to snadné!

Vytvořit nový účet

Přihlásit se

Máte již účet? Zde se přihlaste.

Přihlásit se

×
×
  • Vytvořit...